Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hm no dobra - to co wybierasz: aborcja, własność intelektualna czy może przymus ubezpieczeń? ;)

Wszystko już było. Tu trzeba jakiejś świeżej krwi, rozrywania na kawałki kłami i pazurami.

 

kurwa nie chce sie mnie, a tez umiem "zaskakiwać". Wolę sobie legendarnego tekkena3 przez neta odpalic z koleżkami z roku.

Odnośnik do komentarza

 

 

OK. Rzucam więc moje ostatnie odkrycie internetu:

 

http://tvtropes.org/

 

Miłego wsiąkania.

A jest spolszczenie? :kekeke:

 

O widzisz. I właśnie tak zdobywam klientów :D

 

Niestety, prawda taka, że muszę ostro się wziąć za englisza, bo żabi język strasznie go wypiera z głowy. Gadam z kimś i nagle rzucam jakieś słowo po żabiemu. Wszyscy patrzą na mnie z uniesionymi brwiami. Fucking piece of shit.

Odnośnik do komentarza

Niestety, prawda taka, że muszę ostro się wziąć za englisza, bo żabi język strasznie go wypiera z głowy. Gadam z kimś i nagle rzucam jakieś słowo po żabiemu. Wszyscy patrzą na mnie z uniesionymi brwiami. Fucking piece of shit.

To język miłości, putain de merde!

Proszę, oto dowód:

 

https://www.youtube.com/watch?v=SGnIEzkh7EY

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

Niestety, prawda taka, że muszę ostro się wziąć za englisza, bo żabi język strasznie go wypiera z głowy. Gadam z kimś i nagle rzucam jakieś słowo po żabiemu. Wszyscy patrzą na mnie z uniesionymi brwiami. Fucking piece of shit.

To język miłości, putain de merde!

 

Uwielbiam słuchać Francuzów. Jesli ktoś uważa, że Polacy dużo przeklinają, polecam posłuchać Francuzów :D

- Oh putain, fait chier, il pleut.

- Comment?

- J'ai dit qu'il pleut! Salope!

- Encule et ferme ta gueule!

 

Same przecinki:D

Odnośnik do komentarza

A ja i tak nic nie rozumiem jak po swojemu gadajo i dobrze mi z tym.

A jak leca maile po francusku to uklad mamy taki, ze dopoki mail jest po francusku, nie musimy na niego reagowac. Nawet jakby oznaczal koniec swiata :P Dopiero jak jest przetlumaczony na angielski to laskawie mozemy na niego zajrzec ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...