Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się stało, że odpuszczono Reyesa :/ Wszyscy mówili, że go chcą, a nic nie robiono w tym kierunku by go pozyskać. Wszystko przemawiało za jego kupnem. Piłkarz chciał, trener podobno też i Arsenal chciał go sprzedać za małe pieniądze. Chyba to, że Drenthe powiedział, że woli grać na skrzydle w pomocy niż w obronie zdecydowało o tym, że zrezygnowano z kolejnego lewego pomocnika. Jeszcze tego brakowało by zawodnik sobie wybierał sam pozycję na której ma grać albo nie przyjdzie. Nie chce grać to nie nikt nie będzie układał ustawienia pod niego. A tutaj wyjdzie na to, żeby zrobić mu miejsce Real będzie grał dwoma lewymi pomocnikami :/ Oby jeżeli Drenthe przyjdzie był wart swoich pieniędzy i tego, że zrezygnowano z Reyesa.

Real negocjuje z Milanem prawdopodobnie przejście Cassano, Baqtisty lub obu naraz ale to dobry moment na publikowanie fotek w gazetach Kaki w koszulce Realu :keke: Do tego Schuster wyraził zainteresowanie Ballackiem, który ma kosztować sporo ale to co podaje niemiecka gazeta 40 mln euro to zdecydowanie przesada chociaż nic nigdy nie wiadomo. Niech okienko transferowe kończy się jak najszybciej bo coraz bardziej "genialne" pomysły przychodzą Realowi do głowy.

 

Moga jeszcze siegnac po jakis tuzow z OE jak Swierczewski czy Kaluzny ;) A zakup Kaki to jest raczej marzenie scietej glowy. Gdyby Berlusconi byl biedny to moze by sie skusil albo gdyby na rynku mozna bylo latwo znalezc nastepce Kaki!? Graczy klasy Kaki to jest moze ze z 4-5 i wszyscy sa zakontraktowani i do wziecia ale za 100 i wiecej baniek.

Odnośnik do komentarza

Qwas nie ma chyba obecnie na pozycję mediapunta zawodnika klasy Kaki, są tylko słabsi.

Moim zdaniem Kaką powinni przestać sobie zawracać głowę. Ja postawiłbym na zakup Diego z Werderu. Bardzo podoba mi się jego styl gry i sądzę, że w Primera Division dałby sobie radę. I z pewnością Brema nie wołałaby za niego ogromnych pieniędzy, za 25 baniek udałoby się go zapewne zakontraktować.

Odnośnik do komentarza

Pepe jeszcze pokaże na co go stać, wolę go niż Chivu, który grał we Włoszech, gdzie gra obronna wygląda zupełnie inaczej niż w Hiszpanii. Byłem zwolennikiem zatrudnienia Alexisa, ale zabrała go nam Valencia, przyszedł brazylijczyk, w Porto grał bardzo solidnie i pewnie, inna sprawa że Smoki mają tam dwóch godnych rywali - Benficę i Sporting. Na pozycję media punta Kaka jest zdecydowanie najlepszy na świecie i takiego drugiego nie ma, są jedynie aspiranic, w osobie - Diego, Nasriego, Sneijdera, ale on preferuje chyba inny styl gry :-k

Odnośnik do komentarza

Też wolę Pepe od Chivu, ale mniejsza z tym.

 

Negocjacje między Atlético Madryt a agentem Javiego Garcíi, które miały miejsce we wtorek, zaowocowały zbliżeniem stanowisk obu stron. Reprezentujący interesy pomocnika Manuel García Quilón w pierwszej kolejności spotkał się z przedstawicielami Realu Madryt, aby przygotować ich na otrzymanie oferty od lokalnego rywala. Później z zarządem sportowym rojiblancos dopiął na ostatni guzik szczegóły kontraktu, który zwiąże utalentowanego Hiszpana z ekipą z Vicente Calderón.

