Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

super, dzięki za odpowiedź :) a wiesz może czemu taka niska cena jest? jak digital (klucz) tam za 160 zł mają

Na premierę kosztowała ok. 140 także z czasem musiała stanieć. Wiele sklepów ma teraz promocję na Fma:

 

http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/obnizki-ceny-football-manager-2016-w-najwiekszych-sklepach-wysylkowych/

 

Ja wziąłem w muve bo kiosk ruchu mam pod nosem a dostawa tam jest darmowa no i konto tam mam

Odnośnik do komentarza

Zacząłem nową karierę w Turcji, jako trener Galatasaray.Bilans po 6 kolejkach

2-2-2.W fazie grupowej CL wylosowaliśmy Atletico,Zenit i Lecha Poznań.Mam tylko jednego napastnika którym jest Umut Bulut.Bieda jak diabli w drużynach młodzieżowych też słabo i to bardzo,a i jeszcze klub ma kłopoty finansowe xD

Jedynym plusem jest jak narazie wygranie super pucharu Turcji.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon za sterami Bournemouth za mną. Na samym początku media mocno utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku. Kurs na zdobycie mistrzostwa przez mój zespół wynosił 2001.00, a szesnastego w tym zestawieniu West Brom... 201.00. Taka mała pierdoła może nam powiedzieć ile mamy szans i na co. Ja osobiście stawiałem sobie jeden cel - utrzymanie.

Tabela

Już po sparingach wiedziałem, że jedyną opcją na ugranie czegokolwiek w tym sezonie będzie defensywne podejście i szybkie kontrataki. Przeglądając kadrę zdecydowałem się na ataki skrzydłami, bo te były bardzo pracowite. Skutki widać powyżej. Siódme miejsce, dzięki Tottenhamowi i Arsenalowi(zwycięzcy pucharów krajowych, nie wiem kto ostatecznie wygrał F.A. Cup, ale któraś z tych drużyn) w następnym roku będziemy walczyć o Ligę Europy. W pewnym momencie mieliśmy realną szansę na Ligę Mistrzów i TOP4, jednak zawaliliśmy końcówkę sezonu. Osobiście uważam, że wydobyłem z tej drużyny 85% ze stu. Teraz wystarczy jedynie poszerzyć kadrę, ale mądrze, opierając ją na zawodnikach z wysokim atrybutem pracowitości w linii pomocy.
Teraz trochę statystyk:
- Trójka naszych napastników strzeliła łącznie 45(!) goli.
- Zanotowali także 20 asyst
- 32 asysty pochodzą od zawodników z bocznych sektorów(skrzydłowi, obrońcy)
- Najwyższą średnią osiągnął bez wątpienia MVP sezonu Grabban(pomimo wielu kontuzji w trakcie sezonu) - 20g/7a/7,56. Drugi był obrońca Knoche(ściągnięty w Zimę za grosze) - 7,44

Po dokładnej analizie gry Bournemouth zrozumiałem, że warto dostrzegać detale. Weźmy pod lupę choćby transfer Knoche. Średniak z Niemiec, nie dostawał tam w ogóle szans. Kupiłem go za grosze, zwracając uwagę przede wszystkim na takie atrybuty jak: koncentracja, decyzje, ustawianie się. Moi stoperzy byli bardzo niepewni i często popełniali proste błędy. Uważam, że głównie brało się to właśnie z atrybutów psychicznych(porównanie; 12/koncentracja, 12/decyzje przy 17/koncentracja, 16/decyzje u Knoche). Uwierzcie mi, warto ściągać zawodników pod wybraną rolę i warto analizować takie atrybuty, jak te powyższe :)

Odnośnik do komentarza

Okej, mam do wydania 45 milionów euro, potrzebuję tak(do Bournemouth, aspiracje na pierwszą dziesiątkę BPL+gra w Lidze Europy):
- ŚO do pierwszego składu
- LO do pierwszego składu
- Prawy pomocnik na rotację(musi mieć work rate na wysokim poziomie)
- PO na rotację (work rate, team work, crossing)
- Jeśli starczy to kogoś na bramkę, wystarczy solidny(byle nie miał tendencji do piąstkowania i miał dobrą koncentrację)

Odnośnik do komentarza

LawxLCR.jpg
Mecze w środku tygodnia, a konkretniej europejskie puchary mimo znacznego poszerzenia kadry, pokazały nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu. Na całe szczęście mecz z Liverpoolem skłonił mnie do zmiany ustawienia. Od tamtej pory przesunąłem środkowych pomocników na defensywnych i jest dużo lepiej. Nie sądziłem, że granie dwoma defensywnymi pomocnikami może przynieść wielką korzyść zarówno w defensywie, jak i ofensywie :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...