Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie kupienie i od razu wypożyczenie na rok. Bardzo dobre posunięcia. 20-letni Hiszpan za 10 + 5 mln € na najbliższą przyszłość. Skład obecny już i tak dosyć młody jest, dopełnić to i będzie git.

Dobre posunięcia.

Odnośnik do komentarza

„Isco ją założy” – Hiszpan wybiegnie w wyjściowej jedenastce w Cardiff. Z nim w składzie Real nie przegrał żadnego z 30 meczów w lidze: 25 wygranych i 5 remisów. Bale pracuje po 8 godzin dziennie podczas dwóch sesji, by być jak najlepiej przygotowanym na finał.

 

Isco fajnie, że zagra od początku. Statystyki przyniosą szczęście ;) Bale może wejść na boisko, ale dopiero pod koniec, jak już będzie pewny wynik dla Realu :D

Dobra wiadomość to tak, że Carvajal na 99% wyjdzie w pierwszym składzie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Morata zostanie w tym okienku. Bo jednak w pozostanie Jamesa za bardzo nie wierzę, ale Alvaro jest takim madritista, że może Zidane'owi uda się go przekonać. Już trwają namowy: http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=74165

 

Poza tym z głównego składu wyleci chyba tylko Coentrao - jego też szkoda, ale niestety z taką szklanką zamiast nóg, to nie ma go po co trzymać. A skoro w Portugalii go chcą, to droga wolna.

 

A, no i oczywiście Pepe, ale to też dobra decyzja. Trzeba ściągać młodych do ogrywania się na tę pozycję, kiedyś trzeba będzie zastąpić Ramosa na tej pozycji, a to jest wysoko postawiona poprzeczka.

Odnośnik do komentarza

Raczej ciężko, zeby Morata został. Grał mało i w meczach mało prestiżowych. W większości tych wielkich spotkań nie zagrał minuty. Brak chemii miedzy Ronaldo, a nim raczej sprawia, że obaj grać ze sobą nie powinni. A mając oferty z topowych klubow to pewnie z którejś skorzysta.

Odnośnik do komentarza

A ja stawiam, że jednak Zizu go przekona do pozostania, pewnie dostanie więcej minut w kolejnym sezonie. W zasadzie nawet gdyby odszedł, to napastnika nie trzeba ściągać. Siła rażenia Realu jest tak duża i kilkunastu zawodników ma szanse trafiać.

Gorzej, że pewnie Mariano pójdzie na wypożyczenie lub zostanie sprzedany i wtedy to już naprawdę nie będzie nikogo oprócz Benzemy.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony patrząc: Milan oferuje 60 baniek za Alvaro . Jest to dobra kasa. Wydaje mi się jednak, to co pisałem wcześniej- ZZ przekona go do pozostania. Benzema może dostać mniej minut w kolejnym sezonie.

 

Ja bym wolał jednak Moratę w pierwszym składzie. Wychowanek, Hiszpan, mało minut, 20 goli. Zdecydowane plusy.

Wiadomo, że Mbappe nie przyjdzie w tym roku, a innych napadziorów jakoś niespecjalnie widać.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony patrząc: Milan oferuje 60 baniek za Alvaro . Jest to dobra kasa. Wydaje mi się jednak, to co pisałem wcześniej- ZZ przekona go do pozostania. Benzema może dostać mniej minut w kolejnym sezonie.

 

Ja bym wolał jednak Moratę w pierwszym składzie. Wychowanek, Hiszpan, mało minut, 20 goli. Zdecydowane plusy.

Wiadomo, że Mbappe nie przyjdzie w tym roku, a innych napadziorów jakoś niespecjalnie widać.

Tylko z Ronaldo bardziej sobie przeszkadzają niż współpracują.

Odnośnik do komentarza

 

Z drugiej strony patrząc: Milan oferuje 60 baniek za Alvaro . Jest to dobra kasa. Wydaje mi się jednak, to co pisałem wcześniej- ZZ przekona go do pozostania. Benzema może dostać mniej minut w kolejnym sezonie.

 

Ja bym wolał jednak Moratę w pierwszym składzie. Wychowanek, Hiszpan, mało minut, 20 goli. Zdecydowane plusy.

Wiadomo, że Mbappe nie przyjdzie w tym roku, a innych napadziorów jakoś niespecjalnie widać.

Tylko z Ronaldo bardziej sobie przeszkadzają niż współpracują.

 

Zasadniczo tak, Morata mało kiedy gra na środku. Schodzi na lewo. Współpracować się mogą nauczyć, szczególnie, że CR7 już nie ma takiego przyspieszenia jak kiedyś. Alvaro odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

 

Walijska Federacja Piłkarska poinformowała, że podjęła decyzję o rozegraniu finału Ligi Mistrzów przy zamkniętym dachu. Ma to być jeden z elementów zabezpieczających stolicę Walii od 1 do 4 czerwca przed atakiem terrorystycznym, w tym przypadku przy użyciu dronów.

 

Przezorni... :-k

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem niemała część sukcesów Realu, ilości bramek strzelanych przez CR i innych zawodników jest właśnie zasługą świetnie współpracującego z zespołem Karima.

Pewnie nie ten temat miał być, ale tak, to się zgadza co piszesz. Współpraca Karima i CR7 ma się dobrze. To nie znaczy, że nie można jej jeszcze poprawić ;)

Taki Aubamayang by się przydał- gwarant kilkunastu goli w sezonie i szybkości.

Odnośnik do komentarza

Karim pod względem sposobu gry pasuje do Ronaldo i Bale'a, odnajduje się w grze kombinacyjnej, ale jego forma nie jest stabilna. Ma długie okresy kiedy gra beznadziejnie. W formie pasuje idealnie do Realu, w słabszej tylko przeszkadza. Mało aktywny, unikający brania gry na siebie. I tak co sezon.

Odnośnik do komentarza

Tylko w Katalonii. Dwie główne gazety sportowe Sport i Mundo Deportivo piszą tylko o negatywnych rzeczach o Realu. Jeżeli pokonają Juventus próżno szukać będzie na pierwszych stronach informacji o tym. Ewentualnie malutka wzmianka. Dobry był też komentarz z meczu Real z Atletico wygrany 3:0 to powiedzieli że nie będzie komentowany rewanż bo po co cierpieć oglądając to.

Odnośnik do komentarza

Zidane na jutrzejszy finał musi skreślić z ławki rezerwowej albo Lucasa albo Jamesa, bo nie wygląda na to, żeby dało się kogolwiek innego. Trochę słabo, bo obydwaj zasługują na minimum bycie na ławce w takim meczu.

 

Lucas może się bardziej przydać piłkarsko na boisku (szybki skrzydłowy), ale jeśli Real faktycznie chce próbować zatrzymać Jamesa w zespole, to może być to kluczowy moment. Posadzenie go na trybunach na pewno byłoby mocnym ciosem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...