Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Fenomen powinien miec podpis "Klapki na oczach" :lol: Chlop w Pilkarskich Awardsach w kazdej* (!) kategorii glosowal na zawodnika Barcelony...

 

 

*w jednej kategorii nie bylo zawodnika Barcy, wiec zaglosowal na hiszpana Silve :keke:

Przejrzałem sobie teraz te nominacje i nie rozumiem dlaczego nie miałby mieć racji? Poza tym piłkarzy Barcelony nie było we trzech kategoriach.

 

No tak, Dani Alves taki zajebisty prawy obronca :szczerba:

 

Albo Bravo - guru wszystkich bramkarzy :wszystkozle:

 

 

Akurat tu będę bronił Feno. Dani Alves w poprzednim roku grał świetnie, pomimo wieku. Na pewno lepiej niż Bellerin, który ma długą drogę przed sobą. Carvalaj to może podobny poziom, ale to Alves wygrał wszystko.

 

Co do Bravo - też bez przesady - Copa America z Chile, tytuły z Barceloną, na pewno zasługuje na wyróżnienie, acz ja bym wybrał Buffona (i tak głosowałem) ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie twierdze ze to sa zli pilkarze, ale kurwa, opamietajmy sie - gdyby Barcelona miala najlepszego zawodnika na kazdej pozycji to wszystkich by jechala z palcem w dupie, a tak nie jest. Ja tylko prosze o troche pokory wobec pilkarzy innych klubow.

Odnośnik do komentarza

Wie ktos jak sie nazywa ta muzyczka z filmiku z tanczacym gandalfem?

Ja nie twierdze ze to sa zli pilkarze, ale kurwa, opamietajmy sie - gdyby Barcelona miala najlepszego zawodnika na kazdej pozycji to wszystkich by jechala z palcem w dupie, a tak nie jest. Ja tylko prosze o troche pokory wobec pilkarzy innych klubow.

Na kazdej to moze nie ale tymi dwoma przykladami to trafiles kula w plot bo obaj mieli zajebisty sezon
Odnośnik do komentarza

 

Widzisz Scorpio dyskusja o piłce ma to do siebie, że każdy ma zawsze jakieś kurwa uprzedzenia i zawsze znajdzie się ktoś, kto pomyśli inaczej niż Ty.

Ketih jest jebanym hipsterem (bo jest) i zawsze stara się patrzeć na piłkę inaczej niż wszyscy, więc jak on się uprze, że Beckenbauer był najlepszym historii, a nie Messi (co) to ma prawo tak myśleć i Ty mu nie wmówisz, że jest inaczej, bo on mówi, że tak i chuj. Tak samo jak Hyde ma prawo (bo ma) pisać, że Zizu był tylko dobry, a cała reszta to dopisanie statusu legendy i najlepszego po zakończeniu jego kariery.

Jak Feno jest zapalonym kibicem hiszpańskiej piłki i jednocześnie kimś, kto gardzi ligą angielską i nie ogląda meczów tejże to czymś oczywistym jest postawienie wyżej Daniego Alvesa niż jakiegoś Bellerina, bo żeby było zabawniej nie miał nawet okazji go zobaczyć w meczach reprezentacji, którą lubi.

Jak Ty jesteś zapalonym kibicem piłki angielskiej i jednocześnie kimś, kto nie lubi Barcelony i gardzi ligą hiszpańską i nie ogląda meczów tejże to OCZYWISTYM jest nie uważanie Daniego Alvesa za najlepszego i przecież masz do tego prawo, bo pozycja prawego obrońcy jest obecnie najbardziej chujową na świecie, co prowadzi do trzeciej nominacji w tamtym temacie czyli Daniego Carvalaja, który nigdy nie był więcej niż solidny, a samo to, że w lato kupiono kogoś, kto miał go wyjebać na ławkę jest faktem, który go w ogóle kurwa powinien DYSKWALIFIKOWAĆ do udziału w takiej ankiecie.

Generalnie prowadzi to do jednego wniosku. A mianowicie dyskusja o piłce praktycznie zawsze jest chujowa (są wyjątki) i sprowadza się do tego, że jedna strona stara się wmówić drugiej swój punkt widzenia jako jedyny słuszny, a już inny to ciota i chuj.

 

pozdrawiam Scorpio przyjacielu, jeszcze nie raz pogłodujemy razem :)

Odnośnik do komentarza

 

Zmniejszyłem sobie partycję z Windowsem na dysku, porobiłem partycję pod linuxa, zainstalowałem fedorę. Wszystko pięknie chodzi, jestem zachwycony, ale kiedy chciałem na chwilę zajrzeć do Windowsa, okazało się że nie chce odpalić :D widać go w wyborze systemu, ale coś z bootwaniem i BCD się rozdupczyło. Dziś na wszystkie sposoby próbowałem to naprawić, ale chyba będę musiał się poddać, zainstalować Windowsa od nowa i przez EasyBCD przywrócić wybór systemu przy starcie :roll:

czemu zajebałeś fedore a nie ubunciaka ?

Bo na wydziale mam fedorę, no i podoba mi się, taka jest minimalistyczna, ładna, no i to ma być system który śmiga i na którym będę sobie klepał kod.

 

No bo po jedenaste najpierw Linux, potem Windows.

No chyba nie.

