Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Właśnie rozjebałem myszkę i klawiaturę od jebanego FM-a, na szczescie miałem zapasowki, myszka na ścianie się znalazła, kalwa niechcacy, bo po szóstym golu jebłem w biurko i kawa na nią poszła. Zapodałem sobie na pełny widok decydujacy o spadku mecz z Ross County, ogladam, co kurwa robię korektę w taktyce to mnie komp karze golem, skonczyło się 7-1 w plecy (3 samce), mimo że to ja miałem więcej setek (3-1) strzałów (18-10) i celnych (9-5), a takze posiadania (64-36). a tyle razy mowie sobie kurwa nie rób zmian w taktyce w trakcie, bo to rozsierdza jebaną maszynę tylko.

A wystarczyło wczytać, zagrać jeszcze raz i wygrać.

 

Save&load jest dla biedoty. Szlachta rozwala sprzęt komputerowy.

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozjebałem myszkę i klawiaturę od jebanego FM-a, na szczescie miałem zapasowki, myszka na ścianie się znalazła, kalwa niechcacy, bo po szóstym golu jebłem w biurko i kawa na nią poszła. Zapodałem sobie na pełny widok decydujacy o spadku mecz z Ross County, ogladam, co kurwa robię korektę w taktyce to mnie komp karze golem, skonczyło się 7-1 w plecy (3 samce), mimo że to ja miałem więcej setek (3-1) strzałów (18-10) i celnych (9-5), a takze posiadania (64-36). a tyle razy mowie sobie kurwa nie rób zmian w taktyce w trakcie, bo to rozsierdza jebaną maszynę tylko.

Też mam kryzys od jakiegoś czasu. Wywiało mnie do drugiej ligi Chorwackiej i czego nie zrobię to jest źle :-k dzisiaj pewnie też coś poleci w ruch. Dziwne, widzę, że FM rozpierdala mi psychikę, a uparcie w niego gram i uparcie przegrywam.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem '91.

 

Ale dzisiaj zajebisty dzień, 3 mega ważne umowy mi wpadły :) MOżna spokojnie zaczynać święto futbolu :impreza:

Właśnie rozjebałem myszkę i klawiaturę od jebanego FM-a, na szczescie miałem zapasowki, myszka na ścianie się znalazła, kalwa niechcacy, bo po szóstym golu jebłem w biurko i kawa na nią poszła. Zapodałem sobie na pełny widok decydujacy o spadku mecz z Ross County, ogladam, co kurwa robię korektę w taktyce to mnie komp karze golem, skonczyło się 7-1 w plecy (3 samce), mimo że to ja miałem więcej setek (3-1) strzałów (18-10) i celnych (9-5), a takze posiadania (64-36). a tyle razy mowie sobie kurwa nie rób zmian w taktyce w trakcie, bo to rozsierdza jebaną maszynę tylko.

To FM16? Wrzuć gdzieś plik .pkm to obczaimy później.

fm15, wyłączyłem gówno bez zapisu (miałem jeszcze jeden mecz, gdzie przez zmiany zamiast zremisować, przegrałem w 88 minucie 2-1) i poszedłem sobie przejsc 3 km z kijami, dzisiaj do gówna nie usiade już, magisterke musiałbym konczyc, a mi sie nie chce.

Krzysiu, myslałem zawsze ze ty 90 jesteś, nie wiem czemu cię jakos do mojego rocznika nie moge przypasować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...