Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z panów ma dodatek dodający do gry 4 ligę? Może ja jestem ślepy lub niewiem co mam zaznaczyć ale jak grać 4 ligowym klubem? Bowiem wszystkie nazwiska piłkarzy w moim składzie są na ciemno i nie mogę ich wybrać (szaraki), na innym forum uzyskałem odpowiedź aby zaznaczyć "dodać zawodników do grywalnych zespołów" ale ja takiej opcji nigdzie nie widzę....

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z panów ma dodatek dodający do gry 4 ligę? Może ja jestem ślepy lub niewiem co mam zaznaczyć ale jak grać 4 ligowym klubem? Bowiem wszystkie nazwiska piłkarzy w moim składzie są na ciemno i nie mogę ich wybrać (szaraki), na innym forum uzyskałem odpowiedź aby zaznaczyć "dodać zawodników do grywalnych zespołów" ale ja takiej opcji nigdzie nie widzę....

Jak masz ekran wybierania, od której ligi chcesz zaczynać, baza danych itd. to kliknij na pasku na dole Opcje Zaawansowane.

Odnośnik do komentarza

Heh, jeszcze pamiętam czasy, gdy przejście na kulki było dla mnie świętokradztwem :)

 

Co do widoku 3D, mały smaczek którego wcześniej nie kojarzyłem: po kontuzji głowy zawodnik zaczął biegać w wyraźnie widocznym bandażu :)

Przy okazji chciałem się zapytać, czy karta graficzna i procesor mocniej pracują na 3D, czy jednak tak samo jak przy 2D ?

Odnośnik do komentarza

 

Heh, jeszcze pamiętam czasy, gdy przejście na kulki było dla mnie świętokradztwem :)

 

Co do widoku 3D, mały smaczek którego wcześniej nie kojarzyłem: po kontuzji głowy zawodnik zaczął biegać w wyraźnie widocznym bandażu :)

Przy okazji chciałem się zapytać, czy karta graficzna i procesor mocniej pracują na 3D, czy jednak tak samo jak przy 2D ?

 

Na logikę- ile trzeba wygenerować przy kulkach a ile przy grajkach, kibicach, stadionie? :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Heh, jeszcze pamiętam czasy, gdy przejście na kulki było dla mnie świętokradztwem :)

 

Co do widoku 3D, mały smaczek którego wcześniej nie kojarzyłem: po kontuzji głowy zawodnik zaczął biegać w wyraźnie widocznym bandażu :)

Przy okazji chciałem się zapytać, czy karta graficzna i procesor mocniej pracują na 3D, czy jednak tak samo jak przy 2D ?

 

Na logikę- ile trzeba wygenerować przy kulkach a ile przy grajkach, kibicach, stadionie? :>

 

No w sumie fakt :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

 

 

Daj skrina o jakie napisy dokładnie chodzi.

Jest screen:

2015-12-0_sxeanrn.jpg

Nazwiska piłkarzy chciałbym w innym kolorze, na przykład w białym.

 

Hmm.. Chyba pozostaje Ci, tylko zmiana skórki ;) A swoją drogą, niesamowite, że ktoś jeszcze gra ''kulkami'' ;) Ja z przesiadki z 12 na 16 też myślałem, że 3d to zbędny luksus jeśli chodzi o tę grę, jednak 3d w 16 wygląda bardzo dobrze :)

 

Kulki to kulki, a w 3d piłkarze czasami wyglądają jakby na łyżwach jeździli, a nie biegali po boisku :)

Skórki nie chcę zmieniać, bo bardzo mi przypadł do gustu widok atrybutów:

 

2015-12-0_sxwxrxr.jpg

 

 

Jak dla mnie to tylko i wyłącznie kulki!

 

Co do zmiany koloru.. Można to zrobić, ale zmiana tego koloru niestety wpływa też na inne napisy (np. te na górnej belce ze zmianą zawodnika, stylu gry itd.). No i wygląda to wg mnie kiepsko. Jak chcesz, to sobie podstaw ten plik i sprawdź.

