Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wquPaOF.jpg

 

Zajebisty plakat, nie widziałem wcześniej *.*

Tyle rzeczy do zrobienia, a tak bardzo się nie chce :|

 

A ja wszystko wyczyściłem :jupi:

 

Kusi obejrzeć jeszcze raz, szczerze powiedziawszy to już nawet nie pamiętam o co tam cho :-k Tak samo Memento.

Odnośnik do komentarza

ha ha, ling.pl:

"Zwrot "refugees" został zapisany w naszej bazie jako niedostępny i przy najbliższej okazji jego tłumaczenia zostaną udostępnione."

 

podbnie uchodźcy, rzeczywistość otacza nas coraz ciaśniej...

Odnośnik do komentarza

 

wquPaOF.jpg

 

Zajebisty plakat, nie widziałem wcześniej *.*

Tyle rzeczy do zrobienia, a tak bardzo się nie chce :|

 

A ja wszystko wyczyściłem :jupi:

 

Kusi obejrzeć jeszcze raz, szczerze powiedziawszy to już nawet nie pamiętam o co tam cho :-k Tak samo Memento.

 

 

Memento czeka na dysku na powtórkę. A equilibrium było dobrą akcją z fabuła polegającą na tym, że ludzie w przyszłości biorą leki by niszyczyć w sobie emocje. Bale jest jednym z tzw Kleryków, którzy pilnują porządku. Ale jednego dnia sam nie bierze tabsa i odkrywa uczucia ;)

Odnośnik do komentarza

Memento czeka na dysku na powtórkę. A equilibrium było dobrą akcją z fabuła polegającą na tym, że ludzie w przyszłości biorą leki by niszyczyć w sobie emocje. Bale jest jednym z tzw Kleryków, którzy pilnują porządku. Ale jednego dnia sam nie bierze tabsa i odkrywa uczucia ;)

Equilibrium oglądałem, ale pomimo tego co napisałeś nadal nie pamiętam z niego nic a nic :keke:

Odnośnik do komentarza

czy to jest jakiś prequel do American Psycho?

 

To jest jakby "ten sam świat" no i Beek gra brata Bale'a. No i książki są obszerniejsze, wiadomo.

 

Memento czeka na dysku na powtórkę. A equilibrium było dobrą akcją z fabuła polegającą na tym, że ludzie w przyszłości biorą leki by niszyczyć w sobie emocje. Bale jest jednym z tzw Kleryków, którzy pilnują porządku. Ale jednego dnia sam nie bierze tabsa i odkrywa uczucia ;)

Equilibrium oglądałem, ale pomimo tego co napisałeś nadal nie pamiętam z niego nic a nic :keke:

 

 

Wszystko więcej jest spoilerem :D

Odnośnik do komentarza

Huh, Cronenberg i Law. Zerknę :-k

 

Weź pod uwagę, że oglądałem to w erze przed internetowej, gdzie oglądało się wszystko co ktoś akurat przyniósł skądś, i nie było miejsca na wybrzydzanie, albo porównania :D ;)

Odnośnik do komentarza

 

Huh, Cronenberg i Law. Zerknę :-k

 

Weź pod uwagę, że oglądałem to w erze przed internetowej, gdzie oglądało się wszystko co ktoś akurat przyniósł skądś, i nie było miejsca na wybrzydzanie, albo porównania :D ;)

 

 

Nie no luz, różne rzeczy widziałem, starsze filmy też oglądam :P

Odnośnik do komentarza

E, no wiadomo, że Matrix to tylko część pierwsza.

 

No i wiadomo dwa, że Matrix największe wrażenie i opad szczęki zrobił w czasie premiery, bo to było wiele razy "po raz pierwszy" w mainstreamie (i fabuła, i realizacja). Ja z premiery wychodziłem zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...