Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z jednej strony za Walią, ale z drugiej... Walia może się zaraz wytracić i ci słabi Portugalczycy do finału dojdą...

Patrząc z perspektywy Polski to i Portugalia mistrzostwo może zdobyć. Nie lubię ich, ale jednak jeszcze lepiej brzmiałoby, że Polska odpadła w ćwierćfinale, w karnych i w dodatku z przyszłym mistrzem.

 

byloby, ze skoro tak slaba Portugalia mogla, to my na ich miejscu tym bardziej :P

Odnośnik do komentarza

 

 

tak oglądam te powtórki karnych i czy przy strzale Kuby Rui Patrcio nie wyszedl za szybko przed linie?

Co za obrzydliwa mentalność Kalego :ke: Jesteś pierwszy do heheszkowania ze mnie za Stambuł i Dudek Dance metr przed linią bramkową, a teraz jak wyjątkowo to "Twoich" pokrzywdzono, to nagle takie działanie nie jest w porządku?

Jakbyś miał krztynę honoru, to byś się o tym nie zająknął. :picard:

 

Aż takie masz kompleksy żeby wypominać coś sprzed X lat? nie pamiętam nawet takowej dyskusji, ani heheszkowania na temat Dudka, ale pewnie masz masę skrinszotów, które trzymasz w zanadrzu, aby tylko wbić komuś szpilkę! Czekam!

I gdzie stwierdzam, że takie zachowanie jest nie w porządku, jak ja kurwa tylko zapytałem. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

Gratuluję! Też miałem takiego "fanboya" - było mu Anemic/Fikander... :)

 

Swoją drogą Gacek wyklinający mentalność Kalego, to kuriozum na miarę Jordana Lukaku.

Odnośnik do komentarza

 

No, oczywiście że akcja zaczęła się z prawej strony. Ciekawe kiedy Wilmots się kapnie.

Ale chyba tam nikogo nie ma na ławce za prawą obronę. Tam grał do tej pory DC.

Miałem na myśli prawą stronę patrząc z perspektywy Walii (czyli lewej stronie obrony Belgów).

 

Hazard przebiegający boisko wszerz. Drybling 20. :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...