Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy? :lol:

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to możliwe, ale wyświetliło mi się na telefonie nieodebrane połączenie ode mnie...

Nawet sprawdzałem na różne sposoby czy na pewno nie pomyliłem numeru, albo nie zamieniłem się z żoną telefonami przez przypadek, ale nie. Wychodzi na to, że sam do siebie dzwoniłem (a w wybieranych numerach tego nie ma).

Odnośnik do komentarza

 

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy? :lol:

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

 

to kupujcie Pany.

Odnośnik do komentarza

 

 

japierdolę, wiedzieliście że kupowanie biletów na stronie PKP jest nieczynne codziennie międzye 23.30 a 1 w nocy? :lol:

Taa, ostatnio jaka byłem w kraju to się na to nadzialem :).

 

Smetku, to daj znać do jutra jakoś do 13/14. W razie czego jest kolejną chętna osoba, więc powinno się udać. Niech tylko jeszcze hokiej potwierdzi :)

 

to kupujcie Pany.

 

Ok, po południu kupuję, a wieczorem, jak dotrę już do domu, roześlę klucze i resztę szczegółów na priwy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...