Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Wydali 30 baniek moze i duzo za obronce, ale jest to gosc młody, który jesli sie sprawdzi moze pograc jeszce przez wiele sezonów, nie zapominajmy o tym i równiez z powodu jego wieku nie skreslajmy go po jednym słabszym sezonie, Real buduje kadre na najblizsze pare lat, to samo tyczy sie Marcelo, który w tym sezonie pewnie dostawac bedzie znacznie wiecej szans, a nikt nie zaprzeczy ze ma mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Calderon po raz kolejny pieprzy głupoty. Kto po za Chelsea mógł się włączyć do negocjacji i powiedzieć daje 40 mln euro? Żaden klub na świecie nie wyda aż tyle na mniej znanego zawodnika i do tego obrońcę. Żadnej obawy, że ktoś przebije ofertę Realu na 30 mln euro nie było. Teraz skąpi na Reyesa. Mam nadzieję, że rozpoczęcie negocjacji z Atl. Madryt przez Reyesa to zagranie by wymusić na Realu szybsze decyzje i ma w zupełności rację. Sam trenując nie przygotuje się dobrze do sezonu, a jak Real chce płacić ponad 10 mln euro za jakiegoś Holendra, który jeszcze nic wielkiego nie ugrał w dorosłej piłce to jest skandal. A potem Schuster i inni opowiada, że Real dysponuje wielką ilością pieniędzy, żeby sprowadzić Kakę. A szkoda im 3-4 mln więcej na Reyesa :/ Mam nadzieję, że Kaka nie przyjdzie, ani Cesc i wtedy ktoś wypomni Calderonowi w kolejnych wyborach, że jego obietnice są gówno warte i przegra następne wybory bo gość jest irytujący. Zaparł się by sprowadzić Kakę bo wie, że bez niego kolejnych wyborów nie wygra ale są granice, których przekroczyć nie może. Polityka transferowa w tym sezonie wygląda źle. Nikogo nie potrafią sprzedać nawet za połowę ceny za którą go kupili. Sprowadzono 4 piłkarzy w sumie za 30 mln euro i rozrzucając to na 4 zawodników nie jest wiele, ale tyle to kosztował jeden zawodnik, a reszta przyszła za darmo. I nie trzeba być negocjatorem z najwyższej półki by nakłonić Dudka, Saviole czy Metzeldera na grę w Madrycie. A już za Pepe przepłacono jeżeli nie połowę ceny to przynajmniej z 10 mln euro.

Odnośnik do komentarza

Chodziło o to by nikt inny właśnie się do gry nie włączył i dlatego dali tyle kasy, ale z mojej strony EOT w sprawie Pepe.

 

Właśnie mówie, że jeśli przyjdą Ci co mają będzie wszystko ok, ale jeśli np. Reyes nie przejdzie do nas, a do jednego z naszych największych rywali tylko i wyłącznie dlatego, że Mijatovic (nie Calderon) żałował kilku milionów to brawo dla tego Pana, albo Panów.

Odnośnik do komentarza

Ale nawet jeżeli negocjacje rozpoczęły by się od 10-15 mln euro to dając później te 30 mln euro szansa na to, że ktoś da więcej albo tyle samo jest prawie zerowa. Nawet Deco nie kosztował tyle co Pepe a on poprowadził ich do zwycięstwa w LM, a Pepe jeszcze nic wielkiego nie osiągnął bo nawet mistrzostwo Portugalii czy gra w LM to nie jest powód by płacić takie pieniądze. O zainteresowaniu tym zawodnikiem nie było słychać więc spokojnie można było negocjować. Jedyny klub który mógłby dać takie pieniądze to Chelsea ale zainteresowania z ich strony raczej nie było i chyba jednak nawet Chelsea ogląda teraz każde euro zanim je wyda.

Odnośnik do komentarza

W sumie narazie nie ma sie czym specjalnie martwic, mają srodek oborny na lata (Pepe Ramos) sytuacja finansowa jest dobra, udało sie sprowadzic paru zawodników za darmo o dosc dobrych nazwiskach i umiejętnosciach, narazie nie ma co narzekac. Reyes by sie przydał i rzeczywiscie warto wydac te pare milionów wiecej, za Robbena równiez nie powinni dawac 30 mln bo gosc bedzie tylko rezerwowym w tym sezonie w Chelsea, jest mocny, ale nie wart az takich pieniedzy, choc jesli maja tyle kasy to kto im broni wydawac, dobrze ze myslą o mlodych zawodnikach a nie o graczach który mieli podniesc dochody ze sprzedarzy koszulek a grac im sie juz raczej nie chciało, bedziemy mieli zespół głodny sukcesów złozony z naprawde silnych i wciąz młodych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Reyes piłkarzem Atlético!

 

Spełniło się marzenie José Antonio Reyesa. Hiszpański skrzydłowy w dalszym ciągu będzie występował w Madrycie, jednak nie w szeregach Blancos, ale w Atlético. José związał się z klubem z Vicente Calderón na najbliższe cztery lata.

