Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wreszcie nasze zmagania w Europie się opłaciły. Nasze, bo reszta klubów zazwyczaj nie dochodzi do faz grupowych LE...Teraz będą dwa zespoły w LM od następnego sezonu, mistrz od 3 rundy kwalifikacyjnej mistrzów i wicemistrz zagra z eliminacje z najwyższymi miejscami. A teraz już w tym sezonie zaczęliśmy od III rundy, pokonaliśmy Beroe Stara Zagora i potem NK Maribor i... mamy miejsce 3 koszyku!

 

Jako ostatni zespół z tego koszyka, współczynnik 47.300.

 

No, ale los znowu łaskawy nie jest: Barcelona, Schalke, Zenit. Niemniej szanse na awans tym razem jakieś są.

Teraz to musisz wyjść z grupy

 

 

Raz już wyszedłem :D.

 

Teraz:

 

Pogoń - Zenit 2:0

 

:).

Odnośnik do komentarza

Ja odpadłem z Boliwią w ćwierćfinale Copa America z zwycięzcą całego turnieju Chile 1-2. Teraz czekają nas eliminacje do MŚ.

 

Z klubem nastomiast nie wiem co się dzieje, formę trzymamy fatalną od końcówki poprzedniego sezonu i to mimo 2 poważnych wzmocnień :/

Odnośnik do komentarza

To jest jakieś chrzanione lub pieprzone szaleństwo :D

Polonia - Athletic Bilbao 3:2 (2:0)

http://imgur.com/a/XvUO6

 

Grupa przed meczem z Feyenoordem na wyjeździe :)

http://imgur.com/a/bBNgC

 

Taktyka którą zagraliśmy

https://uploadfiles.io/b1d1

 

Nie ogarniam tej kuwety, ale się cieszę :D

Odnośnik do komentarza

No kozacko :D

 

A ustawienia drużynowe, indywidualne, istrukcje dot. rywala, rozmowy?

:D

 

W tym meczu zagraliśmy z ofensywnym nastawieniem - zaryzykowałem.

Reszta instrukcji tak jak w taktyce do której link dałem.

Przed meczem asertywne zachęcenie z tekstem "Powodzenia panowie". W przerwie żarliwe "Podoba mi się wasza gra, grajcie tak dalej".

:D

Odnośnik do komentarza

 

 

ege szege szaka laka bum bum i o dupie maryni w alternatywnym wydaniu

 

masz pytanie dot. wersjie FM 2016 ? Świetnie trafiłeś, to idealne miejsce aby je zadać !

Witam jakas taktyka dla Legii Warszawa?Pozdrawiam

 

tylko do Realu Madryt

 

I BVB na 6-0 ;)

A czemu akurat dla Legii? Coś konkretnego tam ma być, że pod ten zespół?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś zarzucałem FMowi, że zespołem z niską reputacją nie da się wygrać z wyżej notowanym rywalem. Acz od jakiegoś czasu takie (nazwijmy to po imieniu :] ) kwiatki są możliwe. Nie wiem, czy to aż takie zdolności menago czy może coś jest na rzeczy. Mój Lurgan Celtic w LM i LE pokonujący BVB czy FCB. Wiem, że w piłce zdarzają się różne rzeczy... może przenieśli to do FMa ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś zarzucałem FMowi, że zespołem z niską reputacją nie da się wygrać z wyżej notowanym rywalem. Acz od jakiegoś czasu takie (nazwijmy to po imieniu :] ) kwiatki są możliwe. Nie wiem, czy to aż takie zdolności menago czy może coś jest na rzeczy. Mój Lurgan Celtic w LM i LE pokonujący BVB czy FCB. Wiem, że w piłce zdarzają się różne rzeczy... może przenieśli to do FMa ;)

 

Też nie wiem co o tym sądzić. Ok, takie cuda się zdarzają, ale raczej nie aż na taką skalę. Inna rzecz, że naściągałem całkiem zdolnego szrotu z Europy plus mam kilku solidnych Polaków. Taktykami żongluje, więc to na pewno nie zasługa killer ustawienia.

Może FM zgłupiał :D

 

Crash dumpa dalej nie ma :D

Odnośnik do komentarza

 

Kiedyś zarzucałem FMowi, że zespołem z niską reputacją nie da się wygrać z wyżej notowanym rywalem. Acz od jakiegoś czasu takie (nazwijmy to po imieniu :] ) kwiatki są możliwe. Nie wiem, czy to aż takie zdolności menago czy może coś jest na rzeczy. Mój Lurgan Celtic w LM i LE pokonujący BVB czy FCB. Wiem, że w piłce zdarzają się różne rzeczy... może przenieśli to do FMa ;)

 

Też nie wiem co o tym sądzić. Ok, takie cuda się zdarzają, ale raczej nie aż na taką skalę. Inna rzecz, że naściągałem całkiem zdolnego szrotu z Europy plus mam kilku zdolnych Polaków. Taktykami żongluje, więc to na pewno nie zasługa killer ustawienia.

Może FM zgłupiał :D

 

Crash dumpa dalej nie ma :D

 

Oszukałeś system ;)

Wiem, że się zdarzają nawet w FMie i nawet powoli zaczynam dochodzić w czym rzecz. Po części w tym, co piszesz Wujek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...