Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W ogóle rozdarcie, bo Nokia wraca z telefonami (yeah!) ale będą z kurwoidem (bleh!)

 

10 lat temu już powinni to zrobić. Nie byłoby tej całej szopki i mieliby teraz większy udział w rynku niż Samsung.

 

 

A Snapchat nie jest własnością FB?

 

A nie, to łocap :-k

Tłiter jest

 

 

Że co? :ke:

 

No Snap jest własnością Twittera :P

Ja też nie mam pojęcia czym jest ten Snapchat, ale jak słyszę gdzieś "wysyłałam ci na snapie" to wiem, że trzeba tym gardzić.

 

Snap jest od tego żeby nagrywać swoje życie ;)

Mi się świetnie oglądało cały mecz, zero zamuły :)

 

Panowie, ile będzie w Belgia-Włochy? Waham się między 1-0, a 2-1 :-k

 

1-0 Belgia gol Lukaku.

Odnośnik do komentarza

Dziś CK2 się na mnie uwzięło - najpierw, czekając z 15 lat na sfabrykowanie claima na Kornwalię (mam casus belli jedynie na sąsiadów lądowych) ruszyłem na podbój sąsiadującego Maine Środkowych Franków. I tak sobie podbijam kolejne ziemie, a tu najpierw: wiadomość, że claim sfabrykowany i kilka miesięcy później król umiera (claim przepada, nie chciałem prowadzić dwóch wojen na raz).

 

Kontynuuję więc wojnę z Frankami, idzie mi coraz lepiej z warscore, a tu znów dwie natychmiast następujące po sobie rzeczy: rebelia z 3x moimi siłami i autosave... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...