Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak czytam Kifa, to mi się od razu przypomina wielki artykuł naukowy, który ostatnio składałem. 12 stron pierdolenia i analizowania 10 artykułów a na samym końcu zdanie: Autorzy niniejszej pracy nie mogą zagwarantować, że udało się znaleźć wszystkie stosowne dokumenty w tej dziedzinie, czego konsekwencją może być niepełny obraz problemu.

Odnośnik do komentarza

Nie mieliście "programowania" żółwiem w logo? :D

Schematy blokowe i AC Logo - początki informatyki w liceum, ale to było niemal 22 k***a lata temu.

Ja jak czytam Kifa, to mi się od razu przypomina wielki artykuł naukowy, który ostatnio składałem. 12 stron pierdolenia i analizowania 10 artykułów a na samym końcu zdanie: Autorzy niniejszej pracy nie mogą zagwarantować, że udało się znaleźć wszystkie stosowne dokumenty w tej dziedzinie, czego konsekwencją może być niepełny obraz problemu.

To się nie zgadza - czytasz kolejne posty Flinta i masz PEŁNY obraz problemu. Kłopotem może być tylko właściwe jego nazwanie. Zwłaszcza, jeśli chcesz uniknąć słów powszechnie uznanych za wulgarne :)
Odnośnik do komentarza

Ja jak czytam Kifa, to mi się od razu przypomina wielki artykuł naukowy, który ostatnio składałem. 12 stron pierdolenia i analizowania 10 artykułów a na samym końcu zdanie: Autorzy niniejszej pracy nie mogą zagwarantować, że udało się znaleźć wszystkie stosowne dokumenty w tej dziedzinie, czego konsekwencją może być niepełny obraz problemu.

no i dobrze napisali, mnie uczono, ze w takich artykulach nigdy nie można wyrazac pewnosci, bardziej naukowo niby.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...