Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta:

 

Boenisch gra dla Polski - wędruje na ławkę/do rezerw Werderu

Boenisch gra dla Niemiec - Werder go promuje

 

Nie wydaje mi się żeby tak zrobili. Na pewno lepiej dla nich jeżeli Boenisch byłby Niemcem i grał później dla ich kraju ale nie wydaje mi się że jakby wybrał Polskę to celowo zostanie osłabiona drużyna o podstawowego obrońcę po to by przyłączyć się do wielkiej koalicji klubów, które niszczą Polaków. Już nie raz gdy piłkarze Werderu gdy kończył im się kontrakt podpisywali go z inną drużyną to miejsca w składzie nie tracili. Tylko jak grali dobrze to swoje szanse dostawali.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta:

 

Boenisch gra dla Polski - wędruje na ławkę/do rezerw Werderu

Boenisch gra dla Niemiec - Werder go promuje

Nawet jesli to nie jest dozywotnio zwiazany z Werderem i nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie trzymal dobrze grajacego zawodnika "za kare" na lawce.

 

Jesli ma jaja i chce grac dla Polski to moze sie wypromowac rownie dobrze w reprezie i potem zmenic klub.

 

Ale podejrzewam, ze ugnie sie pod presja, a dla pierwszej kadry Niemiec i tak sobie nie pogra wiele, jesli w ogole.

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta:

 

Boenisch gra dla Polski - wędruje na ławkę/do rezerw Werderu

Boenisch gra dla Niemiec - Werder go promuje

Nawet jesli to nie jest dozywotnio zwiazany z Werderem i nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie trzymal dobrze grajacego zawodnika "za kare" na lawce.

 

Jesli ma jaja i chce grac dla Polski to moze sie wypromowac rownie dobrze w reprezie i potem zmenic klub.

 

Ale podejrzewam, ze ugnie sie pod presja, a dla pierwszej kadry Niemiec i tak sobie nie pogra wiele, jesli w ogole.

 

Nie skreślajmy go i nie wydajmy osądów za szybkko poczekajmy najego decyzję.

Odnośnik do komentarza

O właśnie - Vami ma rację, dość świńska polityka Werderu

 

Niemiecka, nazistowska.

 

która ma skłonić Boenischa do kalkulowania, a nie kierowania się własnym zdaniem przy wyborze reprezentacji

 

Jest też miernikiem patriotyzmu. Jeśli czuje się Polakiem, to ma szansę to teraz wykazać. Konformistów i kunktatorów nam nie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Też jak Vami uważam, ze jak Boenisch będzie grał w reprezentacji Polski, to zostanie odesłany pierwszym transportem do obozu zagłady, zgodnie z faszystowską doktryną od lat rządzącym tym nazistowskim krajem niszczącym Polaków zawsze i wszędzie, bo Vami wie najlepiej, bo jest tam stałym gościem i zna setki Niemców jako członek podziemia ratującego polskość przed krwawym reżimem hitlerowskich szkopów.

 

Sory, na niektóre debilizmy nie mam słów.

Pamięć historyczna przy takim czymś jak piłka nozna, idź się jebnij w czoło. Tacy jak Ty sa siewcami nienawiści a nie strażnikami pamięci :sciana:

Odnośnik do komentarza

Też jak Vami uważam, ze jak Boenisch będzie grał w reprezentacji Polski, to zostanie odesłany pierwszym transportem do obozu zagłady, zgodnie z faszystowską doktryną od lat rządzącym tym nazistowskim krajem niszczącym Polaków zawsze i wszędzie, bo Vami wie najlepiej, bo jest tam stałym gościem i zna setki Niemców jako członek podziemia ratującego polskość przed krwawym reżimem hitlerowskich szkopów.

 

Sory, na niektóre debilizmy nie mam słów.

Pamięć historyczna przy takim czymś jak piłka nozna, idź się jebnij w czoło. Tacy jak Ty sa siewcami nienawiści a nie strażnikami pamięci :sciana:

Ble, ble, ble...

Proponuję, żebyś nie rozmywał tematu :]

Odnośnik do komentarza

Ale to temat o reprezentacji. I tak niczego nie osiągniecie, będziecie się oburzać, a Vami zdania nie zmieni :]

 

A co do Boenischa:

- Nie oczekiwałem, że będzie o mnie tak głośno - mówi "Dziennikowi" zawodnik Werderu Brema Sebastian Boenisch, którego selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski - Franciszek Smuda - namawia do gry w naszej kadrze.

- Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem. To dla mnie ważna sprawa i dlatego nie chce się spieszyć. Moi rodzice po spotkaniu z panem Smudą są bardzo zadowoleni. Na razie jednak koniec z tematem kadry Polski - mówi o swojej reprezentacyjnej przyszłości Boenisch.

 

- Stać mnie na to, aby zdobyć miejsce w podstawowym składzie reprezentacji Niemiec. Jednak nie wykluczam, że będę grał dla Polski - kończy piłkarz Werderu Brema.

Jeśli faktycznie to powiedział to mam nadzieję, że nigdy nie zagra dla Polski! I gdzieś mam jakim jest piłkarzem, bo jest zwykłym obłudnikiem i krętaczem. Takich nie chcemy

Odnośnik do komentarza

Wracajac do watku ex-selekcjonera, kolejny hit w kadrze tym razem U-23

 

Adrian Paluchowski otrzymał powołanie od Stefana Majewskiego do reprezentacji Polski U-23 - poinformowała oficjalna strona Legii Warszawa Legia.com.

 

Zrodlo: 90minut

 

 

Lawkowicz/Imprezowicz - tyle na ten temat ;) Ja nie rozumiem w ogole tej ich selekcji. No ale to tylko w Polsce mozliwe ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie to powiedział to mam nadzieję, że nigdy nie zagra dla Polski! I gdzieś mam jakim jest piłkarzem, bo jest zwykłym obłudnikiem i krętaczem. Takich nie chcemy

Wy, czyli kto? jedynie słuszni Polacy pfffff...

sport to TYLKO sport i dorabianie do niego jakiejkowiek ideologii, czy uderzanie w wysokie tony uberpatriotyzmu to IMHO gruba przesada.

słów imć Salapu nie ma co nawet komentować, bo indywidua widzące świat w barwach czarno białych niestety (a może na szczęście) nie sprawdzają się w czasach pokoju, a jak się sprawdzają w czasach wojny mało mnie obchodzi bo mam nadzieję nigdy takich nie poznać z autopsji w Polsce.

 

ale z drugiej strony - czemu ja się dziwię, skoro nie od dziś wiadomo, że sport jest dla wielu substytutem wojny... chociaż nie kumam tego jak można kłócić się o patriotyzm kolesi, którzy nie umieją za wiele poza kopaniem piłki, z historii swojego kraju pamiętają 1410 i 1939 a Mickiewicza znają z opracowań, bo Słowackiego to już nie trzeba było chyba przerabiać...

 

well, dla mnie sport to zawód jak każdy inny, czasami tylko lepiej płatny, więc z Wami się nie dogadam, bo jeśli dla jednego, czy drugiego kopacza to, czy gra w tej, czy innej reprezentacji jest kwestią biznesową to jego sprawa - w końcu z tego żyje a jego kariera zawodowa trwa krótko.

Odnośnik do komentarza

No widzisz. A dla mnie - i dla większości kibiców zapewne - sport to jest sprawa więcej niż życia i śmierci. Tak - dobrze to nazwałeś - to substytut wojny. Człowiek ma w sobie wewnętrzną potrzebę ciągłej rywalizacji (ściślej: mężczyzna). Więc tak - gra dla wroga to zdrada.

Odnośnik do komentarza

Sport zawsze był manifestacją narodowej dumy. Choćby pojedynki ZSRR z krajami tłamszonymi przez sowietów. Dla takiego sportowca z Polski/Rumunii/Węgier/Czech to była sprawa honoru pokazać ruskiemu gdzie jego miejsce i że "nie będzie sowiet pluł nam w twarz". No i przede wszystkim - Wojna Futbolowa!

 

W dzisiejszych czasach jaka jest ta rywalizacja? W składzie Niemiec grają Polacy, Turcy, Murzyni. W Polsce Brazylijczyk. O Francji to nawet nie mówię, bo ich kadra mogłaby służyć za dowód globalnego ocieplenia. Jak ma taki młody niemiecki chłopak iść na mecz i kształtować swój patriotyzm widząc w kadrze Podolskiego, Klose, Asamoah, Odonkora? Jak ma czuć więź mój syn gdy będzie widział Brazylijczyków biegających z orzełkiem na piersi? Pierdolone kosmopolityczne społeczeństwo. Celem lewicy jest zniszczenie narodowej tożsamości i zbudowanie utopii pod nazwą pokój na świecie bez religii i narodów. Ale to się nie uda. Nie za mojego życia - i nie za życia moich dzieci. Bo one będą wiedziały co jest prawdą, a co fałszem. I co jest czarne, a co białe.

 

Pozdrawiam wszystkich, dla których POLSKA jest nie tylko administracyjno-prawnym tworem.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...