Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze kurwa, jak zawsze. Kibice Barcy sa swietni

11.01 vs. 9.67 km na korzysc Atletico. To pokazuje jak bieganie jest ważne w wspolczesnym futbolu. A ja mowilem juz za czasow Guardioli, ze Barce mozna zabiegac.

Nie znam się, ale się wypowiem zgaduję, że to może mieć związek z przewagą w posiadaniu piłki - bez niej przy nodze trzeba biegać więcej. Atletico wygrało raczej wzorową organizacją, a nie bieganiem.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że tutaj są poważne problemy ze znajomością zasad piłki nożnej. Nie było karnego dla Barcy, nie powinno być nawet wolnego. To nie było żadne przewinienie.

 

Każdy zawodnik przypadkowo dotyka piłki ręką na wysokości twarzy. Z podwórka wiem, że po tym gra się dalej :D

 

A Gacek zdarta płyta zapomniał, że powinno być po meczu, bo według przepisów AM zagrało tak bardzo na czas, że zawodników by zabrakło z powodu kartek.

Odnośnik do komentarza

Ok, więc wyjaśnijmy. Ręka musi być CELOWA. To nie zawodnik ma być trafiony piłką w rękę, ale on ma trafić ręką w piłkę. Podstawowe wytyczne FIFA mówią "hand to the ball" a nie "ball to the hand". W tym przypadku mamy silny, szybki strzał, zawodnik stoi metr obok i obraca się, starając się zablokować strzał ale UCIEKA z ręką od piłki. Przypadkowe trafienie, a nie celowe zatrzymanie piłki ręką. Nie ma wolnego, nie ma karnego.

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze kurwa, jak zawsze. Kibice Barcy sa swietni

11.01 vs. 9.67 km na korzysc Atletico. To pokazuje jak bieganie jest ważne w wspolczesnym futbolu. A ja mowilem juz za czasow Guardioli, ze Barce mozna zabiegac.

 

Barcelone w takiej formie wozi Real i Real S i Villareal, więc ciężko żeby taki taktyczny zespół jak AM sobie nie poradził ;) Nie ma to nic wspólnego z wybieganiem, bo gdy Barcelona była w formie to jakoś nic im to nie dawało.

 

Odnośnik do komentarza

 

Mam wrażenie, że tutaj są poważne problemy ze znajomością zasad piłki nożnej. Nie było karnego dla Barcy, nie powinno być nawet wolnego. To nie było żadne przewinienie.

 

Każdy zawodnik przypadkowo dotyka piłki ręką na wysokości twarzy. Z podwórka wiem, że po tym gra się dalej :D

 

A Gacek zdarta płyta zapomniał, że powinno być po meczu, bo według przepisów AM zagrało tak bardzo na czas, że zawodników by zabrakło z powodu kartek.

 

Nawet na podwórku była "nabita" :P

Odnośnik do komentarza

 

A Gacek zdarta płyta zapomniał, że powinno być po meczu, bo według przepisów AM zagrało tak bardzo na czas, że zawodników by zabrakło z powodu kartek.

 

Typowe "nie znam się, ale się wypowiem". Zanim ponowisz ten manewr to przeczytaj przepisy i obejrzyj później mecz raz jeszcze ;) Przeprosiny zawsze chętnie przyjmę ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

A Gacek zdarta płyta zapomniał, że powinno być po meczu, bo według przepisów AM zagrało tak bardzo na czas, że zawodników by zabrakło z powodu kartek.

 

Typowe "nie znam się, ale się wypowiem". Zanim ponowisz ten manewr to przeczytaj przepisy i obejrzyj później mecz raz jeszcze ;) Przeprosiny zawsze chętnie przyjmę ;)

 

Uhum AM nie zagrało na czas, zawodnicy po gwizdku nie odkopywali piłki? Bramkarz nie przetrzymywał jej dłużej niż przepisowy czas? Jak pojawi się nagranie z meczu to Ci je prześlę.

Odnośnik do komentarza

 

Jak zawsze kurwa, jak zawsze. Kibice Barcy sa swietni

11.01 vs. 9.67 km na korzysc Atletico. To pokazuje jak bieganie jest ważne w wspolczesnym futbolu. A ja mowilem juz za czasow Guardioli, ze Barce mozna zabiegac.

Barcelone w takiej formie wozi Real i Real S i Villareal, więc ciężko żeby taki taktyczny zespół jak AM sobie nie poradził ;) Nie ma to nic wspólnego z wybieganiem, bo gdy Barcelona była w formie to jakoś nic im to nie dawało.

to taka ogolna dygresja bo coraz wiecej druzyn gra właśnie mocno wybiegany futbol. Druzyny Kloppa, Totki Pochettino, czy właśnie Am. I to mnie cieszy, bo lubię taki futbol.

Właśnie obejrzalem powtorke iniesty. Ze tez jak sędzia dal żółtą, to po meczu nie mozna z tym juz nic zrobic. Najwiekszy debiliizm jski istnieje w przepisach. Za to z 3 mecze bana by sie przydaly.

Odnośnik do komentarza

 

Abstrahując od wszelkich wałków prawdziwych i urojonych, to kierownik odpowiedzialny za sprzęt Barcelony powinien trafić na dywanik. Ile razy zawodnik FCB fikał koziołka z powodu obuwia, to było aż żal patrzeć.

To raczej zawodnicy wybierają sobie korki na mecz. :D

 

nie raczej a na pewno :D jak ktoś to zleca jakiemuś kierownikowi to w skrócie jest idiotą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...