Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole, czytam o tej calej Nikicie na stronie naszego ulubionego redaktora i to jest cos pieknego - dwa slabe teksty a wiekszosc (z malymi wyjatkami) lize sie po jajkach/waginach :D

 

O, tu jest dobre podsumowanie:

 

- godzina 23:50 przedstawienie Nikity, czyli cześć chłopaki, jestem kobitką, będę pisać tutaj, proszę o wyrozumiałość, ze względu na moją odmienną płeć/
- godzina 0:40 pierwszy tekst Nikity - kobiecy punkt widzenia, w którym ja nie widzę tej kobiecej perspektywy, a i inni użytkownicy mają różne zdania na sam tekst.
- godzina 11:10 - Agnieszka informuje, że nowy użytkownik zostaje szefem Zza Bramki.

 

xD

 

Swoja droga - Nikita w tekscie i odpowiedziach bardzo czesto uzywa emotek i wielokropka (co uwazam za dyskwalifikujace dla "pisarza") - podobnie jak zona redaktorka ;)

Odnośnik do komentarza

Coś się popsuło i nie było mnie słychać...

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wyniki śledztwa IPN to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która pozwoliła tym kurwom karakanom szkalować imię Wałęsy to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie w transformacje, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, teczki, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy za wykłady w Chicago, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać III RP. W PRLu was tak nie wyruchano, jak wyrucha was III RP, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Lecha Wałęsę zbezczeszczono, że ten człowiek tymi ręcoma obalił komunę, że te KURWY kołtuny! powtarzam KURWY kołtuny! KURWY kołtuny tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by temu człowiekowi dać Nagrodę Nobla.
Będzie was III RP ruchała w dupę, będzie was kurwa dymała tak, jak was Czesław nie dymał. Ta kurwa, ten mały karakan, jebana Kiszczakowa śmieć, zniszczy was. Urbany, Millery, Kwaśniewskie, służby specjalne będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy w te oszczerstwa uwierzyli. Nie Wałęsie, nie Michnikowi, tylko jakimś Braunom kurwom, Żydom w dupę jebanym kurwa, Sumlińskim popierdoleńcom uwierzyli. To właśnie jest ta kurwa Polska. Przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzy wierzycie mi, którzyście wspomagali moją działalność naukową, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyrzuć ten długopis Czesław, bo ci go wyrzucę na amen). Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone teczki to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w stoczni i teczka z SB, to wy kurwa Polacy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupi mali ludzie pomówieniami zmieniali historię, chuj warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 9 przesłuchań, szkoda było kurwa wejść na płot. Głupia polska, głupie polaczki kurwa, wam to tylko stan wojenny wprowadzić kurwa, do górników strzelać. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...