Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

FYM na Icona!

Nie, dzięki ;)

 

 

Przecież możesz się logować nazwą użytkownika lub przez Twittera

To sposób logowania określa właściciela :-k

 

Przecież wczoraj wyszło, że Zuckerberg jest właścicielem CMF, bo można się zalogować przez FB :keke:

 

MT przejada grubą forsę, skoro potrzebne są wpłaty na forum. Już się nie dziwię, że się tam pchasz :P

Odnośnik do komentarza

Hawk, Krzysfiol, testowaliśmy dziś z Bartusem nowy komunikator Curse, o którym gadałem ostatnio, na propsie, działa to bardzo fajnie i lepsza jakość niż na tsie. :) Innym forumowym gejmerom też polecam, łatwiej niż z tsem.

 

PS. Jest fajna nakładka na CSa z tego Curse. Podobno automatycznie tworzy pokój, gdy zacznie się mecz i dodaje ludzi z teamu, o ile są znajomymi w Curse. ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja pierdole, kuab weź się ogarnij.

Ja gdybym wierzyl w Boga, tak mocno jak wyznaje kodeks etyczny cchrześcijaństwa to juz dawno byłbym w seminarium. Tylko dla mnie jest zbyt abstrakcyjba wizja "starszego pana na chmurce" (jesli kogoś uczucia religijne zostały urazone to przepraszam)

jesteś debilem

Może spróbujcie bez ad personam? Strzelam, że przynajmniej 50% księży z małych miasteczek/wsi to geje. (i nie, nie mam na to statystyk, bo to niemierzalne)

 

 

Chodzi ci o miejsce urodzenia czy służby? Strzelesz na podstawie Faktów i Mitów czy Pride, a może wnioskujesz po sobie? :)

O miejsce urodzenia. Nie, na podstawie zadnego z nich, po sobie tez nie :) Po prostu to najwygodniejsze wyjscie z sytuacji, biorac pod uwage ze bedac ze wsi raczej i tak jestes wierzacy i wymaga sie od ciebie produkowania dzieci. Btw, jak na przeciwnika religii bardzo zaciekle bronisz rzeczy zwiazanych z KK ;) Jak wytresowany piesek reagujesz na wiekszosc postow na ten temat

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...