Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem co wy macie z tymi kontuzjami. Powiem to na moim przykładzie, bo bardzo długo poszukiwałem swojego klubu (byłem w Carpi, Beerschot-Wilrijk, Gateshead, Ravenna, a teraz jestem w Bristol Rovers) i nie mam żadnych problemów z kontuzjami, we wszystkich tych klubach mnie jakoś nie rozpieszczali i miałem małe kadry, szczególnie teraz w Bristol Rovers, gdzie mam tylko 20 grajków, mecze są często co trzy dni, a mam obecnie kontuzjowanego jedynie jakiegoś newgena młodego. Szczególnie gdy gracie w Anglii, gdzie meczów jest szczególnie dużo, polecam odpoczynek po czy przed meczem, zależy czego chcecie, jeżeli macie słabą bazę treningową to polecam wcisnąć obydwa, bo wasi kopacze na treningach i tak nie osiągną żadnego progresu.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

kupiłem przedwczoraj FMa i niestety nie jestem w stanie za wiele pograć, bo mniej więcej co tydzień/dwa ( w grze ) gra się zwiesza, wywala error i tyle. Szukałem w necie porad, niestety są tylko dotyczące instalacji sterowników na win 10, ewentualnie cos o win 8. Nie wiem jakie mogą być tego powody. Jeśli chodzi o crash dumpy nie wiem czy jest sens je dołączać, bo jak próbowałem otworzyć je w notatniku to nie są to czytelne komunikaty, tylko krzaczki.

 

Ja miałem problem z uruchomieniem po formacie dysku. Pomogła nowa instalacja systemu- spokojnie, wolno i dokładnie. Udało się i problem minął, jak na razie bezpowrotnie :)

Odnośnik do komentarza

Może ktoś pokazać jak ustawiacie zawodników przy rzutach rożnych rywali? W czasie meczów ( praktycznie w każdym) dostaje od asystenta wiadomość, że nie pilnujemy słupków bramki. Ustawiałem zawodników już przeróżny sposób a i tak mają mnie głęboko w D i słupki dalej są nie pilnowane. Sporo bramek przez to straciłem.

Odnośnik do komentarza

Rożne w obronie ustawiałem np. w taki sposób

http://imgur.com/gdrttoA

 

Mimo, że jeden gracz był tylko z przodu, bardzo często udało się z tego skutecznie skontrować przeciwnika.

 

Nie wiem, czy wypali w FM16, bo to ustawiwnie z 15.

Proponuje po skończonym meczu wejść w jego analize i macie do wyboru po każdym, pi razy drzwi, 5 rożnych w obronie i w ataku. Każdy można sobie obejrzeć. Przeanalizować i samemu coś wymyślić. Większa satysfakcja niż stosowanie gotowego schematu :)

Odnośnik do komentarza

 

Możliwe, że chodzi o to, że obecnie interesuje go wyłącznie gra w Legii, a nie praca w sztabie; podejrzewam, że tekst musi być bardzo ogólny, żeby objąć zarówno zawodników jak i członków sztabu.

 

ETA - wygląda jednakowoż na bug, zachowaj plis save'a z tym komunikatem, może być potrzebny.

Prof

 

Na mój ograniczony rozum... jeżeli po sezonie kończy karierę, a w dalszym ciągu interesuje go gra w Legii, to tym bardziej jest bug ;) jasne, źe zachowam.

 

Poproszę save'a.

Odnośnik do komentarza

Ja również mam problem ze zdobywaniem bramek z rzutów rożnych. Praktycznie nie tworzę żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika i każda wrzutka jest wybijana.

A z krótkim rozegraniem, jak w FM15 ktoś próbował?

Na reddicie ten sam wątek się toczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Żaden zawodnik z Polonii, ŁKS-u i Widzewa nie chce przejść do Basingstoke. Gupie ciule :(

Wolą zarabiać po 90 euro, kiedy ja im daję 1200 i luksusy w Anglii.

Ano wolą, tu nie ma imigrantów ;)

 

 

Patriots jego mać ;)

 

Ci to tylko w Nowej Anglii.

Buduj zespół z samych Angoli aż po LM kres ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Żaden zawodnik z Polonii, ŁKS-u i Widzewa nie chce przejść do Basingstoke. Gupie ciule :(

Wolą zarabiać po 90 euro, kiedy ja im daję 1200 i luksusy w Anglii.

Ano wolą, tu nie ma imigrantów ;)

 

 

Patriots jego mać ;)

 

Ci to tylko w Nowej Anglii.

Buduj zespół z samych Angoli aż po LM kres ;)

 

 

Tak kombinuje. Polaków do Basingstoke ściągnąłem dopiero w drugim sezonie.

Póki co samych leszczy mam. Pobawimy się :D Kilka nowych rzeczy w FM-ie 2016 jest fajnych tylko brakuje mi tego jaśniejszego tła.

Mam ściągniętą domyślną skórkę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...