Odnośnik do komentarza

 

Widzisz Scorpio dyskusja o piłce ma to do siebie, że każdy ma zawsze jakieś kurwa uprzedzenia i zawsze znajdzie się ktoś, kto pomyśli inaczej niż Ty.

Ketih jest jebanym hipsterem (bo jest) i zawsze stara się patrzeć na piłkę inaczej niż wszyscy, więc jak on się uprze, że Beckenbauer był najlepszym historii, a nie Messi (co) to ma prawo tak myśleć i Ty mu nie wmówisz, że jest inaczej, bo on mówi, że tak i chuj. Tak samo jak Hyde ma prawo (bo ma) pisać, że Zizu był tylko dobry, a cała reszta to dopisanie statusu legendy i najlepszego po zakończeniu jego kariery.

Jak Feno jest zapalonym kibicem hiszpańskiej piłki i jednocześnie kimś, kto gardzi ligą angielską i nie ogląda meczów tejże to czymś oczywistym jest postawienie wyżej Daniego Alvesa niż jakiegoś Bellerina, bo żeby było zabawniej nie miał nawet okazji go zobaczyć w meczach reprezentacji, którą lubi.

Jak Ty jesteś zapalonym kibicem piłki angielskiej i jednocześnie kimś, kto nie lubi Barcelony i gardzi ligą hiszpańską i nie ogląda meczów tejże to OCZYWISTYM jest nie uważanie Daniego Alvesa za najlepszego i przecież masz do tego prawo, bo pozycja prawego obrońcy jest obecnie najbardziej chujową na świecie, co prowadzi do trzeciej nominacji w tamtym temacie czyli Daniego Carvalaja, który nigdy nie był więcej niż solidny, a samo to, że w lato kupiono kogoś, kto miał go wyjebać na ławkę jest faktem, który go w ogóle kurwa powinien DYSKWALIFIKOWAĆ do udziału w takiej ankiecie.

Generalnie prowadzi to do jednego wniosku. A mianowicie dyskusja o piłce praktycznie zawsze jest chujowa (są wyjątki) i sprowadza się do tego, że jedna strona stara się wmówić drugiej swój punkt widzenia jako jedyny słuszny, a już inny to ciota i chuj.

 

pozdrawiam Scorpio przyjacielu, jeszcze nie raz pogłodujemy razem :)

Ciezko sie z tym nie zgodzic.

 

 

Ale chuj tam z pilka - powiedzta mi, jakiego teraz sie uzywa torrenta? wiem ze utorrent juz suxuje, ale co zamiast niego? musze sciagnac te megapacki a bez tego bedzie trudno :/

Odnośnik do komentarza

 

Miałem taki okres gdzie oglądałem bardzo dużo starych meczów. Tak samo twierdzę, że bardzo niedocenianym pilkarzem był Kasperczak, IMO poziom Deyny.

 

Nie oglądałem za wiele Kasperczaka, ale ja go kojarzyłem jako bardziej defensywnego zawodnika.

 

Kasperczak klasyczny CM (obrona) raczej z doskonałą drugą piłką.

Odnośnik do komentarza

Ja nie twierdze ze to sa zli pilkarze, ale kurwa, opamietajmy sie - gdyby Barcelona miala najlepszego zawodnika na kazdej pozycji to wszystkich by jechala z palcem w dupie, a tak nie jest. Ja tylko prosze o troche pokory wobec pilkarzy innych klubow.

Ojp, znowu butthurt bo Barcelone nominujo :lol: Może wszystkich nie wieźli, ale w 2015 poza Superpucharem Hiszpanii wygrali wszystko, także trochę pokory wobec zwycięzców ;)

Zabawne jest też, że jak Barca ma tłuste lata i ich piłkarze zbierają nagrody, to hurrdurr, trofea to nie wyznacznik zajebistości piłkarza, a jak idzie im gorzej, a ktoś nagrodę dostanie, to jest awantura, że jak to, nic nie wygrali, a dostajo nagrody :kekeke:

Z tym Bravo też się wygłupiłeś, ale rozumiem, że pewnie meczów ligi hiszpańskiej widziałeś 0, Copa America leciała za późno, a w LM grał ter Stegen, więc wniosek prosty - Bravo dostał nominację, bo Feno jest zaślepiony :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Ja nie twierdze ze to sa zli pilkarze, ale kurwa, opamietajmy sie - gdyby Barcelona miala najlepszego zawodnika na kazdej pozycji to wszystkich by jechala z palcem w dupie, a tak nie jest. Ja tylko prosze o troche pokory wobec pilkarzy innych klubow.

Ojp, znowu butthurt bo Barcelone nominujo :lol: Może wszystkich nie wieźli, ale w 2015 poza Superpucharem Hiszpanii wygrali wszystko, także trochę pokory wobec zwycięzców ;)

Zabawne jest też, że jak Barca ma tłuste lata i ich piłkarze zbierają nagrody, to hurrdurr, trofea to nie wyznacznik zajebistości piłkarza, a jak idzie im gorzej, a ktoś nagrodę dostanie, to jest awantura, że jak to, nic nie wygrali, a dostajo nagrody :kekeke:

Z tym Bravo też się wygłupiłeś, ale rozumiem, że pewnie meczów ligi hiszpańskiej widziałeś 0, Copa America leciała za późno, a w LM grał ter Stegen, więc wniosek prosty - Bravo dostał nominację, bo Feno jest zaślepiony :roll:

 

Tak szczerze to mam na to wyjebane. Po prostu Fenomen mnie bawi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...