Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi raczej o jakieś szczególne przypadki. Może przykład z dwoma paczkami był nietrafiony, ale jakby przywiózł ich 10 to wolałbyś stać i patrzeć jak koleś zapierdala po 100m te 10 razy z 30kg paczką? Swoją drogą to nie masz tam podjazdu po drzwi? Ja miałem przypadek kiedy koleś zamówił sobie sztangę i ciężarki do niej - w sumie 6 paczek i każda po 30kg. Jego szczęście, że mieszkał ja parterze i można było wziąć 2 paczki jednocześnie, bo inaczej wnosiłby to razem ze mną. Są jakieś granice przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi raczej o jakieś szczególne przypadki. Może przykład z dwoma paczkami był nietrafiony, ale jakby przywiózł ich 10 to wolałbyś stać i patrzeć jak koleś zapierdala po 100m te 10 razy z 30kg paczką? Swoją drogą to nie masz tam podjazdu po drzwi? Ja miałem przypadek kiedy koleś zamówił sobie sztangę i ciężarki do niej - w sumie 6 paczek i każda po 30kg. Jego szczęście, że mieszkał ja parterze i można było wziąć 2 paczki jednocześnie, bo inaczej wnosiłby to razem ze mną. Są jakieś granice przyzwoitości.

znajomy zamawiał podobny asortyment (ławeczka + akcesoria), miał tylko 2 paczki (po te 30kg) i mimo, ze mieszkał na parterze pomógł kurierowi, gdy ten go to poprosił

Odnośnik do komentarza

ajer, ale jak to mają niby dostosować? Rynek kurierski jest tak zjebany, że handlowcy prześcigają się jeden z drugim, żeby dać niższą stawkę za paczkę firmie i podpisać umowę.

 

Vami, u Ciebie nie ma podjazdu pod klatkę?

Ponownie - to nie jest sprawa klienta. Skoro firma zobowiązała się, że dostarczy ławeczkę i sztangi pod drzwi, to powinna wywiązać się z zadania (i kompletnie nie moją sprawą jest, czyimi rękami).

Odnośnik do komentarza

 

Firma wyceniła dostawę kurierem na 20zł, zapłaciła firmie kurierskiej 10, a kurier dostanie z tego 3. Takie są mniej więcej proporcje. Ja nie mówię, że kurier ma nie wnosić paczek do domu, bo taki jego obowiązek i sam wielokrotnie musiałem niektórym o tym przypominać przy okazji różnych skarg klientów. Możesz sobie jak najbardziej wymagać jak już masz taką potrzebę, ale w granicach zdrowego rozsądku. Kurier to nie jest niewolnik jak się niektórym wydaje czasami. Te przykładowe 100m od furtki do klatki to wcale nie jest mało, szczególnie jak się ma dwie paczki po 30kg. Wystarczyłoby np. pomóc kurierowi z jedną i wszyscy byliby zadowoleni. Są klienci, którym od pomocy kurierowi korona z głowy nie spadnie.

Sorry ale po to zamawiam kuriera, bym dostał paczkę pod drzwi. Co to za komusze myślenie? Ja pierdolę. Płacę za usługę i wymagam jej wykonania zgodnie z umową. To elementarz.

 

Co w tym komuszego? :P Bo wydaje mi się, że ostatnimi czasy wszystko czego nie lubisz jest komusze, ostatnimi czasy nawet mięso :kekeke:

Odnośnik do komentarza

No to Twoim obowiązkiem jest umożliwienie kurierowi wjechania pod klatkę.

czyli Vami nie wywiązał sie z umowy? :D

 

z drugiej strony u mnie też byłby problem, bo samochód nie ma żadnej możliwoście wjechania pod klatkę - jest parking podziemny, a wejście do mojej klatki jest na samym środku podwórka, właśnie te 80-100m od ulicy

Odnośnik do komentarza

 

 

jakby przywiózł ich 10 to wolałbyś stać i patrzeć jak koleś zapierdala po 100m te 10 razy z 30kg paczką?

Nie, lepiej być człowiekiem skurwysynem i przyglądać się z dziką satysfakcją jak plebs się katuje. Płace - wymagam.

 

Tak serio to zgadzam się, że kurier powinien dostarczać pod drzwi, ale kurwa bądźmy ludźmi, jak widzimy że facet się męczy z kilkoma ciężkimi paczkami to jako dobry człowiek należy mu pomóc. Co z tego, że za to zapłaciłem, no miejmy trochę empatii.

Odnośnik do komentarza

No to Twoim obowiązkiem jest umożliwienie kurierowi wjechania pod klatkę.

 

Nie. Kurier ma obowiązek dostarczyć paczkę pod wskazany adres. I nie interesuje mnie, w jaki sposób to zrobi. Jest brama piesza i może przez nią przejść. Zresztą tego samego zdania był przełożony tego jebanego lesera i zmusił go do dostarczenia przesyłki.

Odnośnik do komentarza

Ej, a jak kurier dzwoni i pyta się o drogę, bo nie może znaleźć domku (nowe osiedle, pewnie czeka na aktualizacje w mapach ;)), to muszę go kierować, czy najlepiej opierdolić, że ma paczkę przywieźć pod drzwi i reszta mnie nie obchodzi?

Odnośnik do komentarza

Ale pierdolicie. 20 postów o tym że:

- kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę do drzwi, niezależnie od jej masy i wielkości

- każdy dobrze wychowany człowiek nie będzie miał problemu z udzieleniem pomocy

 

Jedno nie wyklucza drugiego, ale nie jest też zależne, koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza

 

Jest brama piesza i może przez nią przejść. Zresztą tego samego zdania był przełożony tego jebanego lesera i zmusił go do dostarczenia przesyłki.

 

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :P

@beeres: ja bym opierdolił, tylko paczki pewno nie zobaczysz ;)

 

Ostatecznie paczkę mam w domu, a kurier (inny) dostarczył mi ją pod drzwi. Sprawa załatwiona i zamknięta. Po mojemu. A lewakom chuj w pysk.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qhFKXFSJ0fc

 

https://www.youtube.com/watch?v=8_WkaizUbAc

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...