 

Zamiarem Atlético jest sfinalizowanie transferu Javiego na podobnych zasadach jak w przypadku innego wychowanka Królewskiej szkółki - José Manuela Jurado. Jeśli Blancos zaakceptują ową propozycję, młodzieżowy reprezentant Hiszpanii wzmocni szeregi Atlético, jednak Real Madryt przez kolejna dwa lata będzie miał prawo pierwokupu zawodnika.

 

:qwa: Właściwie to po co nam wychowankowie...

Odnośnik do komentarza
Trochę dziwne jest to, że macie pretensje do kogoś, że chce się wzmacniać. Nie ważne dla nich skąd przychodzi piłkarz tylko jak się prezentuje. Jeżeli Real bardziej by doceniał wychowanków to by nie sprzedał. Na szczęście jeszcze będzie oferta pierwokupu, więc nie jest aż tak źle.

 

 

Masz racje, wkurza mnie to, że naszym kosztem wzmacniają sie przeciwnicy po prostu. W kadrze jak na tak wielki klub, z takimi możliwościami transferowymi mamy i tak dużo wychowanków, jest ich chyba z 10. Mimo wszystko wolałbym gdyby sprzedali go do Liverpoolu, który też się nim interesował, a najlepiej tylko wypożyczyli do jakiegoś średniaka!! Jak z Soldado!!

Odnośnik do komentarza
Wielkie zamieszanie, jakie miało miejsce na lotnisku po przylocie Realu Madryt i Milanu, sprawiło, że Kaká, największe marzenie obecnego prezesa madryckiego klubu Ramóna Calderóna, wsiadł do autokaru Blancos. Królewscy wezmą jutro udział w Turnieju Kolei, w którym będą rywalizować z Milanem, Lokomotiwem i PSV Eindhoven.

 

Kaká, którego transfer do stolicy Hiszpanii drugi rok z rzędu wydaje się być nieosiągalny, pomylił się przy wyjściu z lotniska i wsiadł do autokaru Realu Madryt. Brazylijczyk wykorzystał krótką chwilę, aby zamienić kilka słów z prezesem Królewskich, po czym udał się do autokaru Milanu.

 

Królewscy, którzy zostali przyjęci przez setki fanów, powrócą jutro rano do treningów. Pierwszy zaplanowany jest na godzinę 11:00 na stadionie Lużniki. Popołudniu rozpocznie się pierwszy półfinał, w którym Blancos zmierzą się z Lokomotiwem. W drugim półfinale naprzeciw siebie staną AC Milan i PSV Eindhoven.

 

Widać, że Kaka wie co dobre, fajne jakby nas zasilił w tym okienku ;-).

Odnośnik do komentarza
Real Madryt już praktycznie zakupił dwóch zawodników Chelsea, Arjena Robbena i Michaela Ballacka. Królewscy zapłacą angielskiemu zespołowi za te dwa transfery 40 milionów euro.

 

Klub ze stolicy Hiszpanii jest przekonany, że Abramowicz zaakceptuje tę ofertę. Holender i Niemiec dołączą do treningów ze swoją nową drużyną, jak tylko zostaną całkowicie załatwione wszystkie detale dotyczące nowych kontraktów, które zostały do ustalenia.

 

Robben będzie grał w Madrycie przez najbliższych pięć lat. Ballack podpisze umowę obowiązującą na trzy sezony z opcją przedłużenia o kolejny, jednak Blancos zamierzają obniżyć pensję niemieckiego pomocnika, jaką pobierał grając w Chelsea. Już tylko porozumienia w tej sprawie brakuje, aby obaj zawodnicy zostali oficjalnie nowymi piłkarzami Realu Madryt.

 

realmadrid.pl

 

O k***a, jeszcze tego brakowało :|

Odnośnik do komentarza

Bezedura. Gdyby dawali po 40 to ok, ale tak to nie wierzę (nie chcę wierzyć!). Jose za samego Holendra chce ponoć coś koło 35 baniek, to Niemca oddałby za 5? Podczas gdy czytałem, że za Ballacka oczekuje 40 i wówczas zgodzi się na jego odejście.

Czy Mourinho ma nasz zarząd za bandę frajerów?! Choć ostatnio udowodnili, że inteligencją nie grzeszą podczas targowania się o sumy za zawodników.

