Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie :D Mahdi otoczył się idiotami/wyznawcami, którym logika nie jest potrzebna do życia. Liczy się to, że jest hajs do zgarnięcia!

Sam bym do tego tak podszedł, jakby to był odpowiedni pułap kwotowy :p W Fm-a gram za darmo więc nie miałbym nic przeciwko gdyby mi ktoś za to zapłacił. Niestety za mało czasu na uczestnictwo w tym :D
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie czytanie jest przereklamowane. Najlepsi są tacy zawodnicy, którzy przebierają w 50 twarzach Greya i Alchemikach i och ach jacy to oni oczytani. Serio, wg mnie już lepiej nie czytać wcale.

Wg mnie każdy czyta to, co chce, a osobom trzecim wara od tego.

 

Odnośnik do komentarza

 

Nareszcie sparowalem router z netem. Jeszcze kilka dni i moze podlacze PC i PS4 :roll:

 

No zobacz. Jeszcze trochę i wynajdziesz koło.

 

 

O kurwa - dojebales mi tak, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac?

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie czytanie jest przereklamowane. Najlepsi są tacy zawodnicy, którzy przebierają w 50 twarzach Greya i Alchemikach i och ach jacy to oni oczytani. Serio, wg mnie już lepiej nie czytać wcale.

Wg mnie każdy czyta to, co chce, a osobom trzecim wara od tego.

Podpisuję się obiema ręcyma. Choćby ze względu na fakt, ze jak nie przedrzesz się przez dziesiątki kiepskich książek to nigdy nie docenisz dobrej. No i ze względu na fakt, że nie czytając chlamu zawsze będziesz polegał wyłącznie na opiniach innych. A wśród teoretycznie słabych książek da się znaleźć perełki (dla mnie dobrym przykładem jest tutaj Ślepa Wiara. Kupiłem na taniej książce za kilka złotych nie słysząc o niej wcześniej a dzisiaj jest jedną z moich ulubionych).
Odnośnik do komentarza

 

trzy dychy to dużo :keke: Widać, że już myślisz jak Poznaniak typowy. W Anglii masz bilety po około 30, ale funtów.

I zastanów się, czy 30 funtów dla Anglika to więcej, niż 30 złotych dla Polaka?

 

 

raczej tak. parytet siły nabywczej pieniądza jest :"tylko" 2.6x wiekszy niz Polski, a dysproporcje sie zmniejszają.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nareszcie sparowalem router z netem. Jeszcze kilka dni i moze podlacze PC i PS4 :roll:

 

No zobacz. Jeszcze trochę i wynajdziesz koło.

 

 

O kurwa - dojebales mi tak, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac?

 

Mysle ze przebil wielokrotnie twoje silenie sie na dojebanie mi.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nareszcie sparowalem router z netem. Jeszcze kilka dni i moze podlacze PC i PS4 :roll:

 

No zobacz. Jeszcze trochę i wynajdziesz koło.

 

 

O kurwa - dojebales mi tak, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac?

 

Mysle ze przebil wielokrotnie twoje silenie sie na dojebanie mi.

 

he? drugi kijaszek czy o chuj chodzi?

Odnośnik do komentarza

IMO zdawalność matury powinna zostać zrównana z progiem na uczelni. Nie każdy musi mieć maturę, nie każdy musi iść na studia. Jeżeli ktoś nie będzie czuł się na siłach, by zdać matematykę czy polski na 50%, wybierze szkołę zawodową lub technikum i problem zapotrzebowania na fachowców sam się rozwiąże. Ale nie, bo w opinii rządzących najprostsze rozwiązania są najgorsze.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nareszcie sparowalem router z netem. Jeszcze kilka dni i moze podlacze PC i PS4 :roll:

 

No zobacz. Jeszcze trochę i wynajdziesz koło.

 

 

O kurwa - dojebales mi tak, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac?

 

Mysle ze przebil wielokrotnie twoje silenie sie na dojebanie mi.

 

he? drugi kijaszek czy o chuj chodzi?

 

To moze trzeci bo nie wiem czy zauwazyles ale sam przykijaszkowales do Vamiego

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Nareszcie sparowalem router z netem. Jeszcze kilka dni i moze podlacze PC i PS4 :roll:

 

No zobacz. Jeszcze trochę i wynajdziesz koło.

 

 

O kurwa - dojebales mi tak, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac?

 

Mysle ze przebil wielokrotnie twoje silenie sie na dojebanie mi.

 

he? drugi kijaszek czy o chuj chodzi?

 

To moze trzeci bo nie wiem czy zauwazyles ale sam przykijaszkowales do Vamiego

 

Nie wiem o chuj Ci chodzi, szczegolnie ze absolutnie nic do Ciebie nie mam. Wrecz przeciwnie, zawsze uwazalem ze jestes w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...