Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ślepa kuchnia? :>

Nie. W planie budynku kuchnia tez miala drzwi na balkon, ale ostatecznie zrobilem salon z aneksem (gdzie tez jest wyjscie na balkon). W miejscu kuchni jest sypialnia. Jest jeszcze trzeci pokoj, gdzie wlasnie siedze i tutaj tez jest wyjscie na balkon. Tylko lazienka jest slepa.

Odnośnik do komentarza

Ten post mi przypomniał, jak doktor Kołek z Alternatywy 4 tłumaczył swojemu koledze co zrobi z przydziałowym mieszkaniem :D

Są dwa pokoje, rozumiesz. Jeden ma gdzieś tak trzydzieści metrów, a drugi ma pięć. Korytarz ma dwadzieścia. I ja chcę z tego korytarza zrobić pokój, a z tego drugiego pokoju zrobić kuchnię... y... korytarz. Rozumiesz, w tym celu muszę tak: zburzyć jedną ścianę, rozumiesz i przestawić go tam, żeby ten mały przeszedł tutaj, a korytarz żeby poszedł tam, rozumiesz? I to wszystko...

 

Odnośnik do komentarza

Zamowilem 2 tygodnie temu na allegro rolety dzien-noc na drzwi balkonowe (nie mam w domu okien). Wczoraj sie wkurwilem i pisze do goscia kiedy bedzie wysylka? dzisiaj dostalem odpowiedz ze termin realizacji to 20 dni roboczych. No kurwa...

 

 

A za oknem zaraz 50 stopni...

podasz link do aukcji ? chętnie obczaje ten patent

Odnośnik do komentarza

Cyrkulacja powietrza tylko przez drzwi balkonowe? Jak tam wytrzymujesz w upały albo zimą?

To sie okaze, bo mieszkam tu dopiero 1,5 miesiaca ;) Ale cyrkulacja powietrza jest narazie bardzo dobra. A przynajmniej duzo lepsza niz w moim ostatnim mieszkaniu. Nad kazdymi drzwiami mam te odpowietrzniki, wiec juz samo to powinno cos dac.

 

 

A jak bedzie goraco w czasie lata, to zawsze moge wlaczyc okap wyspowy. Jebaniec tak ciagnie, ze momentalnie robi sie przeciag w domu.

Odnośnik do komentarza

 

Zamowilem 2 tygodnie temu na allegro rolety dzien-noc na drzwi balkonowe (nie mam w domu okien). Wczoraj sie wkurwilem i pisze do goscia kiedy bedzie wysylka? dzisiaj dostalem odpowiedz ze termin realizacji to 20 dni roboczych. No kurwa...

 

 

A za oknem zaraz 50 stopni...

podasz link do aukcji ? chętnie obczaje ten patent

 

http://allegro.pl/rolety-w-kasecie-alu-dzien-noc-wewnetrzne-balkon-i6254648244.html

Odnośnik do komentarza

 

Cyrkulacja powietrza tylko przez drzwi balkonowe? Jak tam wytrzymujesz w upały albo zimą?

To sie okaze, bo mieszkam tu dopiero 1,5 miesiaca ;) Ale cyrkulacja powietrza jest narazie bardzo dobra. A przynajmniej duzo lepsza niz w moim ostatnim mieszkaniu. Nad kazdymi drzwiami mam te odpowietrzniki, wiec juz samo to powinno cos dac.

 

 

A jak bedzie goraco w czasie lata, to zawsze moge wlaczyc okap wyspowy. Jebaniec tak ciagnie, ze momentalnie robi sie przeciag w domu.

 

A rachunki za prąd jak tam? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zamowilem 2 tygodnie temu na allegro rolety dzien-noc na drzwi balkonowe (nie mam w domu okien). Wczoraj sie wkurwilem i pisze do goscia kiedy bedzie wysylka? dzisiaj dostalem odpowiedz ze termin realizacji to 20 dni roboczych. No kurwa...

