Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powrócony z Pragi. Według przewidywań w autobusie nie pospałem, a zaraz idę do roboty i niestety nie mogę urwać nawet godzinki snu :/ Ale za to wyjdę dużo wcześniej z robo, to może popołudniu uderzę w kimę jak będę zmęczony :-k

 

No i mam 45 stron Maryni do przejrzenia :keke:

Odnośnik do komentarza

Co warto obczaić w Pradze obecnie ?

 

Ja tam byłem w 20% turystycznie, a w 80% imprezowo, więc nie jestem najlepszym przewodnikiem ;) Ale byłem na derbach Pragi - Dukla przyjmowała Slavię, fajny stadion, fajna Januszowa atmosfera, podrzucę może foty i filmiki później

Odnośnik do komentarza

Co warto obczaić w Pradze obecnie ?

hradczany, most karola, jak masz kase to i zlota uliczka, tanie i niezle piwo (krusovice cerne polecam) i dobre żarcie.

Ponadto tanczacy dom fajnie z daleka wygląda, a jeat w centrum. Ale ja bylem ze znajomymi architektami w listopadzie, oni na kazdy detal zwracali uwagę. Chcesz, mogę foty jakieś po poludniu podealac.

Odnośnik do komentarza

18zł*12h*22 dni robocze=4752

 

Kinas jak zwykle zaorany.

No nie. Nie ma takich zmian w amazonie. Masz 4x10 w tygodniu. Na nadgodziny nie masz co liczyć, bo tyle roboty nie ma, szczególnie latem. Zresztą nawet jak i były to firma nie pozwoli Ci tyle pracować, bo robota jest ciężka i nie dalbys rady. Jaki interes miałbyś w tym, że Twoj pracownik przychodzi do roboty codziennie i robi z tego powodu mnóstwo błędów? Nijak nie jesteś w stanie tyle zarobić.
Odnośnik do komentarza

 

18zł*12h*22 dni robocze=4752

 

Kinas jak zwykle zaorany.

To jeszcze weź pod uwagę, że za część tego czasu masz 150 % (stawka za nadgodziny w dniu roboczym). Czyli wychodzi nawet więcej.
150% na zleceniu? Taaaa

3 koła do ręki jak za pracę fizyczną to chyba nie najgorzej

To już jest bardziej realne
Odnośnik do komentarza

@Kinas, nie wiem jakie tam są warunki Ale w umowę zlecenie wątpię. W dużych korpo uważają na kontrolę. Przy tak wielu pracownikach ktoś wreszcie by doniósł. A zatrudniając na umowie zlecenie nie masz prawa wyznaczyć pracownikowi ani przełożonego, ani wydać polecenia służbowego, ani wyznaczyc miejsca I czasu pracy.

Odnośnik do komentarza

@ Feanor - nie wiem dokładnie o co ci chodzi, ale "kinowy look" (obecny także w najnowszych serialach), to mniej klatek na sekundę i dłuższy czas migawki w porównaniu do tradycyjnych produkcji telewizyjnych, a także inny balans barw (orange & teal) i to robi różnicę i dlatego Czas Honoru wygląda jak Teatr TV.

 

Pewnie udźwiękowienie też do tego dochodzi, ale tu już szczegółów nie znam.


BTW Man in the High Castle - "fantasy" :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...