Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://i.imgur.com/H3P5rk2.jpgno mimo mistrzostwa i tego awansu do LM do potentatów finansowych nie należę, to nie kurwa, żałują na wykup gracza, który jest u nas już trzeci sezon na wypożyczeniu, ma 21 lat i gra w reprezentacji :roll: Oby zimą coś dali. Nie wiem po co tyle milionów w kasie ja nie chcą tego zainwestować w obiekty treningowe czy młodzieżowe, na transfery i pensje też nie dadzą, a dług (2.5 mln aktualnie) to można spłacić od ręki.

Odnośnik do komentarza

Zaciekawiło mnie, że Wilk z Wall Street ma na Polsacie kategorię "16". Teraz już wiem dlaczego, jest ocenzurowany xd

Jak od 16 to na bank gołe baby*. Jakby była krew to było od 18.

 

*jak ktoś nie widział, to może, ale podobno w filmie się nie liczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

hmm, jaki firm z De Niro by tu obejrzeć dzisiej :-k

Oglądałem kiedyś dobry film z de Niro o zwariowanym matematyku, który liczył gołębie. Mam kiepską pamięć do tytułów, ale polecam :P

 

 

A to nie był Russell Crowe w "Beautiful Mind"? :P

 

Faktycznie pomyliłem aktorów. A obejrzę ten film jeszcze raz, jak już mi przypomniałeś tytuł :D

Odnośnik do komentarza

Lucas jak zwykle ma jakiegoś lewego FMa. Celtic wpierdalajacy mistrza w ostatniej kolejce. LOL.

No końcówka poprzedniego sezonu to beka niesamowita. Najpierw wpierdol 0:6 z Celtikiem w 33. kolejce, potem ten podział i 3:0 z nimi i w ostatniej kolejce my przegrywamy 1:4, oni remisują 2:2 strzelając gole w 87. i 92. minucie :D. Teraz dzień przed rewanżem ze Spartą rozwala się podstawowy bramkarz, ściągam z wypożyczenia do drugiej/trzeciej ligi Webbera i ten gra niesamowicie :o.

Odnośnik do komentarza

Te kredyty zawsze wkurzały w FM-ach, po 10 sezonach biorą na budowę stadionu przykładowo 40 mln, na koncie jest 100, ale nie, trzymajmy i płaćmy większe odsetki.

Teoretycznie może mieć to sens. To się nazywa efekt dźwigni finansowej. Jeżeli zyski ze stadionu są wyższe, niż koszty kredytu, to opłaca się ten kredyt wziąć, a luźną gotówkę przeznaczyć na inne inwestycje.

Odnośnik do komentarza

 

Te kredyty zawsze wkurzały w FM-ach, po 10 sezonach biorą na budowę stadionu przykładowo 40 mln, na koncie jest 100, ale nie, trzymajmy i płaćmy większe odsetki.

Teoretycznie może mieć to sens. To się nazywa efekt dźwigni finansowej. Jeżeli zyski ze stadionu są wyższe, niż koszty kredytu, to opłaca się ten kredyt wziąć, a luźną gotówkę przeznaczyć na inne inwestycje.

 

a Rockefeller wstał i zaczął klaskać

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...