Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

9 na 14 gra się ciężko. Brawo dla Radka Kałużnego i Bartka Niedzieli za słowa po meczu. Brawo dla Vuka za świetną grę.

Panom w czarnym podziękują (niestety beze mnie ;( ) kibice podczas meczu z Legią.

 

Szkoda, że Lech który pewnie wygrałby i tak ten mecz (choć na pewno nie w takim rozmiarze) musi korzystać z pomocy PZPNowskiej mafii.

 

Smuda i jego wypowiedź po meczu - żenada. Widać kompleksy wobec Białegostoku i jad pełen nienawiści po przegranej na Słonecznej na jesieni.

 

podgórski do kryminału!

Odnośnik do komentarza
Widać kompleksy wobec Białegostoku i jad pełen nienawiści po przegranej na Słonecznej na jesieni.

 

Sorki, ale jakie Franz ma mieć kompleksy wobec Jagi?? Sorki, ale nie jesteście jakimś hegemonem polskiej ligi, żeby Smuda miał przed Wami chylić czoło :lol:

Odnośnik do komentarza
To ze zapewne traktuje Bialystok jak zapadla wies, w ktorej przegrali 2:4 i nie mogl przez to zasnac ;) Przez 2 lata mieszkania w Poznaniu zdolalem przywyknac jak sie tu traktuje moje miasto.

 

"Zapewne" - trenerzy nie mają takich jazd ja zwykli obywatele miasta :] A tzw. "Zachód" miał wiele pretensji do tzw. "Azji" swego czasu, stąd ta ewentualna nienawiść, o której mówisz :-k Ale to zgaduję :-k

Ale Smudzie to wisiało na gałęziach, on to by się z Belzebubem mierzył gdyby mu kazali ;)

Tak więc - może było jakieś niezadowolenie po 2-4 w Białymstoku, ale mówienie, że Franz ma kompleks to lol, rotfl itp :>

Odnośnik do komentarza
[FS mode on]

Od razu "miasto"... phy

[FS mode off]

 

Jaga ma do Lecha uraz jeszcze z czasów 2. ligi, i to całkiem zrozumiałe. Na szczęście dzisiaj sędziowie mylili się w obie strony.

 

 Szkoda tylko że pomyłki na korzyść Lecha były o niebo większe bo co znaczą 2 spalone przy stanie 3:1 do 2 czerwonych przy 1:1 :> Co ma powiedzieć Franz :> Że przykro mu że takie coś się stało :> Kalać się :>

Odnośnik do komentarza

Moze kompleks to za duze slowo, ale na pewno byla to rzadza ZEMSTY (nie rewanzu :>) za te 2:4 za wszelka cene, bez honoru.

 

@Prof: Ale ja tu nie mowie o zadnym urazie do Lecha. Nie krytykuje Lecha tylko tych ***** w czarnym... I nie sugeruje tu ze Lech ten mecz kupil, bo nie mam zadnych poszlak ani dowodow na to. Jedyne co mam to kuriozalne sedziowanie tego **** ktore wypaczylo wynik. Nie wiem czy byl to mecz kupiony, przekrecony przez sedziego, przekrecony przez centrale czy kij wie co jeszcze. Wiem ze sedzia gwizdal pod Lecha. Teraz jednak trzeba o tym zapomniec w kontekscie meczu z Legia i wygrac z warszawiakami. A sedziego podgorskiego oczywiscie udupic metodami prawnymi, ku czemu odpowiednie kroki z tego co wiem zostana na dniach poczynione.

Odnośnik do komentarza

Sędzia nie gwizdał pod Lecha. Sędzia nie odróżniłby gwizdka w ustach od członka. Facet nie wiedział, co się dzieje, i co FIFA napisało w przepisach gry w piłkę nożną. Jaga miała tego pecha, że jej oberwało się o wiele konkretniej. Gdyby sędzia znał na przykład zalecaną interpretację przepisu o spalonym, skończyłoby się na 10:1.

Odnośnik do komentarza
Gdyby sędzia znał na przykład zalecaną interpretację przepisu o spalonym, skończyłoby się na 10:1.

 

:lol: Moze 40? :doh!:

 

Jakos dziwnego pecha ma Jagiellonia do sedziow. To nie jest przypadek. W Rosji chca spucic Wladywostok, u nas chca spuscic Bialystok. **** PZPN.

Odnośnik do komentarza
NO dobra korzystniej dla nas gwizdał sędzia, a Wy za to mieliście Dolhę u nas na bramce :]

 

A co chcesz od Dolhy?

 

Nie przekonał mnie ani jednym swoim występem. I tyle. Dla mnie nie jest pewnym punktem. I widać, że obrona nie współpracuje z nim dobrze. A świetną paradę trzeba mu oddać :]

Odnośnik do komentarza
[FS mode on]

Od razu "miasto"... phy

[FS mode off]

 

Jaga ma do Lecha uraz jeszcze z czasów 2. ligi, i to całkiem zrozumiałe. Na szczęście dzisiaj sędziowie mylili się w obie strony.

 

Szkoda tylko że pomyłki na korzyść Lecha były o niebo większe bo co znaczą 2 spalone przy stanie 3:1 do 2 czerwonych przy 1:1 :> Co ma powiedzieć Franz :> Że przykro mu że takie coś się stało :> Kalać się :>

uważam, że niesłusznie uznana bramka na 1:1 dla Jagi (po odepchnięciu bodajże Kucharskiego przez Sotirovicia) to pomyłka równa czerwonej kartce

Odnośnik do komentarza
[FS mode on]

Od razu "miasto"... phy

[FS mode off]

 

Jaga ma do Lecha uraz jeszcze z czasów 2. ligi, i to całkiem zrozumiałe. Na szczęście dzisiaj sędziowie mylili się w obie strony.

 

Szkoda tylko że pomyłki na korzyść Lecha były o niebo większe bo co znaczą 2 spalone przy stanie 3:1 do 2 czerwonych przy 1:1 :> Co ma powiedzieć Franz :> Że przykro mu że takie coś się stało :> Kalać się :>

uważam, że niesłusznie uznana bramka na 1:1 dla Jagi (po odepchnięciu bodajże Kucharskiego przez Sotirovicia) to pomyłka równa czerwonej kartce

IMHO nie masz racji. Straconą bramkę zawsze można odrobić, czerwonej kartki już nie.

Odnośnik do komentarza
Jakos dziwnego pecha ma Jagiellonia do sedziow. To nie jest przypadek. W Rosji chca spucic Wladywostok, u nas chca spuscic Bialystok. **** PZPN.

ja tak offtopowo może, ale to dziwne, że aż tyle drużyn PZPN chce spuścić przy pomocy sędziów do niższych lig, przecież wiedzą, że tylko dwie, albo trzy spadną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...