Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Vami, coś Ty naodpierdalał na tym fejsbuku? Strasznego Derapha z siebie zrobiłeś xD https://www.facebook.com/PiwnyBrzuchCom/photos/a.863698077031616.1073741828.856448681089889/991097014291721/?type=3&theater

 

Komentarz pod tym skrinem: "widzę, że trzeba was naprostować... Bo chyba wam się wszystkim w głowach pipierdoliło!" i zdjęcie z Poranku Kojota. Timą jest wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem sobie wczoraj te 2 dodatki do Wiedźmina, włączyłem i...zupełnie nie wiedziałem co mam robić. Ostatni raz grałem we wrześniu i teraz w ogóle nie ogarniam :/ Obejrzałem jeszcze raz zakończenie, wróciłem do gry, trochę poklikalem i wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie najbardziej w rozpoczynaniu gier nie lubię uczyć się obsługi postaci :/ Wiedźmina 2 zacząłem, pograłem 20 min, ale ni chuj nie wiedziałem jak zrobić jedną rzecz z tutoriala, więc wyłączyłem :/ Ale jak w Shadow of Mordor nauczyłem się już nakurwiać, to rozwałki zajebiste były :> W ogóle to jest gra, którą chyba przejdę po raz drugi, bo zajebiście się w nią grało :)

 

O, i jeszcze South Parka :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...