Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tajemniczy sponsor
Mr X
Jest on wielkim fanem gry Football Manager
z rosnącym zainteresowaniem śledzi
podziwia ideę Rozgrywki Mistrzów
zdeponowana została niezła sumka
Chce oglądać ciekawe, długie kariery, budowę i przebudowę silnych klubów, ciekawe rozwiązania taktyczne
Rozgrywka Dżentelmenów

:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Nareszcie sparowalem router z netem. Jeszcze kilka dni i moze podlacze PC i PS4 :roll:

 

No zobacz. Jeszcze trochę i wynajdziesz koło.

FYM - prawda jest taka, że wy na Podlasiu jesteście skazani na biedę.

 

:lol:

 

A ja tam nie mam wolnego #korpo ;)

kurwa przeciez to mozna zgłosić do PiP-u a korpo dostałoby takie kary, że by sie nie pozbierało. Chyba że robisz to z własnej woli, to wiadomo, chcącemu nie dzieję się krzywda.

 

 

Zagraniczne korporacje pracują wg zagranicznego kalendarza. Norma.

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że póki co organizacja wesela na lajcie :-k Sala zabukowana, zaproszenia kupione, sukienka ślubna kupiona, garnitur kupuję w Wietnamie :) Więc tylko ogarnąć muzykę, rozwieźć zaproszenia, ogarnąć wódkę i zostają same pierdoły :)

Ile czasu zostało Wam do wesela? My mamy za rok, a póki co ogarnięta sala i kapela... No i nie wiem czy kupowanie sukni tak wcześnie to dobry pomysł, narzeczona ma dużo czasu, żeby się rozmyślić i zacząć marzyć o innej :D

Odnośnik do komentarza

 

Powiem szczerze, że póki co organizacja wesela na lajcie :-k Sala zabukowana, zaproszenia kupione, sukienka ślubna kupiona, garnitur kupuję w Wietnamie :) Więc tylko ogarnąć muzykę, rozwieźć zaproszenia, ogarnąć wódkę i zostają same pierdoły :)

Ile czasu zostało Wam do wesela? My mamy za rok, a póki co ogarnięta sala i kapela... No i nie wiem czy kupowanie sukni tak wcześnie to dobry pomysł, narzeczona ma dużo czasu, żeby się rozmyślić i zacząć marzyć o innej :D

 

wzglednie moze przytyc ;)

Odnośnik do komentarza

 

Powiem szczerze, że póki co organizacja wesela na lajcie :-k Sala zabukowana, zaproszenia kupione, sukienka ślubna kupiona, garnitur kupuję w Wietnamie :) Więc tylko ogarnąć muzykę, rozwieźć zaproszenia, ogarnąć wódkę i zostają same pierdoły :)

Ile czasu zostało Wam do wesela? My mamy za rok, a póki co ogarnięta sala i kapela... No i nie wiem czy kupowanie sukni tak wcześnie to dobry pomysł, narzeczona ma dużo czasu, żeby się rozmyślić i zacząć marzyć o innej :D

 

 

Albo o innym ;)...

Odnośnik do komentarza

 

Tajemniczy sponsor
Mr X
Jest on wielkim fanem gry Football Manager
z rosnącym zainteresowaniem śledzi
podziwia ideę Rozgrywki Mistrzów
zdeponowana została niezła sumka
Chce oglądać ciekawe, długie kariery, budowę i przebudowę silnych klubów, ciekawe rozwiązania taktyczne
Rozgrywka Dżentelmenów

:hahaha:

 

 

IMO to ostatecznie przesądza, że Mahdi ma całkiem poważne zaburzenia psychiczne, więc zastanowiłbym się czy jest do końca w porządku śmianie się z niego :-k.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...