Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

debiuty naszych selekcjonerów nie wypadają zbyt okazale

 

Nie? Zdaje się, że z sześciu ostatnich tylko Smuda przegrał w debiucie.

 

Grubo się mylisz:

- 2012: Fornalik przegrał z Estonią 0:1

- 2009: Smuda przegrał z Rumunią 0:1

- 2009: Majewski przegrał z Czechami 0:2

- 2006: Beenhakker przegrał z Danią 0:2

Odnośnik do komentarza

Ja się założyłem z kolegą o niegolenie się do końca roku. Kumpel obstawia twardo Polskę, ja Słowację. No sorry, ale jak na lewej obronie będzie grał tak słaby piłkarz jak Kosznik (zdaniem części ekspertów pierwszy skład), a w środku pomocy będą poza Krychowiakiem grać jakieś nołnejmy, to ja innego rozwiązania nie widzę. Przewiduję 3:0 dla Słowaków

Odnośnik do komentarza

Błaszczykowski oddaj opaskę. Facet jest kapitanem zgrai, która tyle przejebała i nie ma za grosz honoru, żeby to przyznać, tylko ciągle brakuje mu szczęścia. WTF?! Oglądałem ostatnie 20 minut i jestem załamany. Tragedia. Potrzeba konkretnej rewolucji. Nie wiem, skoszarować chujów w lesie, zrobić marszobiegi po 25km i nie dawać żarcia. Szybko się okaże, kto chce grać dla kadry i oddać serducho. Magdę Gessler wysłać, niech zarządzi nowy porządek.

Myślę, że Nawałka jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu, oby nie zabrakło mu odwagi.

Odnośnik do komentarza

Coś mi nie pasowało i dzisiaj sprawdziłem. Marcin Kamiński 189 cm i... 71 kg :O To kurwa siatkarz czy piłkarz, w dodatku stoper? Jak się nie ma techniki, to powinien chociaż nadrabiać fizycznością. Kto następny do kadry? Bramkarz, który nie doskakuje do poprzeczki czy skrzydłowy z dwudziestokilogramową nadwagą?

Odnośnik do komentarza

No technikę to jeszcze jakąś ma. O ile akurat ogarnia mentalnie (w kryzysowych sytuacjach, albo w momentach gdy nie miał pewnego placu gry zazwyczaj popełniał jakieś głupie błędy) to nie ma większych problemów z wyprowadzeniem piłki czy jej opanowaniem. Spory problem ma z fizycznością, to akurat fakt. Dziwię się, że w klubie go nie cisną na jakąś siłownie/dietę.

Odnośnik do komentarza

Tylko Kamiński to jest obrońca i umiejętności wyprowadzania piłki to powinny być wymieniane jako któreś z kolei przy temacie jego zalet. A odnośnie diety i przybierania na wadze to niestety jest to troszkę dłuższy proces niż samo uzbieranie kilogramów i zbudowanie mięśni. Musiałby jeszcze nauczyć się grać z dodatkowym ciężarem (ale nie w gaciach ;)), wypracować koordynacje, środek ciężkości itd., a podczas tego etapu jednak forma mocno by poszła w dół i możliwe jest, że wartość również. A Lech jednak liczy, że trochę zarobi na nim w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...