Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Kowalinho: w samolocie nie robiłem fot, ale od jutra pewnie zaczną się pojawiać na moim fejsiku, zapraszam ;)

 

@me_who: na trasach 13-godzinnych pewnie jeszcze inaczej to układają, ale powiem Ci, że przy takich warunkach jakie miałem (pusto, wygodnie itp.) to mogłem spokojnie lecieć jeszcze kilka godzin (było 7). A tak nawet drugiego filmu nie dokończyłem oglądać :(

Odnośnik do komentarza

To pewnie już nieaktualne, ale w 2002 każdy pasażer United miał "telewizorek" w zagłówku i miał swobodny dostęp do chyba 3-4 kanałów (z czego 2 były stricte reklamowe, a dwa pozostałe nadawały filmy na zmianę - ja obejrzałem Legalną blondynkę :D). W Lufthansie telewizor był wywieszony jak w autobusie i oglądałeś to co ci puszczą. Dźwięk leciał przez słuchawki, więc jak nie chciałeś, to nie słyszałeś.

Odnośnik do komentarza

Każdy ma swój telewizorek, jakieś gry - raczej czerstwe, muzę - choć w wiekszości też czerstwą (coś tam wybrałem) i masa całkiem świeżych filmów. Do tego mój ulubiony podgląd na mapie świata - dzięki temu dowiedziałem się, że byłem i w Afryce ;)

Odnośnik do komentarza

Świetnie się na Rasmentalismie bawiłem :). Potem miałem w planach odwiedziny Ministerstwa i wypicie piwka Vamiego, no ale jednak nie dałem rady, trochę za mało snu ostatnio :-k. Chociaż i tak pewnie pogram jeszcze w FM-a sporo :keke:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...