 

Reyes ma już za sobą testy medyczne, które pozytywnie przeszedł dzisiaj w klinice, która znajduje się na stadionie Rojiblancos. Oficjalna prezentacja zawodnika odbędzie się jutro (wtorek) o 10:00 na Vicente Calderón.

 

Atlético zapłaciło Arsenalowi około 9 milionów euro za definitywny transfer Reyesa. Hiszpański pomocnik wyruszy podczas wtorkowego popołudnia wraz ze swoimi nowymi kolegami z zespołu do Amsterdamu, gdzie odbędzie się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tego lata. Rywalami Atlético będą Ajax, Lazio i... Arsenal.

 

Jednak wszystko wskazuje, że Reyes trafi do Madrytu ale nie do nas tylko Atletico :/ Kosztował około 9 mln euro ale nas nie było na to stać bo trzeba zbierać miliony na Kekę. Mam nadzieję, że jeżeli przegramy w derbach na inaugurację ligi to po golach Reyesa i wtedy kamera pokarze minę Calderona i reszty amatorów.

Odnośnik do komentarza

Co to za polityka transferowa?! Na "jakiegoś" Pepe 30 baniek nie szkoda było, targowali się (o ile się targowali) beznadziejnie, a na sprawdzonego i potrzebnego nam Reyesa szkoda im było 10 baniek. Pewnie za tego Drenthe (o którym nigdy przed zainteresowniem naszego klubu nie słyszałem) dadzą więcej i będzie się musiał "uczyć" sezon albo dwa.

Amatorszczyzna :glaskac::amasz:

Odnośnik do komentarza

Hahaha, brawo! Przeanalizujmy:

 

- Schuster chciał Reyesa w zespole,

- kibice byli mu wdzięczni za ostatni mecz i także go chcieli bo zdobył kilka decydujących bramek,

- od kilku lat mówiło się o transferze tego zawodnika do Realu, ale nigdy nie wypalało, kiedy w końcu udało się go wypożyczyć, a potem można było ściągnąć go za małe pieniądze (w porównaniu do Pepe, Robbena) to co? Oddajemy go rywalowi za miedzy.

 

Nie tak dawno Schuster powiedział, że to kto przyjdzie zależy od niego, o tak zależy.

 

Ja przepraszam bardzo, ale k***a mać! Czy tak bogatemu klubowi ciężko było dołożyć kilka milionów? I teraz co. Na lewą stronę obrony mamy Torresa, Marcelol i Drenthe, a na lewą pomoc Robbena (jeśli obaj przyjdą, a przy pracy naszego zarządu może być ciężko). Nie od dziś wiadomo, że Robinho woli grać na prawej flance. No i kto zastąpi Arjena? No, może Drenthe.

 

Raz jeszcze, brawo, brawo, brawo :/

 

A już dzisiaj mecz towarzyski z Hannoverem. Rywal znacznie bardziej wymagający i jestem ciekaw jak zagrają. Szkoda tylko, że mecz zaczyna się 10 min. prędzej przed spotkaniem Lubina.

Odnośnik do komentarza

Dajcie już spokój z Pepe, został przepłacony, ale jeśli zacznie grać na poziomie Ramosa szybko zapomnimy o kwocie jaka została na niego przeznaczona. Reyes, wszyscy go chyba chcieli pozyskać oprócz Calderona, który zbiera grosz na Kakę, którego i tak nie kupi. Za takie pieniądze nie kupić Reyesa, Żenad Żenadov :| Teraz damy 30 mln. ojro za Robbena i zobaczycie, nie minie parę tygodni i będzie połamany, a Drenthe będzie kosztował dobrze ponad 10 mln., sądząc po doniesieniach z różnych źródeł.

Odnośnik do komentarza

Z Pepe przesadzacie IMO. Real zaplacil za niego 30 mln a ja jestem absolutnie przekonany, ze ten pilkarz jest wart duuuuzo wiecej. W zeszlym sezonie widzialem bardzo duzo meczy z jego udzialem w LM i w Portugalii i jest to obronca po prostu znakomity i kompletny(!!!). Po cichu liczylem, ze moze Barcelona go dostrzeze i w miare tanio sprowadzi.

 

Owszem, fakt, ze pilkarz jest znakomity i wart tej kasy nie znaczy, ze nie mogliscie go kupic taniej. Jestem pewien, ze po ostrych negocjacjach i naciskowi ze strony pilkarza(tak jak to robila Barca) poszedlby za nie wiecej niz 20mln.

 

Co do samego zawodnika jest jak juz pisalem obronca kompletnym. Szybki, zwinny, a przy tym wysoki i swietnie gra w powietrzu. Znakomicie trzyma linie obrony i jest wspanialy w pojedynkach 1 na 1. Do tego jest bardzo mlody. I co istotne pasuje do stylu gry w Hiszpanii. Reasumujac kupiliscie b.dobrego obronce. ;( :( ;).

 

 

PS> Oby wyszlo, ze sie nie znam na obroncach :P.

Odnośnik do komentarza

Uwazam ze nie ma co sie wiecej czepiac Pepe bo gosc moze wiele zrobic i nikt nie bedzie pamietał o tych dodatkowych 5-10 mln wydanych na niego.

