Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Plusy za powołanie Komorowskiego , który w tym sezonie zagrał wszystkie 6 spotkań w lidze rosyjskiej, 4 x 90 minut, Borysiuka - wszystkie mecze K'lautern w tym sezonie w pełnym wymiarze, moim zdaniem to obok Polańskiego nasz najlepszy defensywny pomocnik, Krychowiaka, również 3 pełne mecze w Reims. Powrót Sagana też na plus, bo widać, że jest w niezłej formie i może pomóc reprezentacji szczególnie w meczu z słabszymi rywalami w których teoretycznie będziemy atakować.

Myślę że to powinny być mecze prawdy dla Obraniaka, który w Bordeaux biega jakby dwa razy szybciej niż w kadrze. W ostatnim meczu z PSG grał naprawdę nieźle i był jednym z aktywniejszych zawodników Girondins. A w kadrze co mecz to człapanie po boisku w tempie oldboja.

Nie wiem tylko czemu do kadry nadal powoływany jest Fabiański, już lepszy byłby choćby Kurto, który jest pierwszym bramkarzem Rody Kerkrade. A przecież są jeszcze Kuszczak, Kieszek czy nawet Gliwa.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem tylko czemu do kadry nadal powoływany jest Fabiański, już lepszy byłby choćby Kurto, który jest pierwszym bramkarzem Rody Kerkrade. A przecież są jeszcze Kuszczak, Kieszek czy nawet Gliwa.

Też nie podoba mi się powołanie dla Fabianskiego, ale Kieszek? Gliwa(w samej ekstraklasie jest kilku lepszych golkiperów, choćby Skorupski)? Szanujmy się ;) Gdyby nie ostatnia akcja z młodzieżówką (prosił by go nie powoływać na mecze z Rosją i Portugalią) dałbym szansę W.Pawłowskiemu, może brak mu piątej klepki, ale trzeba przyznać że talent ma.

Odnośnik do komentarza
Murawski, Murawski, Murawski... a czym on sobie zasluguje by byc w tej kadrze? sto razy bardziej wolalbym na jego miejscu widziec Matuszczyka, ktory chociaz jest mlody.

Powołajmy na lewą stronę obrony jakiegoś gimnazjalistę, skoro i tak wszyscy kandydaci są ch*jowi. Przynajmniej się chłopak ogra.

Fornalik powołaniem dla Saganowskiego pokazał, że nie będzie ciągnął tych idiotyzmów ze skreślaniem/windowaniem piłkarzy ze względu na wiek. I bardzo dobrze, to ma być reprezentacja najlepszych piłkarzy, nie najbardziej perspektywicznych (może w klubie coś takiego się opłaca, w kadrze chyba nie).

Odnośnik do komentarza

Samo powolanie dla Murawskiego to jeszcze IMO pol biedy - kims te kadre trzeba bylo wypelnic ;) Ja mam nadzieje, ze na srodku zagra Polanski z Krychowiakiem. Grzesiek gra naprawde solidnie w Reims i chyba najwyzszy czas dac mu szanse w reprezentacji. Zwlaszcza, ze konkurencje ma taka sobie (poza Borysiukiem to raczej nedza).

Odnośnik do komentarza

Fornalik mnie pozytywnie zaskoczyl. Sagan moze zrobic roznice, a kadra potrzebuje bardzo doswiadczonych zawodnikow, a u nas w ataku posucha. Mamy Lewego ktoremu to raz się chcę, raz już nie, a reszta pokroju Piech, Sobiech to zapchajdziury, ktore choc maja pewne umiejetnosci to brakuje im doswiadczenia i zastawiania się i gry tylem do bramki jak Marek.

 

Samo powolanie Fabiana denerwuje mnie na tyle już od miesiecy, że gosc po prostu nie gra. Okej, bronic to on potrafi i w glowie poukladane ma o wiele lepiej niż Wojtus, ale brak regularnej gry to porazka. Wolalbym widziec Kuszczaka, Boruca (gdy znajdzie klub), Skorupskiego czy kogos kto gra caly czas.

 

Kwestia Murawskiego to też smieszna jest od dlugiego czasu. Stracil forme, w kadrze chodzi jak Kazmierczak w Slasku, ma mnostwo strat i w ogole, ale jak to już powiedzial Fenomen - trzeba ta kadre kims zapelnic. Polanski jest od niego o klase lepszy, Matuszczyk przynajmniej dla mnie to piach pokroju Rafala, a Krychowiaka zobacze z wielka checia by go ocenic. Zabrzmi to dziwnie, ale dla mnie jednym z najlepszych i najrowniej grajacych DMC w TME to Pazdan, ktory jest niedoceniany bo paleta się w klubach "niereprezentacyjnych" pokroju Gornika czy Jagi.

 

Czekam na pierwsze mecze reprezentacji w eME i już czatuje na bilety Anglia v Polska, bo nasi choc na Wembley to beda wystepowac u siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam który będzie taki mądry i zapłaci 20zł za oglądanie naszej reprezentacji w TV. :rotfl: Ja bym 20zł dał za wejście na stadion, a nie za to, że łaskawie mogę sobie tą żenadę w telewizorni oglądać.

Jak nie będzie popytu na PPV to może Sportfive obniży wymagania względem TVP, pozostaje na to liczyć :)

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno nie zaplace. Mam cyfre + i wole ogladnac na bbc lepszy poziom reprezentacji Anglii niż padake naszych dokupujac jeszcze jakis kanal. Dziś jak powiedzialem o tym nowym pomysle Anglikom z pracy to poinformowali mnie, że angielska tv też kiedys wpadla na podobny pomysl i wynik byl zastraszajaco niski. Od tego czasu nikt o tym nie pomyslal. Streamy zapewne beda zapchane i chwala Bogu, bo placic nawet glupie 20 zeta za zenade serwowana przez nasze gwiazdki to TVP moze sobie wsadzic.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...