Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak ustawiacie defensywne rzuty rożne? Bo jakbym nie kombinował, to 3/4 ze straconych bramek tracę po kornerach.

chętnie pomogę ale nie działa mi screenshot w widoku SFG. Jak pomożęsz rozwiązać ten problem, ja pomogę rozwiązać twój :D

F12, albo alt+F9, a jak nie to zdjęcie :D

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy chce kupić FM-a 16, myślicie że się opłaca czy lepiej poczekać na FM-a 17? :)

Moim zdaniem warto. Trochę późno się obudził, bo do poniedziałku można było kupić FMa za 49.99 w sieci Media - Saturn...

Teraz już jest regularna cena 139 zł. Oczywiście mam na myśli wersję pudełkową.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kto okaże się dobrym człowiekiem i poda mi klucz do FMRTE na priv bo potrzebny jest mi na 5 min plis

I cracka do gry... :o :jupi:

 

Grę mam oryginalną pudełkową kupioną w dniu premiery w media expert

 

A co to- multikonto jakieś?

 

@Elpolak- zadałeś to pytanie na poprzedniej stronie, nikt nie odpisał, to znaczy, że nie albo jeszcze nikt się nie odezwał.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kto okaże się dobrym człowiekiem i poda mi klucz do FMRTE na priv bo potrzebny jest mi na 5 min plis

Podaję klucz:

WYK-UPLI-CENC-JETO-NIEKO-SZTUJ-ETAKW-IELE.

 

 

 

Ponad30zł na 5 min potrzebne to trochę za dużo

 

 

aż dziwne że nie masz jeszcze bana bo dawniej za piractwo od razu byś wyleciał.

Odnośnik do komentarza

nie jestem dobry, ba nie jestem nawet przeciętny w lingwistycznych fikołkach, wale byki aż miło ale strasznie mi smutno gdy czytam takie twory jak ten powyżej...

 

@Fafus:

 

IMG_20160713_185727.jpg

 

ten PL powinien być twoim najlepszym wymiataczem, wyprowadza chore ilości kontrataków.

Odnośnik do komentarza

nie jestem dobry, ba nie jestem nawet przeciętny w lingwistycznych fikołkach, wale byki aż miło ale strasznie mi smutno gdy czytam takie twory jak ten powyżej...

 

@Fafus:

 

IMG_20160713_185727.jpg

 

ten PL powinien być twoim najlepszym wymiataczem, wyprowadza chore ilości kontrataków.

Słuchaj koleś to forum nie jest polonistyczne jeżeli ci o takie chodzi tu musisz poszukać takiego ! Pisałem z tel szybko bo byłem w pracy !

Odnośnik do komentarza

nie jestem dobry, ba nie jestem nawet przeciętny w lingwistycznych fikołkach, wale byki aż miło ale strasznie mi smutno gdy czytam takie twory jak ten powyżej...

 

@Fafus:

 

IMG_20160713_185727.jpg

 

ten PL powinien być twoim najlepszym wymiataczem, wyprowadza chore ilości kontrataków.

Postawię tam ofensywnego pomocnika, zobaczymy jak to zadziała, mam jeszcze 2 sparingi (do tej pory, w 4 meczach towarzyskich, straciłem 3 bramki po rzutach rożnych :P ).

Odnośnik do komentarza

 

 

Słuchaj koleś to forum nie jest polonistyczne jeżeli ci o takie chodzi tu musisz poszukać takiego ! Pisałem z tel szybko bo byłem w pracy !

Dla wspólnej wygody i szacunku raczej powinniśmy się trzymać pewnych form i norm.

 

Poza tym proponuję zakończyć ten OFFTOP.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...