Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś oglądający ligę hiszpańską może mi wyjaśnić, dlaczego gra Juanfran, a nie Carvajal czy - świetny moim zdaniem - Bellerin?

Cieniutka ta Hiszpania. Niesamowici Włosi, i to pomimo zostawienia szeregu super graczy w kraju.

Czy Twoim zdaniem obowiązkiem Hiszpanów jest zwycięstwo w tym meczu, bo są faworytami? Analogicznie do (wg Ciebie) meczu Polaków ze Szwajcarami?)

Odnośnik do komentarza

Już chciałem napisać, że niezłą bryndzą ratują się Hiszpanie, by gonić wynik, ale Włosi takich wystawili od 1 minuty i dominują.


 

Czy ktoś oglądający ligę hiszpańską może mi wyjaśnić, dlaczego gra Juanfran, a nie Carvajal czy - świetny moim zdaniem - Bellerin?

Cieniutka ta Hiszpania. Niesamowici Włosi, i to pomimo zostawienia szeregu super graczy w kraju.

Czy Twoim zdaniem obowiązkiem Hiszpanów jest zwycięstwo w tym meczu, bo są faworytami? Analogicznie do (wg Ciebie) meczu Polaków ze Szwajcarami?)

 

Czy Twoim zdaniem fakt, że w jednej drużynie (prowadzonej przez mistrza świata, więc też nie jakiegoś no name'a) gra na środku pola Fabregas z Iniestą, a w drugiej Parolo z Giaccherinim, nie predestynuje tej pierwszej do roli faworytów? Przy czym Hiszpanie byli IMO dalece mocniejszymi faworytami dzisiaj niż Polacy ze Szwajcarią.

I tak, moim zdaniem obowiązkiem faworytów jest wygrać, a jak nie wygrywają, to jest to większe zaskoczenie niż wtedy, gdy przegrywa underdog. Wiesz, tak jest świat skonstruowany.

Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi czemu El Shaarawy w ogole szansy nie dostaje, w Romie wygladal dobrze.

IMO bo system. Conte nie ma prawoskrzydłowego, przez co nie ma jak grać 4-3-3 i ma (swoim zdaniem) potencjał ludzki najlepszy do 3-5-2. A tam nie ma dla Faraona za bardzo miejsca - w Milanie w dwójce napastników wyglądał dramatycznie słabo.

Odnośnik do komentarza

Fiu fiu, Iniesta!

Będę musiał po turnieju odszczekać jego krytykę :)

Nie bardzo rozumiem dlaczego. Zawsze go uważałem za znakomitego piłkarza, ale jeśli w takim meczu jak dziś mając obok siebie Fabregasa i Parolo nie jest w stanie przejąć inicjatywy na środku pola mając naprzeciwko siebie wiekowego De Rossiego i dwóch cieniasów, to świadczy o Inieście bardzo, ale to bardzo źle.

Acz strzał był przepiękny. Szkoda, że prosto w samego Buffona.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie dziwi czemu El Shaarawy w ogole szansy nie dostaje, w Romie wygladal dobrze.

IMO bo system. Conte nie ma prawoskrzydłowego, przez co nie ma jak grać 4-3-3 i ma (swoim zdaniem) potencjał ludzki najlepszy do 3-5-2. A tam nie ma dla Faraona za bardzo miejsca - w Milanie w dwójce napastników wyglądał dramatycznie słabo.

Ano wlasnie, ja myslalem o nim za Edera, ale moze rzeczywiscie slabo tam gral. W Romie chyba po skrzydle hasal.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie turniej ma świetny, chyba jako jedyny z Hiszpanów stwarza zagrożenie. Tutaj jest nieźle izolowany, ale i tak potrafił stworzyć sytuacje.

Po pierwsze mało, po drugie jest nieźle izolowany przez Parolo. To tylko odrobinę lepiej niż jakby wyłączył go z gry Mączyński. Trochę żenada jak na takiego piłkarza.

 

Ooo, Insigne. Bardzo wiele sobie po nim obiecywałem na euro, a Conte go trzymał w blokach przez większość turnieju.

Odnośnik do komentarza

Hiszpanie są bardziej posłuszni od mojego psa. Jak słychać gwizdek to od razu przy Turku stoi Busquets. Pewnie niedługo nauczy się przynosić piłkę.

No przecież taka kultura na którą pozwolili hiszpańscy sędziowie to są następstwa. Alba by pewnie też podbiegł ale leżał i trzymał się za twarz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...