Odnośnik do komentarza
Real Madryt już praktycznie zakupił dwóch zawodników Chelsea, Arjena Robbena i Michaela Ballacka. Królewscy zapłacą angielskiemu zespołowi za te dwa transfery 40 milionów euro.

 

Klub ze stolicy Hiszpanii jest przekonany, że Abramowicz zaakceptuje tę ofertę. Holender i Niemiec dołączą do treningów ze swoją nową drużyną, jak tylko zostaną całkowicie załatwione wszystkie detale dotyczące nowych kontraktów, które zostały do ustalenia.

 

Robben będzie grał w Madrycie przez najbliższych pięć lat. Ballack podpisze umowę obowiązującą na trzy sezony z opcją przedłużenia o kolejny, jednak Blancos zamierzają obniżyć pensję niemieckiego pomocnika, jaką pobierał grając w Chelsea. Już tylko porozumienia w tej sprawie brakuje, aby obaj zawodnicy zostali oficjalnie nowymi piłkarzami Realu Madryt.

 

realmadrid.pl

 

O k***a, jeszcze tego brakowało :|

 

 

No i co marudzisz, dwaj piłkarze najwyżej półki na pozycjach na których mamy wakat :blink: Myślę, że to realne bo Calderon OBIECAŁ 2 lub 3 transfery na dniach. Do tego wg. mnie dojdzie jeszcze jakiś DL i kadra będzie świetna!!

Odnośnik do komentarza

Robben niech przychodzi ale dla Ballacka stanowcze nie! Nie potrzebny nam piłkarz, który ostatnio miał dobry okres gdy odchodził z Bayernu, a tak gra piach. Na MŚ był jednym z słabszych w swojej reprezentacji, a w Chelsea też nie zachwyca. Już wolałbym sprowadzić kogoś młodszego np. Diogo z Werderu, van der Vaarta z HSV, a nie starszego już Niemca, który według mnie nic wielkiego nie pokarze.

Odnośnik do komentarza

No tego to nie wiadomo. Owszem Ballack w Chelsea nic wielkiego nie pokazał, ale dlaczego miałby u nas źle grać? Niemiec jest zawodnikiem wielkiej klasy więc może okazać się wzmocnieniem, a potrzebujemy OPŚ, a przecież na Kake nie ma co liczyć. Owszem warto byłoby ściągnąć kogoś młodszego, ale skoro oboje są do wzięcia za 40 mln to dlaczego nie? W Bayernie grał świetnie, może u nas też.

 

Jeśli się nie sprawdzi to będzie można próbować kupić van der Vaarta, Diogo, Sneijdera lub Nasriego, a póki co będzie Guti i Ballack.

 

Tak wiem, że Gutek gra często w kratkę i nie zawsze można na niego liczyć, ale jakby grał źle to wchodziłby Ballack itd.

 

No i niech sobie przypomnę jakie były komentarze na temat Ruuda*, a teraz co? Jest ulubieńcem. Więc dajmy mu szansę jeśli przejdzie.

 

* nie ukrywam, że też chyba nie byłem zwolennikiem tego transferu.

Odnośnik do komentarza
Robben niech przychodzi ale dla Ballacka stanowcze nie! Nie potrzebny nam piłkarz, który ostatnio miał dobry okres gdy odchodził z Bayernu, a tak gra piach. Na MŚ był jednym z słabszych w swojej reprezentacji, a w Chelsea też nie zachwyca. Już wolałbym sprowadzić kogoś młodszego np. Diogo z Werderu, van der Vaarta z HSV, a nie starszego już Niemca, który według mnie nic wielkiego nie pokarze.

 

Diogo? :keke: Yoda Diogo mieliśmy w tamtym sezonie na wypożyczeniu, a rozgrywający z Werderu to Diego.

