Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe trochę, mi koleżance Fiata 126p przestawiliśmy pod drzewa że wjść się nia dało.

 

Hit to jazda w listopadzie podczas lekkiego deszczu z Krakowa do Zakopanego bez sprawnych wycieraczek

Suabo :P Ja kilka lat temu wracalem w zime z Ramzovej bez dzialajacych hamulcow w Punciaku.

Odnośnik do komentarza

 

Słabe trochę, mi koleżance Fiata 126p przestawiliśmy pod drzewa że wjść się nia dało.

 

Hit to jazda w listopadzie podczas lekkiego deszczu z Krakowa do Zakopanego bez sprawnych wycieraczek

Suabo :P Ja kilka lat temu wracalem w zime z Ramzovej bez dzialajacych hamulcow w Punciaku.

 

:picard:

Odnośnik do komentarza

Studentom się powodzi. Raptem kilka lat temu najpopularniejsze były Tico, cinquecento, maluch, w skrajnych przypadkach np. Yaris. A teraz to się mercedesami wożą :D

 

Ja jak chodziłem do liceum, to jeden uczeń przyjeżdżał swoim samochodem do szkoły. Golfem 2. Teraz wszystkie ulice wokół pozastawiane, że nie da się przejść.

Odnośnik do komentarza

Ja od roku jeżdżę Focusem w kombi, póki co bez żadnej awarii, prowadzi się świetnie i mułowaty też nie jest. ;) Wcześniej miałem Lanosa, który mi się zapalił :kekeke: w drodze do Opola, szkoda mi go bo to było wspaniałe, klimatyczne auto, posiadające własną duszę. ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Słabe trochę, mi koleżance Fiata 126p przestawiliśmy pod drzewa że wjść się nia dało.

 

Hit to jazda w listopadzie podczas lekkiego deszczu z Krakowa do Zakopanego bez sprawnych wycieraczek

Suabo :P Ja kilka lat temu wracalem w zime z Ramzovej bez dzialajacych hamulcow w Punciaku.

 

:picard:

 

No, mi tez nie bylo do smiechu. Ale jakos sie doturlalismy. Paradoksalnie najbardziej pomogl padajacy snieg, ktory spowodowal ze wszyscy jechali bardzo wolno.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest w sygnaturze.

Kurde, mam wyłączone. Gdzie to się włączało?

 

Ja w najbliższym czasie opycham swojego Fiata Stilo 1.9 JTD. Zachorowałem na punkcie Subaru Outbacka i Forestera. Wybór będzie trudny...

 

A jakiego? Ja akurat szukam.

 

Kombiacz 1.9 JTD 115 km.

Odnośnik do komentarza

Ja od roku jeżdżę Focusem w kombi, póki co bez żadnej awarii, prowadzi się świetnie i mułowaty też nie jest. ;) Wcześniej miałem Lanosa, który mi się zapalił :kekeke: w drodze do Opola, szkoda mi go bo to było wspaniałe, klimatyczne auto, posiadające własną duszę. ;)

Mi też mojego żal, miałem w tym roku zmieniać, ale to trochę bez sensu, bo poza dolewaniem płynów to ja tam prawie nic nie robię.

 

 

 

Jest w sygnaturze.

Kurde, mam wyłączone. Gdzie to się włączało?

 

Ja w najbliższym czasie opycham swojego Fiata Stilo 1.9 JTD. Zachorowałem na punkcie Subaru Outbacka i Forestera. Wybór będzie trudny...

 

A jakiego? Ja akurat szukam.

 

Kombiacz 1.9 JTD 115 km.

 

A rocznik i przebieg? Generalnie zadowolony jesteś?
Odnośnik do komentarza

Ja od roku jeżdżę Focusem w kombi, póki co bez żadnej awarii, prowadzi się świetnie i mułowaty też nie jest. ;) Wcześniej miałem Lanosa, który mi się zapalił :kekeke: w drodze do Opola, szkoda mi go bo to było wspaniałe, klimatyczne auto, posiadające własną duszę. ;)

Który rok? Ja mam z 2005 i też nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Kombiacz 1.9 JTD 115 km.
A rocznik i przebieg? Generalnie zadowolony jesteś?

