Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

hehe - tu zbudowano majątki:

 

Aris Limassol 4 - 3 Doxa Katokopia

 

28' 0 - 1 Gaoussou Fofana

41' 0 - 2 Gaoussou Fofana

44' 0 - 3 Stelios Demetriou

62' 1 - 3 Markos Maragoudakis

69' 2 - 3 Christos Charalambous

75' 3 - 3 Theodosis Kyprou

88' 4 - 3 Cornel Predescu

 

Nic dziwnego w tym nie ma ;) Liga cypryjska, rumuńska i węgierska (z piłki nożnej, Europa) mają najwięcej czerwonych flag u buków, jeśli chodzi o obstawianie meczów. Przecież wszystkie mecze z tej grupy walczącej o utrzymanie zostały wycofane z kilku ofert.

Odnośnik do komentarza

Finał Euroligi to finał Euroligi. CSKA miało już +20 i buki płaciły za zwycięstwo Fenerbahce 100/1. Przenieśmy się od razu na 1.9 s. do końca meczu i Turcy mają piłkę z boku, na połowie Rosjan i szanse na game winnera. Nie trafiają i jest dogrywka. Co za powrót zrobili to ja nawet nie...

 

Jednak CSKA jak już wyszli w dogrywce na +7 to nie puścili i wygrali. Dobry mecz.

Odnośnik do komentarza

Też mnie się wydaje, że będzie końcówka. Wade ewidentnie się oszczędzał w 3. kwarcie i wolał szukać kolegów niż samemu kończyć. W ostatniej zacznie atakować kosz. Inaczej Miami na ryby.

 

Ale Miami dostaje przez te trójki w kontrach, ała.

 

Dobra, Wade i reszta Heat się nie zjawali w czwartej kwarcie na boisku. Toronto ich zabiło energią i bieganiem. Lecą do finałów, aby cudem wyrwać może z 2 mecze Cavs.

Odnośnik do komentarza

 

Landa wycofał się z Giro tak w ogóle. Czasówkę świetnie pojechał, wczoraj ponoć Sky pogrillowało :keke:

szok normalnie, on miał to wygrać przecież, teraz Rafał ma łatwiej

 

był jednym z faworytów, ale czy nr.1? Imo Nibali i Valverde byli przed startem bardziej brani pod uwagę, zwłaszcza Vincenzo.

Odnośnik do komentarza

no wiesz, Valverde debiutuje w Giro, Nibali już raz wygrał, ale na ostatnim TDF był słaby, Landa rok temu w Giro był strasznie mocny, ale był tylko przybocznym Aru a w tym roku wygrał już cos z Contadorem, na pewno wyścig straci troche na jakości, ale jedzie sie dalej, jak mówiłem Majka ma łatwiej bo po podium na Vuelcie to już tylko ZWYCIĘSTWA w wielkich tourach będą go interesowały, zresztą widze ogromny progres rafała, jak 2 lata temu na Giro Fabio Aru wyprzedził go na czasówce, tak teraz jest to niemożliwe

Odnośnik do komentarza

Rooney w wielu ostatnich meczach grał świetnie na środku pomocy. Jego długie podania pięknie przypominają Scholesa, notował też mnóstwo iście kapitańskich odbiorów w Rooneyowym stylu (uratował nam nimi chyba kilka punktów w tym sezonie). Ogólnie odnoszę wrażenie, że Rooney bardzo dojrzał jako piłkarz i jako człowiek, jak rzuci/-ł fajeczki to przy odpowiednim zagospodarowaniu go na boisku spokojnie jeszcze 3-4 lata może być z niego fantastyczny pożytek.

Odnośnik do komentarza

no wiesz, Valverde debiutuje w Giro, Nibali już raz wygrał, ale na ostatnim TDF był słaby, Landa rok temu w Giro był strasznie mocny, ale był tylko przybocznym Aru a w tym roku wygrał już cos z Contadorem, na pewno wyścig straci troche na jakości, ale jedzie sie dalej, jak mówiłem Majka ma łatwiej bo po podium na Vuelcie to już tylko ZWYCIĘSTWA w wielkich tourach będą go interesowały, zresztą widze ogromny progres rafała, jak 2 lata temu na Giro Fabio Aru wyprzedził go na czasówce, tak teraz jest to niemożliwe

http://www.procyclingstats.com/race/Vuelta_a_Espana_2015_Stage17ja to tylko tu zostawie ;). W tym sezonie obaj panowie jeszcze razem na czas nie jeździli (Aru w ogóle czasówki nie przejechał), więc ciężko gdybać.

 

No i Nibali nie był taki słaby na Tourze, po prostu trochę przestrzelił z formą, jak już złapał to moc była :). Moim faworytem numer jeden był i jest Nibali, chociaż po wycofaniu Landy na pewno ma łatwiej. Zresztą po jeździ Majki też widać, że najbardziej pilnuje Włocha :). Zresztą Enzo jest nadal w sile wieku, na koncie wygrany każdy z Grand Tourów, nie wiem jak można go stawiać nad Landą przed Giro.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...