Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

a ja wczoraj wypilem jedno piwo za duzo i dzis kapec w paszczy :|

ale byla fajna promocja - wszystkie duze piwka po dychu, a ze z fajnego browaru (Bazyliszek) to czestowalismy sie niewąsko ;]

 

no i pierwszy raz pilem piwo z ziemniakow :)

niby pracuje, ale mentalnosc wciaz studencka - zeby sie najebac w czwartek.

 

:D

 

Mamy taki niepisany zwyczaj w firmie, ze jak ktos przyjezdza do nas z francuskiego oddzialu na tygodniowa delegacje albo ktos od nas jedzie do nich, to w czwartek zwykle sie wychodzi na maly beer-tasting.

 

Dla mnie wyjście z Francuzami kończyło się na 3-4 piwach i niestety koledzy z Zachodu musieli z reguły zostać "odprowadzeni" (zaniesieni) do hotelu. Choć muszę przyznać, mieliśmy stałych bywalców z utrzymania ruchu, którzy przy 10-12 wizycie w Polsce łoili wódę z nami łeb w łeb przy Wielkanocnym spotkaniu firmowym. Praktyka czyni mistrza :D

 

My mamy oddzial w Lille, gdzie wplywy belgijskiego piwowarstwa sa bardzo silne ;) Wiec chlopaki sa dobrze zaprawieni :D

Odnośnik do komentarza

NIe słyszałem wcześniej o tej gównoburzy dotyczącej BG 1,5, ale poszukałem zdjęć tej Amber Scott (nie mylić z aktorką) i jej seksizm wobec ładnych kobiet mnie nie dziwi. To taka Środa, która ostatnio nabijała się z babek tracących czas na makijaż...

 

https://www.google.pl/#q=amber+scott+baldur&tbm=isch

Odnośnik do komentarza

Jest jakieś niezbyt drogie ogólnodostępne piwo bez glutenu? :-k

 

Ratebeer:

 

[Kormoran] Bezglutenowe - 2,99

[Pinta/Gościszewo] Gluten Tag Free IPA - 2,95

[Carlsberg/Żatec] Celia Dark (Czechy) - 2,84

[Van Pur/Biedronka] Cechowe Bezglutenowe - 2,49

[Carlsberg/Żatec] Celia (Czechy) - 2,44

[Fuhrmann/Połczyn-Zdrój] Uzdrowiskowe Bezglutenowe - syf

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam problem z padem. Nie używałem go jakiś czas, w nocy chciałem pograć, ale coś nie działało, wymieniłem baterie i mimo, że mój komputer widzi pada, pad miga na zielono (ale no właśnie, ciągle miga, tak normalnie to raz mignęło i potem się cały czas świecił) to w grach go nie widać :roll:. Jakieś pomysły? :D

Odnośnik do komentarza

NIe słyszałem wcześniej o tej gównoburzy dotyczącej BG 1,5, ale poszukałem zdjęć tej Amber Scott (nie mylić z aktorką) i jej seksizm wobec ładnych kobiet mnie nie dziwi. To taka Środa, która ostatnio nabijała się z babek tracących czas na makijaż...

 

https://www.google.pl/#q=amber+scott+baldur&tbm=isch

No myślę, że w jej przypadku makijaż to rzeczywiście strata czasu. Zero nadziei na poprawę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...