Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Włosi drugim składem leją Hiszpanów,

to nie jest drugi sklad, po prostu taka teraz maja kadre :D imo brakuje tylko Verrattiego i Marchisio w pierwszym skladzie jakby wszyscy byli zdrowi.

 

Donnarumma, Verratti, Marchisio, Abate, Antonelli, Bonaventura, Jorginho, Montolivo, Pavoletti, Romagnoli - to tak z palca mi przyszło do głowy. W kadrze są gracze od nich znacznie słabsi.

Do pierwszego składu tej kadry patrząc na umiejętności to spokojnie Jorginho, Verratti, Marchisio, Antonelli, Abate, może Pavoletti. Reszta to ławka i tworzenie głębi.

Paru nie powołał, bo kontuzje, ale przy wielu dziennikarze się pukali w czoło. Conte się wybronił znakomicie, bo wziął nie lepszych, lecz tych pasujących do koncepcji.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Włochów, ale gdyby to Japończycy mieli taką kadrę jak Hiszpanie i przegrali z kimś wystawiającym De Sciglio i Parolo, to by popełnili harakiri. Okładka Faktu po meczu z Ekwadorem to absolutne minimum.

 

Włochy to taki samograj, niezależnie kto gra to im idzie

Odnośnik do komentarza

 

 

Włosi drugim składem leją Hiszpanów,

to nie jest drugi sklad, po prostu taka teraz maja kadre :D imo brakuje tylko Verrattiego i Marchisio w pierwszym skladzie jakby wszyscy byli zdrowi.

 

Donnarumma, Verratti, Marchisio, Abate, Antonelli, Bonaventura, Jorginho, Montolivo, Pavoletti, Romagnoli - to tak z palca mi przyszło do głowy. W kadrze są gracze od nich znacznie słabsi.

Do pierwszego składu tej kadry patrząc na umiejętności to spokojnie Jorginho, Verratti, Marchisio, Antonelli, Abate, może Pavoletti. Reszta to ławka i tworzenie głębi.

Paru nie powołał, bo kontuzje, ale przy wielu dziennikarze się pukali w czoło. Conte się wybronił znakomicie, bo wziął nie lepszych, lecz tych pasujących do koncepcji.

 

no ja mowię o pierwszym składzie, dla mnie do wymiany tylko dwóch ze środka pola i w ostateczności już na siłę lewy obrońca i napastnik w stylu Edera. bramka i srodek obrony wiadomo, ze pewniaczki, Florenzi i de Rossi daja rade, Pelle idealnie pasuje do tej taktyki. powinno byc dobrze z Niemcami.

 

dobrze slyszalem ze nastepca Conte bedzie Ventura? :O

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...