Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po przeprowadzeniu tej edycji wyborów Menedżera Miesiąca wydawcy Mój Football Manager wycofują się ze sponsorowania tego wydarzenia. Dziękuję za uwagę.

xd

To jest nic. Zauważ, że on w związku z tym WYPOWIEDZIAŁ umowę o wolontarciacie podpisaną Z WŁASNĄ ŻONĄ. Ale ponieważ w owej umowie jest miesięczny okres wypowiedzenia, to on jeszcze przez ten miesiąc będzie męczennikowal przy RM.

To się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

"Mahdi nie jest Panem Bogiem i nie mógł przewidzieć, że Piotr Sebastian wsadzi go na minę systemem punktowania osiągnięć w europejskich pucharach. Wedle zapewnień Piotra Sebastiana system punktowania został "sprawdzony" i miał być "niezawodny". Błąd Łukasza (Mahdiego) polegał na tym, że mu ślepo zaufał i nie sprawdził sam."

 

Szkoda, że sam Mahdi szedł w zaparte gdy mu wytykaliśmy tą lukę, iż jest to celowe i przemyślane. Teraz 40 letni facet twierdzi, że nigdy tego nie napisał i że nie wiedział o tym "bugu". Cóż za hipokryzja i przeinaczanie faktów.

 

Ps. I pomyśleć, że to na mnie psy wieszali, gdy wyleciałem z RM :lolsign:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...