 

 

A za oknem zaraz 50 stopni...

podasz link do aukcji ? chętnie obczaje ten patent

 

http://allegro.pl/rolety-w-kasecie-alu-dzien-noc-wewnetrzne-balkon-i6254648244.html

 

Kupiłeś z tej aukcji? Masz 2 zł/1 cm i wysyłkę za ok 20 zlotych, a na dole strony propozycje, gdzie 1 cm kosztuje 1,5 złotego i wysyłka jest gratis :P

Odnośnik do komentarza

Koledzy z Maryni. Jeśli macie dwie minuty to proszę o wypełnienie ankiety, bo na jutro muszę ją w grupie przeanalizować :D. Pytania niektóre trochę dziwnie sformułowane, lecz nie ja to układałem, dałem tylko pomysł co do nich, więc proszę bez śmieszków :keke:.

 

http://www.survio.com/survey/d/U9A3B1N7L9E7V6J4T

W pytaniu: "

Czy 100 złotych jakie Polsat oczekuje za udostępnienie wszystkich meczów to Pana/Pani zdaniem uczciwa cena?"

 

Brakuje mi odpowiedzi: cena jest uczciwa, ale na chuj mi ten pakiet.

Odnośnik do komentarza

No to praca nad nią wyglądała tak, że wczoraj wymyśliłem temat, zasugerowałem parę pytań i poszedłem na mecz, a potem na chlanie ;). Jakaś dziewczyna to układała i np. dziwne jest pytanie "Twoje zainteresowanie", no ale to tylko zaliczeniowy projekt, więc nie ma co drążyć szczegółów :D.


https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13508913_1732886213591006_3768696526504434877_n.jpg?oh=d77acdbd541c10030975b19f73382d6d&oe=57C794F9kurde ale to fajnie wygląda :D. Nie ma co się nastawiać na jakąś "strefę medalową", no ale jesteśmy w stanie zrobić naprawdę fajny wynik.

Odnośnik do komentarza

 

 

Cyrkulacja powietrza tylko przez drzwi balkonowe? Jak tam wytrzymujesz w upały albo zimą?

To sie okaze, bo mieszkam tu dopiero 1,5 miesiaca ;) Ale cyrkulacja powietrza jest narazie bardzo dobra. A przynajmniej duzo lepsza niz w moim ostatnim mieszkaniu. Nad kazdymi drzwiami mam te odpowietrzniki, wiec juz samo to powinno cos dac.

 

 

A jak bedzie goraco w czasie lata, to zawsze moge wlaczyc okap wyspowy. Jebaniec tak ciagnie, ze momentalnie robi sie przeciag w domu.

 

A rachunki za prąd jak tam? ;)

 

Tego nie wiem - narazie jest ryczalt. Wyrownanie przyjdzie za jakis czas.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zamowilem 2 tygodnie temu na allegro rolety dzien-noc na drzwi balkonowe (nie mam w domu okien). Wczoraj sie wkurwilem i pisze do goscia kiedy bedzie wysylka? dzisiaj dostalem odpowiedz ze termin realizacji to 20 dni roboczych. No kurwa...

 

 

A za oknem zaraz 50 stopni...

podasz link do aukcji ? chętnie obczaje ten patent

 

http://allegro.pl/rolety-w-kasecie-alu-dzien-noc-wewnetrzne-balkon-i6254648244.html

 

Kupiłeś z tej aukcji? Masz 2 zł/1 cm i wysyłkę za ok 20 zlotych, a na dole strony propozycje, gdzie 1 cm kosztuje 1,5 złotego i wysyłka jest gratis :P

 

"Do wysokosci 140cm" :P Ja mam jakies 210cm. Te drzwiowe sa wszedzie drozsze.

 

 

yyy tym można całkowicie zasłonić okno ?

i czym się różni taka za zeta od takiej za 2 zeta?

 

Jakoscia tkaniny, kaseta lub jej brakiem i dlugoscia (na okna sa tansze).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...