 

Za 40 baniek tych dwóch piłkarzy? Jestem za, a nawet przeciw. :]

Odnośnik do komentarza

Na to wychodzi, że Ballack jest jedyną opcją na tą chwilę na środek pomocy. Wszystkich, których chciano kupić albo kluby odmawiały albo piłkarze nie chcieli iść do Madrytu. Oczywiście będzie lepiej jeżeli przyjdzie Niemiec niż sam Guti miałby grać przez cały sezon. Bo tak jak napisał olfeusz to Guti gra w kratkę i częściej jednak mecze mu nie wychodzą. A wstawienie któregoś z młodzików na tą pozycję to chyba nie najlepszy pomysł bo w sparingach prezentują się przeciętnie. Ale sprowadzając Niemca trzeba się kogoś pozbyć. Jest Guti, Gafo, Diarra, Emerson, a może grać jeszcze Rubén de la Red ale to też bardziej defensywna opcja. Miejsca dla wszystkich nie starczy i przynajmniej jeden musi odejść.

A wracając do sparingu z Lokomotivem to I połowa fatalna. Druga bramka stracona idzie na konto Casillasa, który tak sobie przyjął piłkę, że ta odskoczyła na kilka metrów i już nie dał rady tego uratować. Presja Dudka na ławce paraliżuje go :keke: W drugiej połowie za sprawą Gutiego obliczę gry się zmieniło i byliśmy zdecydowanie lepsi co zaowocowało sporą ilością bramek. I nawet gra mogła się podobać bo piłka płynnie chodziła od nogi do nogi w atakach. W Niedzielę finał z PSV i szansa na pierwsze trofeum w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Wydaje się, że dni Emersona są już policzone w Madrycie (oby).

 

Właśnie obejrzałem skrót sparingu i muszę przyznać, że wypadł zdecydowanie na plus. Owszem pierwsza odsłona bardzo przeciętna, ale trzeba też spojrzeć na skład. W drugiej grał już bardziej optymalny i nie daliśmy już szans Lokomotivowi. MoM zdecydowanie Guti podanie przy bramce Higuaina i zmyłka przy strzale na 4:2 MISTRZ. Dobrze też zaprezentował się z zawodników rezerw Balboa, który ponadto trafił do siatki. Trzeba też spojrzeć na to, że Rosjanie już dosyć dawno rozpoczęli sezon tak więc są w znacznie lepszej dyspozycji kondycyjnej co było widać przede wszystkim w pierwszych 45 minutach. Co do wpadki Casillasa, to tylko sparing i dobrze, że stało się to tutaj, a nie np. w lidze, a komentarze z jakimi się spotkałem jakoby Iker był słaby są żałosne.

Odnośnik do komentarza
Real Madryt już praktycznie zakupił dwóch zawodników Chelsea, Arjena Robbena i Michaela Ballacka. Królewscy zapłacą angielskiemu zespołowi za te dwa transfery 40 milionów euro.

 

Klub ze stolicy Hiszpanii jest przekonany, że Abramowicz zaakceptuje tę ofertę. Holender i Niemiec dołączą do treningów ze swoją nową drużyną, jak tylko zostaną całkowicie załatwione wszystkie detale dotyczące nowych kontraktów, które zostały do ustalenia.

 

Robben będzie grał w Madrycie przez najbliższych pięć lat. Ballack podpisze umowę obowiązującą na trzy sezony z opcją przedłużenia o kolejny, jednak Blancos zamierzają obniżyć pensję niemieckiego pomocnika, jaką pobierał grając w Chelsea. Już tylko porozumienia w tej sprawie brakuje, aby obaj zawodnicy zostali oficjalnie nowymi piłkarzami Realu Madryt.

 

realmadrid.pl

 

O k***a, jeszcze tego brakowało :|

 

 

No i co marudzisz, dwaj piłkarze najwyżej półki na pozycjach na których mamy wakat :blink: Myślę, że to realne bo Calderon OBIECAŁ 2 lub 3 transfery na dniach. Do tego wg. mnie dojdzie jeszcze jakiś DL i kadra będzie świetna!!

 

Co marudzisz? Widziałem jak Ballack sobie radził w ostatnim czasie i ile razy połamany był Robben, wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...