 

Plik musisz podmienić w katalogu settings ze skinem.

 

http://sendfile.es/pokaz/601579---tn91.html

 

Dzięki! Ale fakt, nie wygląda to rewelacyjnie... trzeba będzie zostać przy czarnym kolorze :(

 

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy sezon zakończony i mistrzostwo Lechią Gdańsk zdobyte. Tylko teraz skąd wziąć zawodników na Ligę Mistrzów. Polskie kluby są taki hajs żądają, że mnie na nikogo nie stać.

Jakie dostałeś budżety?

 

Strasznie biedne. 60k funtów na transfery i 120k na wypłaty.

Odnośnik do komentarza

Możesz spokojnie widok atrybutów przełożyć z jednego skina do drugiego.

No, ale najgorsze, że zmiana tego koloru przy nazwiskach piłkarzy w 2D, zmienia aż tak dużo innych napisów.

O, a jak przełożyć ten widok atrybutów do innego skina? Tylko nie kolorki, a ten widok w formie kafelek bym chciał :)

 

2015-12-0_sxwxrxr.jpg

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwszy sezon zakończony i mistrzostwo Lechią Gdańsk zdobyte. Tylko teraz skąd wziąć zawodników na Ligę Mistrzów. Polskie kluby są taki hajs żądają, że mnie na nikogo nie stać.

Jakie dostałeś budżety?

 

Strasznie biedne. 60k funtów na transfery i 120k na wypłaty.

 

Nie wiem ile masz wolnej kasy na wypłaty, ale w PL nie szukaj. Lepiej z wolnych, zagranicznych zawodników uzupełnić skład. Do fazy grupowej LM jeszcze daleko, ale LE przy sporym szczęściu ;)

Odnośnik do komentarza

Tak sobie przeglądam rekordziki rozgrywek jak to ja a lubie takie smaczki no i natknalem sie na rekordzik frekwencji na ME w 1968 roku ponad 134 tysiecy kibicow na meczu Szkocja Anglia powie mi ktoś który włoski stadion ich tylu ugościl? :D I tak przy okazji tego pytania czemu luty? Kiedyś ME odbywały sie zimą? Czemu? Czy to może jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza

Tak sobie przeglądam rekordziki rozgrywek jak to ja a lubie takie smaczki no i natknalem sie na rekordzik frekwencji na ME w 1968 roku ponad 134 tysiecy kibicow na meczu Szkocja Anglia powie mi ktoś który włoski stadion ich tylu ugościl? :D I tak przy okazji tego pytania czemu luty? Kiedyś ME odbywały sie zimą? Czemu? Czy to może jakiś błąd?

Turniej finałowy odbył się we Włoszech w dniach 5 czerwca - 10 czerwca 1968. Eliminacje Mistrzostw Europy 24 luty 1968 Stadion Hampden Park (Glasgow) Widownia 134461.

:)

Odnośnik do komentarza

Niewiem czy to bug czy nie bug ale taka sytuacja:

Awansowalem do 2 ligi szwajcarskiej otrzymalem status profesjonalny i kiedy chce zatrudnic jakiegos scouta, trenera, asystenta lub innego czlonka sztabu chce on min 3.5 tys wynagrodzenia, obojetnie czy dobry czy slaby kazdy a moje mozliwosci sa za male zeby zatrudnic kogokolwiek, jak mialem status polzawodowy wszystko bylo ok jedni chcieli mniej inni wiecej i jakos mozna bylo kogos wybrac teraz nie moge zatrudnic nikogo (zarzad nie zgadza sie na zwiekszenie pensji sztabowi).

Natomiast z pilkarzami sprawa wyglada nastepujaco kazdemu pilkarzowi rowniez bez znaczenia na jego umiejetnosci, wiek itp minimalna kwote moge zaproponowac 2.6 tys i nie ma znaczenia na jaki kontrakt juniorski, mlody talent czy kluczowy zawodnik.

Czy mozna sobie z tym jakos poradzic czy w trakcie sezonu moze sie to jakos zmienic ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...