Skocz do zawartości

Livescore (późno)zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówi smigler, Cracovia gra zdecydowanie najładniejszą piłkę dla oka, nieprzypadkowo są w czołówce tabeli.

 

 

Cracovia najlepsza piłka w Polsce. Czasami aż naprawdę miło popatrzeć na nich. :-k

 

 

no dlatego nie moge uwierzyć ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej zaskakuje postawa Jaroszyńskiego w ataku. W obronie się dał 2 razy zrobić, jak dziecko, ale z przodu dużo szumu robi. Na minus trochę Kapustka. Jakoś tak się nie może zdecydować, czy jest skrzydłowym, pomocnikiem, czy wchodzącym napastnikiem.

Odnośnik do komentarza

No trzeba być pechowcem. Obejrzałem cały mecz Ruch - Zagłębie, potem włączyłem na II połowę Śląsk - Wisła (w pierwszej byłem w trakcie dojazdu do pracy) i oczywiście jak wyszedłem coś zrobić w robocie to Śląsk strzelił :D Dziś obejrzałem cały mecz Łęczna - Gliwice i po meczu zasnąłem to oczywiście po przebudzeniu zobaczyłem, że padło 7 goli w dwóch dzisiejszych meczach E-klasy. :D

Odnośnik do komentarza

 

Livingston 0-0 Hibernian HT

 

Remis, ale to Hibs mieli więcej okazji do strzelenia bramki. Boisko to jakiś basen błotny :/ Masakra.

Dlatego uwielbiam oglądać Szkocką ligę jak leje deszcz

 

A weź! Błocko masakryczne i klepisko też :)

Remis nie jest zły. Wice lider utrzymany. Osiem punktów straty do Rangers i mecz zaległy.

 

A już we wtorek derby Edynburga w Pucharze Szkocji :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...