Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Slazacy nie byli zmuszani do uczenia sie Polskiego w szkolach, to roznica nie bylaby az tak duza. Polska robi z nich na sile Polakow.

 

Co do lapanki, to raczej niewiele mozna na to poradzic - system szkolenia mlodzierzy jest tragiczny, wiec musimy brac narybek z polskimi korzeniami z innych systemow. Mi to nie przeszkadza, pod warunkiem, ze ci pilkarze beda dawali z siebie zawsze 100%. No i nie moga miec zagwarantowanego placu gry, bo to jest nie fair wobec pilkarzy z naszego systemu.

Odnośnik do komentarza

system szkolenia mlodzierzy jest tragiczny

Nie szkolenia, a nauczania. I nie futbolu, tylko ortografii ;).

 

Co do Polanskiego, wiadomo, że nie łapałby się za naszą zachodnią granicą, ale dla nas - o ile Smuda z niego skorzysta - będzie wielkim wzmocnieniem. Gość ograny na poziomie BuLi (93 mecze, dwa gole, siedem asyst) oraz w miarę Primera Division (26 mecze, jedna asysta). Środek pomocy polskiego zespołu wygląda już naprawdę dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem że się zacznie zaraz sprowadzanie wszystkiego do absurdu i sugerowanie, że sprzeciw wobec obecności Polanskiego w kadrze to objaw nacjonalizmu, ksenofobii, zacofania i w ogóle ciemnogród :doh!:. Pisałem już, że chodzi o zwykłą przyzwoitość. Gość ledwie co bez ogródek mówił, że ma gdzieś polską kadrę, to niech teraz spada na drzewo. Szanujmy się, tak?

 

Gdzie on to powiedział?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze kilka miesięcy temu Polanski mowił "Nie potrafię sobie wyobrazić gry w biało-czerwonych barwach. Zbyt długo mieszkam w Niemczech i zbyt dużo razy grałem w niemieckich reprezentacjach juniorskich." Teraz nagle mu się odwidziało i jednak pomyślał, że chętnie by sobie na Mistrzostwach Europy zagrał. To ja już wole Rogera i Olisadebe w kadrze.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli Polanski zagra na EURO to warto się zastanowić czy po turnieju nadal będzie miał ochotę grać w reprezentacji i jeździć na mecze eliminacyjne do Armenii czy Azerbejdżanu. Jeśli Smuda oprze kadrę na zawodnikach pokroju Polanskiego to po mistrzostwach zostawi następcy (bo pod jego wodzą nie widzę szans na wyjście z grupy) spaloną ziemię.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Powołania na mecz z Gruzją.

 

Nieźle, Polański już w kadrze. Nie podoba mi się obecność Pawłowskiego. Nie widzę w tym chłopaku nic szczególnego.

 

Jak dla mnie, jeśli wszyscy będą zdrowi, to optymalna jedenastka powinna wyglądać tak (nie z tych powołań, tylko ogólnie):

Szczęsny - Piszczek, Perquis*, Głowacki, Boenisch - Matuszczyk, Polański - Błaszczykowski, Mierzejewski, Obraniak - Lewandowski.

 

*jak dostanie paszport w końcu

 

Na papierze ładnie to wygląda. Ale niestety nie od dziś wiadomo, że o ile nasi gracze pojedynczo wyglądają fajnie, to jako drużyna grać już nie zawsze nie potrafią.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jest to powołanie dla Polańskiego, bo to ucina spekulacje. Fajnie jakby teraz pokazał, że nie słowa, a czyny, bo jakby dla polskich piłkarzy i kibiców zaczęły się liczyć czyny, a nie słowa, to ci drudzy musieliby mówić większości reprezentantów, że na grę w kadrze nie zasługują.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się obecność Pawłowskiego. Nie widzę w tym chłopaku nic szczególnego.

ja również, dziwi mnie też powołanie dla Murawskiego, który ostatni dobry mecz zagrał chyba jeszcze w Rosji, o wiele bardziej wolałbym by Smuda dał szansę Mili

 

co do Polanskiego to nie jestem entuzjastą jego gry kadrze, ale to tylko ze względu na to że sam w przeszłości różnie się na ten temat wypowiadał i mam wątpliwości czy będzie dawał z siebie wszystko w meczach reprezentacji, miejmy nadzieję że tak

Odnośnik do komentarza

żałosne, czekam tylko na powołanie Arboledy i śmiało możemy nazwać tą reprezentację bandą przebierańców

 

jeżeli tak ma to dalej wyglądać, to życzę jak największej kompromitacji na Euro, nie po to, by pokazać nienawiść i głupotę, tylko by Polacy wreszcie otrzeźwieli

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...