Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

piątka, do piątki. Lucas, mi na normalne życie poza sprawami mieszkaniowymi z jedzeniem starcza te 120 zł, a resztę co zarabiam odkładam. Może i Maciej słusznie ironizuje, że tak się rodzą fortuny, ja jednak wolę mieć odłożoną kasę na naprawdę ważne rzeczy, nigdy nie wiadomo, czy np. mój stan zdrowia się nie pogorszy.

@ Lucas- no widzisz, moi znajomi by nie przyjechali do mnie, aby poznać imprezowy styl życia, bo wiedzą, że ja nie cierpię takiego stylu. Jak ostatnio kumpel u mnie był na koncercie to testowaliśmy forty, też mu się podobało :p

Odnośnik do komentarza

> bądź Jahem

> pseudostudent lvl 23

> idź na tvnowski super bal kurwo

> wrzuć zdjęcia

> żadne dobrej jakości

> highlife

 

Keith, czy Ty jesteś jakimś protohipsterem, czy po prostu tak się silisz na oryginalność, że w każdej gównianej rzeczy musisz iść w skrajności? Ja pierdolę, taki z Ciebie filozof, to sobie poczytaj Arystotelesa. Zasada złotego środka.

Odnośnik do komentarza

Ja jednak staram się jakoś ŻYĆ. Miałem w rodzinie jakiegoś wujka co potrafiłem pieszo pół miasta obejść i robił zakupy w kilku sklepach, bo tu tańszy chleb, a tam masło. Odkładał wszystko co zarabiał praktycznie, zero jakichkolwiek przyjemności i tak sobie "przeżył". Nikt go nie lubił, z nikim nie utrzymywał kontaktu, a co mu z tych oszczędności teraz, jak już nie żyje?

 

Na 190 ziko na fryzjera (żeby nie było to nic Kucharowi nie wypominam itd., jak go stać i ma ochotę to spoko ;) ) nie mam aktualnie, bo w końcu bieda-student, no ale nie będę też żył tylko na chlebie i smalcu. Szczególnie że nie mam wizyt od znajomych z innych miast co weekend ;). Rozumiem że z kumplami/koleżankami z roku/pracy/okolicy też nigdzie nie wychodzisz, bo szkoda na piwo? Za te w Setce miałbym pewnie ze cztery Lechy Pilsy, ale wolę jedno takie, bo po prostu jest lepsze smakowo.

Odnośnik do komentarza

 

Milik nie umie grać jako cofnięty, ani odgrywajacy, o kompletnym już nie mówię bo to fikcja. F9 chyba nie tworzy tej przestrzeni. Innego napastnika poza daremnym Formellą nie mam, ale może Dongou wypożyczę. Jakbyś doradził grę bez skrzydeł, bo dla mnie to całkiem nowe rozwiązanie jest. A i pieniędzy nie chce wydać, bo klub ma długi, a ja chce je spłacić.

Ustaw sobie 4-1-2-1-2 jak Carletto w AC Milan w '07

Odnośnik do komentarza

 

> bądź Jahem

> pseudostudent lvl 23

> idź na tvnowski super bal kurwo

> wrzuć zdjęcia

> żadne dobrej jakości

> highlife

No u mnie opowieść się kończy na "super bal kurwo"

> wyjmujesz toster

> Amant nie chcę kanapki

> Ja robię zdjęcia, stańcie tugeczer

 

myślę że to byłby dobry tekst do utworu Flight of the Conchords

 

jak u Ciebie z rapowaniem, Michu?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...