Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

 

Marcelo lepszy w defensywie aniżeli Coentrao? Raczej odwrotnie. A pisząc o jego odejściu miałem na myśli, że jest uważany jako transfer Mourinho i może być parcie na to by się go pozbyć, niekoniecznie ze sportowych powódek. Obiektywnie, oczywiście że powinien zostać.

 

 

Oczywiście chodziło o ofensywę.

Odnośnik do komentarza

Perez gwiazdy kocha, ale nie na obronę. Projekt Zidanes&Pavones jest tego najlepszym przykładem. Zidanes to byli gracze ofensywni, a Pavones obrońcy. A w tym okienku są gorące nazwiska na rynku jak Cavani, Falcao, Lewandowski, Isco. Po za tym na prawą obronę ciężko kogoś świetnego kupić. Najgorętsze nazwiska na prawą obronę to chyba Evra, Piszczek, Lham, Alves. Po za Piszczkiem, który przejdzie operację reszta nie do ruszenia. A Alves jeden z bardziej znienawidzonych piłkarzy Barcelony. Na prawą obronę na 99% transferowego hitu nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Evra to lewa strona. Szukałem tych gwiazd na prawą stronę i jakoś tak wyszło mi z Evrą :P

 

Co do Alvesa to się zgodzę, że 3 lata temu był gigant na prawej obronie, a dzisiaj już tak dobrze nie jest. To pokazuje, że nawet jak chce się gwiazdę na prawą obronę to nie ma z czego wybrać.

Odnośnik do komentarza

pewny plac w Chelsea, nie do przejścia w obronie, przez wielu uznawany za najlepszego prawego obrońcę w Premiership (razem z Rafaelem). goli i asyst nie notuje, ale to raczej nie jest najważniejsze. teraz jeszcze pojedzie na Puchar Konfederacji i bardzo możliwe, że będzie podstawowym prawym obrońcą. mało? :)

Odnośnik do komentarza

Ty ogladasz mecze Chelsea? :o Azpilicueta nie do przejścia w obronie? On gra w przedziwny sposób - zero pożytku w ofensywie z niego, w obronie zaś niebardzo jest co mu zarzucić, bo ciągle gra na alibi. Szczytem był chyba mecz z Benfiką w finale LE, gdzie dostało się Ramiresowi, a to przecież Azpilicueta kładł zupełnie grę Chelsea na prawej stronie (Ramires nie mógł rozwinąć skrzydeł mając obok siebie szwendającego się po 10-metrowym odcinku między 35 a 45 metrem przed bramką Cecha); już nawet nie wspominam o idiotyzmie tego człowieka przy zagraniu ręką w polu karnym. Jak Azpilicueta wychodzi w pierwszym składzie Chelsea to zawsze wiem, że będzie nerwówka po prawej stronie i milion akcji przeciwników z lewej strony. Typowa akcja, gdy gra Hiszpan wygląda mniej więcej tak -

1) ścięcie lewoskrzydłowego w pole karne;

2) zorientowanie się, że nie ma w pobliżu prawego obrońcy;

3) drybling z samym sobą (zastanawiające);

4) spóźniony powrót Azplilicuety (lub idiotyczne przestawanie w okolicach pola bramkowego i tworzenie żywego muru zasłaniającego akcję Cechowi - najlepiej z Luizem!);

5) wystawienie piłki wchodzącego z głębi pola piłkarzowi;

 

Całe szczęście, że to nie Pro Evolution Soccer i po takich akcjach zazwyczaj nie pada gol.

Odnośnik do komentarza

@demrenfaris

 

czyli mam rozumieć, że w każdym meczu masz nerwówkę? bo Azpilicueta gra w każdym meczu i praktycznie zawsze po 90 minut, dziwne, że w takim klubie jak Chelsea chujowy (według Ciebie) piłkarz non stop gra w pierwszym składzie. nie oglądam w przeciwieństwie do Ciebie wszystkich spotkań Chelsea (bo chyba jesteś ich sympatykiem), ale to co widziałem wystarczy mi do stwierdzenia, że to bardzo dobry obrońca (uznany za jeden z najlepszych transferów sezonu).

 

 

edit: chyba, że chodzi Ci tylko o moje stwierdzenie "nie do przejścia", może rzeczywiście trochę z tym przesadziłem, ale jest jeszcze stosunkowo młody i dopiero uczy się gry w Premiership.

Odnośnik do komentarza

Ja za wiele Chelsea nie oglądam, ale który to byłby raz jak wystawiaja klub piłkarza, który średnio sobie radzi bo musi? Z tego co mi świta, to nie było tak, że dosyć dużo kontuzji miała w tym sezonie obrona Chelsea? I z tego Ivanovic, czyli jedyny sensowny obrońca zdolny do gry na prawej obronie, musiał grać często na środku? Gdzie ta opinia o transferze sezonu to bym chciał wiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...