Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Gdzie tam. Zamojska. Druga najlepsza, zaraz po Lubartowskiej :keke:

 

Akurat teraz na Lubartowskiej nie jest aż tak źle. Mieszkam niedaleko ponad pół roku i jest w miarę spokój.

 

To akurat przemieszkałeś tam zimę, kiedy menty grzeją się w chałupkach. Teraz szarańcza wylezie na ulice, to pewnie zmienisz zdanie. A najlepiej to będziesz miał podczas juwenaliów...

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja chyba wolalbym zwycięstwo Cancellary w tym roku ;)

a ja z wiadomej dwójki wolę Boonena, Kwiato wg buków na 7 miejscu. Jak wygram to zarobie kasy tyle, żeby mi starczyło na 2 tyg. jedzenia.

 

ale normalnego jedzenie czy przyslowiowej "skibki chlebka"? ;)

 

normalnego, prawie 300 zł do przodu będę.

@ Gabe - mam zaoszczędzone trochę kasy.

Odnośnik do komentarza

Wprowadziłem się 1. lipca i akurat był wtedy większy spokój niż czasami teraz. Do tej pory tylko mi ludzie włazili pod samochód z jakichś niedogodności.

Był spokój, bo studencka patologia wyjechała na wakacje. A jak wiadomo Lublin z 300 tysięcy ma wtedy ze 180.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy żart na prima aprilis to kupić na prezent patelnię, powiedzieć, że można ją zmywać w zmywarce, a potem jak ją cel żartu włoży do zmywarki, to w połowie zmywania powiedzieć "prima aprilis". W odwrotnej wersji bawi również.

Sprawdzone, polecam wszystkim śmieszkom poza kontrolo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...