Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga, uwaga, oficlajnie szukam nowej mapy do C:S

 

starą porzucam prawie skończoną, niestety 120k to było max co potrafiłem wyciagnąć

zjadł mnie słabe połączenia między handlem i przemysłem, bo niby jakichś korków dużych nie miałem, ale handel miał notoryczny problem z dostawami (później nawet przemysł miał problem z surowcami)

no i moc kompa też nie taka, jaką bym chciał :(

Odnośnik do komentarza

 

 

 

jest pomysł na wprowadzenie obowiązkowych kart rowerowych dla wszystkich cyklistów :lol:

i obowiązkowego OC też :>

 

gorzej niż padaka

 

 

Ja bym chciał, żeby OC było w końcu faktycznym OC człowieka, a nie rzeczy.

 

wtedy nikt nie pożyczałby samochodu

 

 

Bo?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Remote Play na PC i MAC w nowej aktualizacji PS4 jest kurwa mistrzem świata.

Nie dla Windows 7 :(
O co kaman?

 

Nie dziala na Win7. Nie wiem jak to jasniej napisac :/

jest kolega kanter? Możesz mi powiedzieć jak w Cities sie sprawdzają te wszystkie teorie miejskie, których nas uczą (bo o ile dobrze pamietam to grałeś)

Teorie miejskie?

Odnośnik do komentarza

Nie grałem na tyle długo by sprawdzić, a jak budowałem to raczej też mając w głębokim poważaniu profesjonalne podejście do tematu. ;) No ale mogę stwierdzić, że jednak budując według ładu przestrzennego, tworząc odpowiednią strukturę funkcjonalno-przestrzenną miasta, unikając konfliktów przestrzennych, środowiskowych miasto rośnie i funkcjonuje dobrze. Najtrudniejszym elementem jest komunikacja, gdyż auta najczęściej jeżdżą po swojemu, a nie wg. zamysłu twórcy. ;) Przykładem jest chociażby droga która miała u mnie prowadzić z południowej do północnej części miasta położonej na wyspie, przeznaczona tylko i wyłącznie dla transportu przemysłowego, a te i tak waliły główną aleją miasta korkując ją przy okazji. Póki co za dużo pykam w CSa żeby do Cities podejść poważniej, ale może się wezmę w końcu :-k


 

Teorie miejskie?

 

No że urbanistyczne, inżynier urbanista ze mnie. :P

Odnośnik do komentarza

No w strefy się nawet nie bawiłem jeszcze, także może być i to. Ale nie zmienia to faktu, że ruch drogowy układał się całkiem inaczej niż wynikało to z założeń. Mam wrażenie, że tam samochody jeżdżą najkrótszą drogą, a nie najszybszą, a co za tym idzie ładują się w masę skrzyżowań.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem na tyle długo by sprawdzić, a jak budowałem to raczej też mając w głębokim poważaniu profesjonalne podejście do tematu. ;) No ale mogę stwierdzić, że jednak budując według ładu przestrzennego, tworząc odpowiednią strukturę funkcjonalno-przestrzenną miasta, unikając konfliktów przestrzennych, środowiskowych miasto rośnie i funkcjonuje dobrze. Najtrudniejszym elementem jest komunikacja, gdyż auta najczęściej jeżdżą po swojemu, a nie wg. zamysłu twórcy. ;) Przykładem jest chociażby droga która miała u mnie prowadzić z południowej do północnej części miasta położonej na wyspie, przeznaczona tylko i wyłącznie dla transportu przemysłowego, a te i tak waliły główną aleją miasta korkując ją przy okazji. Póki co za dużo pykam w CSa żeby do Cities podejść poważniej, ale może się wezmę w końcu :-k

 

Teorie miejskie?

 

No że urbanistyczne, inżynier urbanista ze mnie. :P

a to wy nie macie osobnego tytułu urbanisty? Czy to dopiero po praktyce.

Odnośnik do komentarza

uwaga, uwaga, oficlajnie szukam nowej mapy do C:S

 

starą porzucam prawie skończoną, niestety 120k to było max co potrafiłem wyciagnąć

zjadł mnie słabe połączenia między handlem i przemysłem, bo niby jakichś korków dużych nie miałem, ale handel miał notoryczny problem z dostawami (później nawet przemysł miał problem z surowcami)

no i moc kompa też nie taka, jaką bym chciał :(

DE dust2
Odnośnik do komentarza

Nie ma osobnego tytułu, każdy inżynier gospodarki przestrzennej ma już pełne uprawnienia w zawodzie, co jest imo słabe.

to mam motywację, aby trzasnąć inżynierkę z GP jeszcze, zwłaszcza, że po geografii spol-eko trochę oblatany w temacie jestem, a w robocie planista by sie przydał. MPZP czy SUiKZP robić zawsze można, a kasa bedzie wpływała.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Remote Play na PC i MAC w nowej aktualizacji PS4 jest kurwa mistrzem świata.

 

Nie dla Windows 7 :(
O co kaman?

Nie dziala na Win7. Nie wiem jak to jasniej napisac :/

 

jest kolega kanter? Możesz mi powiedzieć jak w Cities sie sprawdzają te wszystkie teorie miejskie, których nas uczą (bo o ile dobrze pamietam to grałeś)

 

Teorie miejskie?

A co ta opcja daje miedzy PC a ps4?

 

No w strefy się nawet nie bawiłem jeszcze, także może być i to. Ale nie zmienia to faktu, że ruch drogowy układał się całkiem inaczej niż wynikało to z założeń. Mam wrażenie, że tam samochody jeżdżą najkrótszą drogą, a nie najszybszą, a co za tym idzie ładują się w masę skrzyżowań.

Generalnie jest inaczej, prędkość i długość drogi sa ważne, jak masz wypadkowa tych to jest optimum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...