06.2003, teraz mam 212 tys. na blacie. Autko jest spoko, narzekam tylko przy wymianie żarówek (Fiat się postarał, aby uprzyjemnić ten proces). Typowe dla tego auta problemy okiełznane: przeniesiony zawód overboost na obudowę aku, zaślepiony EGR, wymieniona i wzmocniona rura między turbo a IC, wsadzony aku z mocniejszym prądem rozruchowym, trochę usztywnione zawieszenie amortyzatorami gazowymi. Auto do pełni szczęścia potrzebuje systematycznej wymiany filtrów i olejów, jeżeli się to robi, odwdzięcza się bezawaryjnością. Dobre spalanie, średnio 6 litrów w cyklu mieszanym. Fajna jest wersja Schumacher, ale ja potrzebowałem auta rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Słabe trochę, mi koleżance Fiata 126p przestawiliśmy pod drzewa że wjść się nia dało.

 

Hit to jazda w listopadzie podczas lekkiego deszczu z Krakowa do Zakopanego bez sprawnych wycieraczek

Suabo :P Ja kilka lat temu wracalem w zime z Ramzovej bez dzialajacych hamulcow w Punciaku.

 

:picard:

 

No, mi tez nie bylo do smiechu. Ale jakos sie doturlalismy. Paradoksalnie najbardziej pomogl padajacy snieg, ktory spowodowal ze wszyscy jechali bardzo wolno.

 

 

Paradoksalnie, na śniegu używa się jak najmniej hamulców :P.

 

 

Właśnie Ajer, moja kijanka ma duszę, a te niemieckie to zwykłe samochody :P.

Odnośnik do komentarza

 

 

narzekam tylko przy wymianie żarówek

 

Nic nie przebije starszych (10-13 lat) Toyot pod tym względem. Ile ja się nawkurwiałem przy Yarisie i RAV 4 :x


 

 

 

 

Słabe trochę, mi koleżance Fiata 126p przestawiliśmy pod drzewa że wjść się nia dało.

 

Hit to jazda w listopadzie podczas lekkiego deszczu z Krakowa do Zakopanego bez sprawnych wycieraczek

Suabo :P Ja kilka lat temu wracalem w zime z Ramzovej bez dzialajacych hamulcow w Punciaku.

 

:picard:

 

No, mi tez nie bylo do smiechu. Ale jakos sie doturlalismy. Paradoksalnie najbardziej pomogl padajacy snieg, ktory spowodowal ze wszyscy jechali bardzo wolno.

 

 

Paradoksalnie, na śniegu używa się jak najmniej hamulców :P.

 

 

Właśnie Ajer, moja kijanka ma duszę, a te niemieckie to zwykłe samochody :P.

 

 

Ale Golf II jakiego mielismy jeździł łaaaadnie ^^

Będziesz na wyjeździe to podrzuć ;)

Odnośnik do komentarza

Też za swojego Yarisa tak miała. Spora zmiana, ale pewnie normalna, zarobić trza.

 

Wiesz, jak wystawiałem auto, to rozumiałem, że opłata opłata. Ale jak wystawiam część i musze zapłacić 20 złotych, czyli 20% tego, co mogę uzyskać, to po prostu olewam ich i idę na alledrogo, bo wychodzi tam taniej (50 gr za części samochodowe w zakresie 50-249.99 zł)

Odnośnik do komentarza

No u mnie też łatwe to nie jest. Tzn wyjąć spoko, wsadzić gorzej, bo mało miejsca tam na rękę jest, a trzeba na te takie dwa zaciski jakby wsadzić, używając dwóch rąk, nie wiem jak to opisać nawet :D.

 

Brzmi mocno jak Yaris. Wkurw milion.

 

 

 

Też za swojego Yarisa tak miała. Spora zmiana, ale pewnie normalna, zarobić trza.

 

Wiesz, jak wystawiałem auto, to rozumiałem, że opłata opłata. Ale jak wystawiam część i musze zapłacić 20 złotych, czyli 20% tego, co mogę uzyskać, to po prostu olewam ich i idę na alledrogo, bo wychodzi tam taniej (50 gr za części samochodowe w zakresie 50-249.99 zł)

 

 

Nie no, w tym przypadku to pojebane, zgadzam się.

Odnośnik do komentarza

No u mnie też łatwe to nie jest. Tzn wyjąć spoko, wsadzić gorzej, bo mało miejsca tam na rękę jest, a trzeba na te takie dwa zaciski jakby wsadzić, używając dwóch rąk, nie wiem jak to opisać nawet :D.

Nazwij to żarówka H7 - każdy wie, o co chodzi ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...