Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A no tak to tak tylko trzeba te 4-6 osob. nie da sie zrobic party crossplatformowego i grac rankedów.

 

tymczasem po dwóch słabych sezonach w Rimouski czas na ciąg dalszy questu "Polski GM w NHL w EHM" - Quad City Mallards w ECHL

Cztery osoby z konsoli to akurat nie problem ;)

 

chyba ze to Xbox :-k

Odnośnik do komentarza

 

Meler to konkret bramkarz w RL ;)

eee. nie :) właśnie w bramce jestem cienki jak dupa węża, i tylko odrobinę lepszy w polu :) koło szramka nie stałem

 

No jak na to, co do tej pory widziałem, to wyglądało dobrze. W takim razie strach grać dalej ;). Wczoraj siedziałem przy RL do 5 rano :kekeke:

 

Kusi mnie ten zlot :-k, nawe żona dała zielone światło :P

Odnośnik do komentarza

Wow pierwszy raz w FM moja drużyna dostała karę finansową za agresywną grę :D Po tym jak połamaliśmy połowę Huddersfield FA nałożyła na nas 35 tys. euro kary.

Lol!

 

Grałem Plymouth gdy Paul Wotton był jeszcze szczawikiem! I wtedy nagle... to uczucie... gdy save nie chce się załadować... #cm3 #liderchampionship ;(

Odnośnik do komentarza

36-letni David Stephens - legendarny stoper Plymouth, który jest z nami od czwartej ligi - zalicza debiut w Premiership. Co więcej, uczynił to w meczu z Norwich, którego jest wychowankiem. Jeszcze pół roku temu wypożyczyłem go dwukrotnie na miesiąc do piątej ligi, gdzie nie zachwycał. Teraz może spokojnie zakończyć karierę jako zawodnik, który wprowadził ten burdel na kółkach z League Two do Premiership. Stephens w meczu z Norwich nie zachwycił (6,6), popełnił jeden błąd, ale i wygrał jeden ważny pojedynek główkowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...