Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to do warto dodać, że laski też nie ma co żałować, skoro przekonał ją nieznajomy frustrat na FB, więc może i Jahowi to w konsekwencji na plus wyszło/wyjdzie :)

Z tego co pamietam to chyba przekaonał ja do wejścia na forum, a potem sama sobie wyciągnęła wnioski. Być może popełniła najwiekszy bład swojego życia :D Oczywiscie błedem życia było zerwanie z Amantem :D

Odnośnik do komentarza

 

W sumie to do warto dodać, że laski też nie ma co żałować, skoro przekonał ją nieznajomy frustrat na FB, więc może i Jahowi to w konsekwencji na plus wyszło/wyjdzie :)

Z tego co pamietam to chyba przekaonał ja do wejścia na forum, a potem sama sobie wyciągnęła wnioski. Być może popełniła najwiekszy bład swojego życia :D Oczywiscie błedem życia było zerwanie z Amantem :D

 

 

Raczej tak, bo w tej chwili byłaby z Jahem na melanżu z gwiazdeczkami TVN-u, a nie polowała dalej na jaki w Białymstoku ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

W sumie to do warto dodać, że laski też nie ma co żałować, skoro przekonał ją nieznajomy frustrat na FB, więc może i Jahowi to w konsekwencji na plus wyszło/wyjdzie :)

Z tego co pamietam to chyba przekaonał ja do wejścia na forum, a potem sama sobie wyciągnęła wnioski. Być może popełniła najwiekszy bład swojego życia :D Oczywiscie błedem życia było zerwanie z Amantem :D

 

 

Raczej tak, bo w tej chwili byłaby z Jahem na melanżu z gwiazdeczkami TVN-u, a nie polowała dalej na jaki w Białymstoku ;).

 

 

jmk, do kurwy nędzy...

 

 

 

 

 

 

...na jaki jest teraz okres ochronny ;)

Odnośnik do komentarza

I po sezonie, wygrałem LE i Puchar Króla.

 

W lidze trzecie miejsce, 3 punkty straty do Barcelony,stracone drugie miejsce po bezpośredniej porażce. Goli 78 w 38 meczach, średnio 2 gole na mecz :P. 82 ma Villarreal i 81 Barcelona, my jesteśmy trzeci w tej klasyfikacji. Villa królem strzelców, M.Fernandes trzecim piłkarzem w Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...