Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zabawne, nie śmieszne ;) no trochę bawiące jest to, że od 3 miesięcy czekam sobie na urlop w Barcelonie, no i akurat te 4/5 dni które tam spędzę mają być deszczowe. jakby kurwa na złość. jak deszcz, to se mogłem jechać do Ząbek (pozdro Jahu!), a nie na drugi koniec Europy

Nie polecam u mnie jak deszcz spadnie to kałuże jak w Wenecji ;)
Odnośnik do komentarza

Czemu Malmoe dla mnie idealne? :>

 

Chyba znalazłem coś ciekawego, choć nie jest to kierunek o jakim wspominałem. Nie pamiętam kiedy ostatnio dłużej grałem na Wyspach i to nie w Anglii, a w drugiej lidze szkockiej oprócz Rangersów są też Hibsi :-k. Do tego świetna akademia piłkarska, ciekawy rywal już na zapleczu, szczególnie że tylko pierwsze miejsce daje bezpośredni awans, a potem ten pieprzony Celtic ;).

Odnośnik do komentarza

Krylja to jakiś żydowski klub? ;) Mam prawie 6 mln euro w kasie klubowej, na transfery zero, nawet nie chcą gadać o kasie, bo mało mają, a jak chciałem kogoś przeskałtować to też nie ma funduszy...

Krylia to naftowy klub nuworyszy.

A propos handlu samochodami, to właśnie przed chwilą stałem się uboższy o Forda, a bogatszy o kilka stówek :matrix:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...