 

Co do Reyesa to tu mamy juz inna sprawe, trudno zrozumiec postepowanie władz Realu, Hiszpan wielkrotnie pokazał ze jest swietnym zawodnikiem, a za takie pieniądze napewno nie dostaną nikogo o porównywalnych umiejętnosciach.

Odnośnik do komentarza

A nie mówiłem? :keke:

 

Polityka transferowa Realu leży, teraz zapłacimy nawet 40 baniek za Robbena bo to przecież obietnica wyborcza Calderona.

Jak nie przyjdzie Kaka, a Real nie wygra w tym sezonie majstra to będzie bardzo cienko zarówno z Schusterem, Calderonem jak i Mijatovicem :/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się stało, że odpuszczono Reyesa :/ Wszyscy mówili, że go chcą, a nic nie robiono w tym kierunku by go pozyskać. Wszystko przemawiało za jego kupnem. Piłkarz chciał, trener podobno też i Arsenal chciał go sprzedać za małe pieniądze. Chyba to, że Drenthe powiedział, że woli grać na skrzydle w pomocy niż w obronie zdecydowało o tym, że zrezygnowano z kolejnego lewego pomocnika. Jeszcze tego brakowało by zawodnik sobie wybierał sam pozycję na której ma grać albo nie przyjdzie. Nie chce grać to nie nikt nie będzie układał ustawienia pod niego. A tutaj wyjdzie na to, żeby zrobić mu miejsce Real będzie grał dwoma lewymi pomocnikami :/ Oby jeżeli Drenthe przyjdzie był wart swoich pieniędzy i tego, że zrezygnowano z Reyesa.

Real negocjuje z Milanem prawdopodobnie przejście Cassano, Baqtisty lub obu naraz ale to dobry moment na publikowanie fotek w gazetach Kaki w koszulce Realu :keke: Do tego Schuster wyraził zainteresowanie Ballackiem, który ma kosztować sporo ale to co podaje niemiecka gazeta 40 mln euro to zdecydowanie przesada chociaż nic nigdy nie wiadomo. Niech okienko transferowe kończy się jak najszybciej bo coraz bardziej "genialne" pomysły przychodzą Realowi do głowy.

Odnośnik do komentarza

za rm.pl/clubathelticodemadrid.com

 

José Antonio Reyes został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Atlético Madryt. Andaluzyjczyk złączył się z klubem z Vicente Calderón na najbliższe cztery lata, ponieważ, jak sam twierdzi, takie było jego życzenie.

 

Podczas prezentacji prezes stołecznego zespołu, Enrique Cerezo wyjaśnił, że "już podczas poprzedniego lata doszliśmy do porozumienia z Reyesem, jednak Arsenal zainteresował się zawodnikiem Realu Madryt i przystał na wymianę za Andaluzyjczyka. José dawał jasno do zrozumienia, że chce grać tylko dla nas. Zawsze byliśmy pewni, że tutaj trafi", zadeklarował prezes Rojiblancos.

 

Reyes ze swojej strony chciał "podziękować za poświęcenie jakie Atlético wykonało, starając się o mój transfer. To klub, który zawsze był mną zainteresowany. Nigdy nie zapomnę, że w wieku 13 lat chciał mnie tutaj sprowadzić Miguel Angel Gil. Teraz moim zadanie jest dawać z siebie wszystko na boisku", stwierdził hiszpański pomocnik.

 

José odniósł się następnie do swojej przeszłości jako madridista i zdaje sobie sprawę z tego, że już podczas pierwszej kolejki sezonu powróci na Santiago Bernabéu. "Królewscy cały czas podbijali cenę, ale porozmawiałem z Wengerem i przekazałem mu, że chcę przejść do Atlético, ponieważ doszedłem z nimi do porozumienia. Powrót na Bernabéu w nowych barwach będzie niesamowitym przeżyciem. Dam z siebie wszystko podczas tego meczu", zakończył Reyes.

 

I tak - zwróćcie uwagę na wyboldowany fragment; Reyes Real traktował jako taką przystań, przynajmniej ja tak to rozumiem. No a fragment wyboldowany i podkreślony tłumaczy zarząd i to, dlaczego Reyes do nas nie trafił. Real zapewne dawał więcej $, ale Reyes przekonał Wengera, że chce odejść do Atletico.

 

Przynajmniej ja tak sobie to tłumaczę.

Odnośnik do komentarza

Ehh, Reyes to jednak kobieta lekkich obyczajów jest. Jak ma 14 lat to robi se fotki w stroju Betisu, potem kocha Seville, potem odchodzi z Sevilli i zaznacza, że nie zagra w innym klubie z Hiszpanii, potem mówi, że nigdy nie chciał grać w Arsenalu i zawsze marzył o Realu, na krótko zmienia front na Atletico, aż w końcu trafia do "Królewskich". Przez rok gada o tym jaki to z niego Madritista i że spełniają się jego marzenia, a na koniec idzie do Atletico. A ma dopiero 23 lata !

 

Cieszcie się, że poszedł do Atletico.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...