Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko odnośnie tworzenia postaci. Przy wyborze licencji trenerskiej i doświadczenia. Gdy wybiorę najwyższą licencję gra będzie trudniejsza czy nie ma to wpływu na poziom gry?przy najwyższej licencji mamy do rozdzielenia najwięcej punktów więc teoretycznie każdy by ją brał.

 

Przy niskiej licencji i niskim poziomie doświadczenia mamy mało punktów do dodania. Wysoka licencja i duże doświadczenie powinno mieć wpływ przy szukaniu nowego lepszego pracodawcy i na reputację w naszym klubie. W razie kłopotów klub szybciej zwolni niedoświadczonego szkoleniowca, niż kogoś z doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza

a ok rozumiem , że jak zaczne z najsłabszą licencją to mogę je potem zdobywać - ok już kumam wszystko.

Jeszcze mam jedno trochę głupie pytanie ale nie widzę gdzie się szuka trenerów w scautingu są filtry do piłkarzy ale do trenerów brak

Odnośnik do komentarza

A ja nadal uważam, że przy zaczynaniu rozgrywki bez żadnej licencji powinna być zablokowana możliwość wybrania klubów występujących np. w europejskich pucharach :P

Masz rację. Ale niestety FM idzie od lat w inną stronę niż byśmy chcieli. Jest coraz więcej ułatwień i udogodnień. Tylko by zdobywać więcej i więcej fanów.

Odnośnik do komentarza

a ok rozumiem , że jak zaczne z najsłabszą licencją to mogę je potem zdobywać - ok już kumam wszystko.

Jeszcze mam jedno trochę głupie pytanie ale nie widzę gdzie się szuka trenerów w scautingu są filtry do piłkarzy ale do trenerów brak

Wchodzisz w zkaładkę sztab i tam będziesz miał wyszukaj członków sztabu czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

Działa to w ten sposób, że koleś kpuje na Steame grę za normalną wartość ~50 euro po czym udostępnia kupującym dane do konta Steam za 3 złote. 50 takich transakcji i koszt gry mu się zwraca.
Czy jest to legalne? Można używać jednego konta Steam na wielu maszynach o ile Ty jesteś ich właścicielem. Wniosek więc prosty - nielegalne.

Odnośnik do komentarza

FM15 wersja na MAC'a.

 

Za każdym razem po uruchomieniu gry mam na górze czarny pasek grubości 3 palców. Resztę ekranu zajmuje ekran początkowy gry. Ponadto przyciski się przemieszczają w taki sposób, że na ekranie są na swoim miejscu, ale wcisnąć je można w miejscach, w których by były, jakby ten czarny pasek był na spodzie ekranu. Zmiana rozdzielczości (nie trzeba potwierdzić) i powrót do dedykowanej naprawia problem (pasek znika, przyciski są na swoim miejscu. Miał ktoś tak? Jakieś rady co zrobić, żeby problem nie występował?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

Usunąłem pliki odpowiedzialne za brak prawdziwych piłkarzy w reprezentacji Niemiec. Gram dalej na starym sejwie, usunąłem pliki w trakcie kariery. W dalszym ciągu nie mogę wgrać twarzy zawodników do reprezentacji Holandii. Sprawdzałem na nowej karierze i wszystko jest ok. Na sejwie np. taki Van Persie w Arsenalu wyświetla się prawidłowo, ale jak wejdę w profil reprezentacji, to już zdjęcie znika. Pytanie moje brzmi tak:

Można jakoś temu zaradzić na starym zapisie gry, czy tylko poprawnie zacznie wszystko działać na nowej rozgrywce?

Z góry dziękuję za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...