Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa jakie to granie total hardkore jest irytujące ;P Podbija do mnie ziomek "Dlaczego kurwa mnie zdjąłeś w 60 minucie!?". Ja mu, żeby spierdalał bo jestem managerem i będę zmieniał kogo i kiedy chcę. I oczywiście pół zespołu przeciwko mnie i lel :D


No ale jak nie mam ani licencji, ani doświadczenia - to skąd autorytet :P

Odnośnik do komentarza

Dobiega końca kariera w Kilmarnock :(

Zarząd obciął nagle budżet płacowy co się skończyło tym, że jestem niemal 50k funtów powyżej limitu. Niestety przypadło to na rok, w którym kończy się kontrakt Semowi Witteveen :(

 

A troszkę będzie smuteczek odchodzić, jak w końcu Celtic jest moimi suniami :) 5-0 u siebie i 3-0 u nich, no kurwa, jak zaczynałem grę Killie, to bym w życiu takich wyników nie wymyślił :D

Odnośnik do komentarza

 

Dix ma dożywotniego przyjaciela cmf, czy co? Bo dawno chłopa nie widziałem tutaj, a co by nie mówić, był osobą podnoszącą poziom tego forum.

True that, aczkolwiek jego wkład w ostatnią teczkę był IMO nietaktem.

 

Ja tam Rafała rozumiem, że się tak burzył widząc, co się z forum stało po pozbawieniu go władzy.

Dla mnie to byl klasyczny przyklad na "slon a sprawa polska"...

 

Come on, bardzo podobne sytuacje, tylko w przypadku jednego pozwolono na lincz, a w przypadku drugiego-gorszego zaczęto sprawę głupio wyciszać. Rozumiem jego urażoną dumę (tym bardziej znając trochę jego naturę), bo co by o nim nie powiedzieć, to na poziom Icona nigdy nie zszedł.

 

Pozwolono, zaczeto... Idz dalej: pewne kregi, wiadome kola. Ja np. bylem wtedy w MT, wiec mozesz napisac konkretnie: Ty i jego przyboczni (akolici?)...

 

W temacie o Iconie De Raph zaczyna pisac o sobie i swojej sprawie - to jest absurdalne.

Odnośnik do komentarza

 

Scorpio, który nazywa innych "Rudymi ciulami".

 

A propos teczek, jaki był kontekst tej wypowiedzi? Scorpio? ;)

 

Jak nie wiadomo o co chodzi, to z pewnoscia chodzi o Man United :keke:

 

 

 

Scorpio, który nazywa innych "Rudymi ciulami".

 

A propos teczek, jaki był kontekst tej wypowiedzi? Scorpio? ;)

 

I przy okazji jakie związki ma Scorpio z sąsiadką Melera :-k

 

Sasiadka Melera? Przegapilem cos? :-k

Odnośnik do komentarza

Jeszcze forumkowi nie zdazylem zlozyc zyczen na nowy rok, wiec chcialbym wam zyczyc wszystkiego co pan Gajda z Pruszkowa:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LdTpvyIw1WY

wazajemnie

 

dobry djen,

Cities ogarniete z rana deczko, zysków tym razem mam jak na lekarstwo w mieście, ale przynajmniej drogi poza jednym punktem zapalnym wyglądają na ogarnięte :)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze, absolutnie najlepsze z tych teczek jest z tego co widzę szczere przekonanie naprawdę wielu osób, że bez Icona to forum by się zawaliło w kilka dni, bo "ogarnianie forum od strony technicznej" to jakaś wiedza tajemna, którą posiadł tylko on. I fakt, że udało mu się to wmówić dużej części użytkowników jest jego największym sukcesem.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze, absolutnie najlepsze z tych teczek jest z tego co widzę szczere przekonanie naprawdę wielu osób, że bez Icona to forum by się zawaliło w kilka dni, bo "ogarnianie forum od strony technicznej" to jakaś wiedza tajemna, którą posiadł tylko on. I fakt, że udało mu się to wmówić dużej części użytkowników jest jego największym sukcesem.

Klamstwo powtorzone 1000 razy staje sie prawda.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...