Skocz do zawartości

Antywirusy, antyspywary, firewalle- zabezpieczenie kompa


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/norton-internet-security-2011-pl-1pc-1rok-automat-i1601707601.html

czy ktoś korzysta z "Dystrybucja oprogramowania oparta na zasadach ESD

klucz pochodzi z oryginalnej płyty"?

Rozumiem, że trzeba ściągnąć wersje demo i klucz wpisać? To jest 100% legal? Ten klucz co dostane działa tylko raz? A jak format zrobie, albo zmienie kompa zadziała 2 raz?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

podczas skanowania kompa przez avirę wykryło mi 1 hidden object... przeczytałem w necie, że może to być jakiś rootkit, więc ściągnąłem jakiegoś antyrootkita, żeby nim przeskanować i wykryło mi tym razem dwa nieznane ukryte obiekty:

pliki System.ServiceModel.dll i sptd.sys. Chciałem się dowiedzieć czy te pliki są jakimś zagrożeniem dla komputera i czy mam je usunąć? Nie znam się na tym dlatego proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Avast to chyba najwieksze gowno jakie moze byc. Ale ja nie o tym...

 

Korzysta ktos z ad aware free? do tej pory mialem starego ad aware live, ale widze ze juz wyszlo cos nowego a stary ad aware pokazuje mi jakies bezsensowne bledy. mam kasperskiego wiec drugiego antywirusa nie potrzebuje a z tego co widze to ad aware idzie wlasnie w te strone, prawda?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jakaś sensowna alternatywa do Aviry? Fakt bratania się z Ask i wprowadzanie ludzi w błąd, że jak nie zainstaluje się toolbara to nie ma się ochrony web guard, coś mnie zniechęcił do niego. Do avasta! też jakoś nie mam przekonania. Korzystał ktoś z Ad-Aware Free Internet Security, Ashampoo Anti-Malware lub AVG Anti-virus Free Edition?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...