Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Marek i bardzo się cieszę, że dostałem się do programu "Rolnik szuka żony". Zawodowo zajmuję się programowaniem, ale moje główne zainteresowania to ciągniki (im większy tym lepszy!) i taniec, szczególnie irlandzki taniec folkowy jest super. Moja idealna kandydatka powinna podzielać moje zainteresowania i być chętna spędzać godziny na rozmowach o doktoracie z informatyki i krokach tanecznych prosto z kraju zielonej koniczyny. W wolnym czasie wyłączam komputer i tanecznym krokiem wchodzę na najwyższe szczyty europejskie, o czym nie zapominam poinformować na moim ulubionym forum o grze komputerowej Football Manager. Pozdrawiam wszystkich chłopaków.

 

Tak na koniec jeszcze żarcik: Czemu łąka jest mokra? ... bo POLANA :)

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na pasję Feno do tańca, to pewnie był na jakimś Step Up albo innym Dirty Dancing ;)

ej, ale Dirty Dancing to Ty akurat szanuj - najlepsza sciezka dzwiekowa (w Hawana Nights) evah (obok Pulp Fiction)

 

ale nie, bylem na Pod Mocnym Aniolem i Wyspa Kukurydzy

a trzecie... nie pamietam :D chyba 2012... ale to musialo byc dawniej jednak :P - ze 4 lata :-k

Odnośnik do komentarza

Źródło? Bo ja widzę:

 

 

Na specjalnej konferencji prasowej opiekujący się Müllerem lekarz powiedział, że skoczek jest przytomny. – Mieliśmy kontakt z Lukasem, ale niczego nie pamiętał. Początkowo nie miał czucia w nogach, ale później je odzyskał. Podejrzewamy, że doszło do złamania kręgów – powiedział doktor Ulf Karner. Prawdopodobnie przyczyną wypadku skoczka był źle zapięty but.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...